Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

va ir as banguota -garbanota... ir kaip kazkuri patare sbandziau sunsilk sampuna su balazamu - tai liuks, dar nei vienas sampunas man taip netiko thumbup.gif
dabar dar ir krema sunsilk kazkoki zadu pirktis, ten kur nuplauti nereikia
o geras kirpimas labai svarbu - as prasau, kad man sonus pakarpytu, nes labiausiai puciasi sonuose. tai iskarpo, pafiliaruoja, tai is sonu bent jau lygiau krenta..
dar beda, plaukai nelygus prie galvos, ta prasme atrodau kaip su aureole aplink galva smile.gif - plaukiukai puciasu jau prie saknu (ten nauji auga ar kas, nesuprantu;)..
o dar norejau paklausti ka naudojat (jei is vis naudojat) plaukams sukuoti? man su sukomis - be sansu... tie, kur plastmasiniai sereliai, irgi velia plaukus, o geriausiai issisukuoju su sepeciu metaliniais sereliais, bet liktais plaukam nelabai gerai.. o kaip ten su naturaliu seriu sepeciais, gal kas turit?
Atsakyti
QUOTE (morgana @ 2004 08 27, 19:03)
va ir as banguota -garbanota... ir kaip kazkuri patare sbandziau sunsilk sampuna su balazamu - tai liuks, dar nei vienas sampunas man taip netiko thumbup.gif
dabar dar ir krema sunsilk kazkoki zadu pirktis, ten kur nuplauti nereikia
o geras kirpimas labai svarbu - as prasau, kad man sonus pakarpytu, nes labiausiai puciasi sonuose. tai iskarpo, pafiliaruoja, tai is sonu bent jau lygiau krenta..
dar beda, plaukai nelygus prie galvos, ta prasme atrodau kaip su aureole aplink galva smile.gif - plaukiukai puciasu jau prie saknu (ten nauji auga ar kas, nesuprantu;)..
o dar norejau paklausti ka naudojat (jei is vis naudojat) plaukams sukuoti? man su sukomis - be sansu... tie, kur plastmasiniai sereliai, irgi velia plaukus, o geriausiai issisukuoju su sepeciu metaliniais sereliais, bet liktais plaukam nelabai gerai.. o kaip ten su naturaliu seriu sepeciais, gal kas turit?

as plauku nesukuoju...jeigu noriu kad jie butu graziai susigarbiniave..isplaunu..issitepu balzamais..patepu plaukus garbanas fiksuojanciais tepalais ir dziovinu su difuzeriu arba leidziu isdziuti naturaliai..plaukus sukuoju tik tuo atveju jeigu noriu tiesiu plauku..bet tada reikai daug pastangu ir laiko.. ir kai oras lietinga tai vis galvoju ar verta g.gif g.gif g.gif va iseisiu i lauka ir susigarbiniuosiu..
Atsakyti
as sukuoju su sukomis ilgais ilgais ir retais dantimis, visos kitos pesa ir drasko plaukus wink.gif
Atsakyti
Aš irgi garbanota, kartais pabosta tai, bet kiek pliusų: biggrin.gif

nespėjai susišukuot - niekas nesupras biggrin.gif
ateina kokia šventė - tik išsiplovei galvą ir pati gražiausia biggrin.gif ir sutaupei, nes net kirpyklos nereikia...
plaukų visad atrodo daugiau, nei jų išties yra, ir atrodo švaresni biggrin.gif

Šiaip tai pastebėjau, kad daug visokių priemonių naudojat... Iš tikrųjų tai labai apkrauna plaukus, nes idealiai jų nenuplauni...

Pabandykit panaudoti... ALŲ!!! Taip,taip, aš nesuklydau, poveikis toks pats, kaip visų putų, lakų ir pan., garbanos atrodo gražiai, įgauna natūralų blizgesį...
Tik vartoti reikia ne iš vidaus biggrin.gif (šiuo atveju dauguma vyrų būtų garbanoti) biggrin.gif
Reikia tikrai nedidelio kiekio, tiesiog pagniaužyti tas garbanas, o kvapas labai greit išsisklaido...

Atsakyti
mano naturaliai garbanoti plaukai. visada issiplaunu pries miega ir ir arba miegu slapiais ir ryte atsibundu kaip avis, o tada tik uzpurskiu vandens ir viskas gerai, arba is vakaro slapius istiesinu ir pries miega surisu, o ryte dar su znyplem tiesinu atskiras sruogas, bet tiesinimas kankinanti ir ilga procedura ir neduok dieve pakliusi i lietu, tai vel busi visa garbanota. anksciau labai pergyvenau ir nekenciau savo plauku, dabar kai nebeturiu laiko zaisti su jais, tai susitaikiau ir vaikstau garbanota, nors man asmeniskai garbanoti plaukai negrazu ir labai noreciau tiesiu.
Atsakyti
QUOTE (hobo @ 2004 09 28, 13:48)
mano naturaliai garbanoti plaukai. visada issiplaunu pries miega ir miegu slapiais ir ryte atsibundu kaip avis,

Kaip paprasta! Man irgi taip kazkada buvo, nu geriau nesurasi rolleyes.gif . Jokio vargo, jokiu garbanojimu, fenavimu, tepliojimo, purskimo...... O garbanu grozis budavo! Dabar net su visom priemonem ir difuzoriumi taip neiseina. Galvojau vis kas cia atsitiko. Ir visai neseniai, visai atsitiktinai suzinojau - sutriko mano hormonu balansas organizme. Vienas is pozymiu ir yra plauku istisimas, suglebimas, formos praradimas mad.gif
Atsakyti
Tik kartą gyvenime pasitaikė kirpėja, kuri sugebėjo per 2 minutes ir be kalno putų ar želė gražiai sutvarkyti mano labai garbanotus plaukus. Ji naudojo plaukų kremą. Taigi įsigijau GARNIER firmos plaukų kremą (žalioj plokščioj dėžutėj), išplaunu plaukus, nusausinu rankšluoščiu, patepu kremu ir glamžau. Rezultatas thumbup.gif. Kalnas visų kitų priemonių stovi ir beviltiškai sensta biggrin.gif .
Tik bėda, kad dažniausiai tingiu tuo užsiimt, tai išplaunu plaukus ir surišu į uodegą sad.gif
Atsakyti
Garbaneles labai grazios gaunasi kai dregnus issukuotus plaukus sutepi priemone garbanotiems plaukams (kokia nesakysiu, nes kitoj temoj mane uzsipuole kad reklamuoju) - zodziu buna dabar visokiu tu balzamu. Tai va ir tada atlosus galva padziovinti reikia difuzeriu - maciau rezultata Super!
Atsakyti
smile.gif mano plaukai taip pat garbanoti,tai labai didelis privalumas tingincioms arba neturincioms laiko tvarkytis plaukus.Ypac dabar,kai augini maza vaika soske.gif to laiko sau, ne tiek ir daug gali skirti.Anksciau ilgiau deliojau sruogas,o dabar du kartus per savaite issiplaunu plaukus,zinoma be sampuno naudoju ir balzama arba kauke,o nusisausinus - issukuoju,bei uztepu fiksatoriaus,kuris yra be alkoholio,tai garbanos ir kita diena buna nesulipusios biggrin.gif .Sukuoju plaukus tik viena karta-po plovimo.Dziovinu naturaliai,o kai ruosiuos sventei,tai nuo saknu pakeliu su difuzeriu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ange @ 2005 02 14, 19:32)
Garbaneles labai grazios gaunasi kai dregnus issukuotus plaukus sutepi priemone garbanotiems plaukams (kokia nesakysiu, nes kitoj temoj mane uzsipuole kad reklamuoju) - zodziu buna dabar visokiu tu balzamu. Tai va ir tada atlosus galva padziovinti reikia difuzeriu - maciau rezultata Super!



Ei.. kas gi ten per priemone??? Parasyk.. smile.gif Manau cia visoms aktualu, tai nemanau, kad uzpultu kas del reklamos.. smile.gif

As taip pat galva plaunu max du kartus per savaite, su slapiais einu iskart miegoti, tai ryte padrekinus plaukus paprastu vandeniu jie atrodo kuo puikiausiai.. smile.gif Turiu spec. sukas, tokias kaip greblys.. biggrin.gif Tai sukuojant jis sruogu neisdarko.. smile.gif O taip jau normaliai su sepeciu, ne su sukom, as issisukuoju taip pat, tik issiplovus galva. O daugiau kas ryta, tai tik su tuom 'grebliu' pragreblioju smile.gif Su dziovintuvu dziovinu tik tada, jei kur reikia iseiti, tai tada issiplaunu, kad svarus butu, ir greit issidziovinu, kad greit sausi butu.. smile.gif ax.gif

Beje.. kas tas DUFOZORIUS ????? Cia dziovintuvas..? ax.gif ax.gif

Ir dar... as esu savo garbanotais plaukuciais LAAABAI patenkinta.. smile.gif Kazkaip NIEKADA nenorejau tiesiu.. smile.gif Ypac, kai visi svaigsta, kaip nori garbanotu plauku ir ju neturi, as tada dar labiau didziuojuosi savaisiais thumbup.gif Ir niekada net nekilo noras juos tiesinti... net dabar tokio neturiu.. o KAM???? smile.gif Juk ir TAIP labai grazu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diksė: 15 vasario 2005 - 10:18
Na mano plaukai irgi garbanojasi (banguojasi), aisku ne taip kaip as noriu, o kiekvienas sau, t.y. vienas i kaire, kitas i desine, trecias i virsu, ketvirtas tiesus lieka, vienzo individualistai biggrin.gif
Bet as jums pavydziu, kad plaunat jus 2 kartus per savaite - nes maniskiai prie viso to garbanojimosi dar ir riebaluojasi siaubingai - kiekviena miela ryta pries darba plaunu ir dziovinu... va vakar is vakaro isploviau, galvoju gal graziau atrodys, bet kad siandien ryte netik kad prie galvos prilipe (nuguleti), bet dar ir kazkokie itartini ir neabia svarus jie man pasirode blink.gif Teko susirist uodega, bet kad net ir ja susiristi nelengva blink.gif
Atsakyti
Na arba as pernelyg myliu savo plaukus, ar kaip.. net nezinau.. bet man atrodo, kad mano garbaneles visada labai graziai atrodo wub.gif Sneku kaip kokia savimyla, bet man tikrai mano plaukai labai patinka.. smile.gif O prieziura, kad graziai atrodytu, tai labai paprasta.. kaip jau sakiau, is vakaro issiplaunu plaukus ir einu miegoti smile.gif Ryte uztenko vandenuko, kad plaukau susoktu i grazias sruogeles.. smile.gif
O priglude jie kazkaip niekada nebuna.. gal del to, kad garbanojasi jau nuo pat saknu..
O SIAIP, kad jie nebutu priglude, siulau issiplovus galva pasitepti kokiom putom (cia kad susiruoguotu graziai) ir tada palenkus galva dziovinti smile.gif Tada tikrai atrodysi kaip is kirpyklos.. smile.gif Ir plaukai nebus sukrite, ir sruogeles kaip is zurnalo smile.gif
Atsakyti