Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(monaziu @ 2008 03 30, 19:17)
Ir as visa gyvenima kankinuos su garbanom. Beje, sukuojuosi irgi tik kai galva plaunu blush2.gif 
Tai man geriausiai susitvarkyti pavyksta taip:

Dar dregnus plaukus patepu nenuplaunamu kondicionieriumi (gerai tinka toks pantene firmos zalias). tuomet sausus siek tiek formuoju fenu ir sutepu plauku zele su kondicionierium (2 in 1) Systeme firmos, rimi tik yra. Bandziau kitokias zele, nelabai gerai, nuo ju ir atrodo plaukai kita diena kaip neplauti jau menesi...

o as kazkada buvau radusi kazkoki krema kuris palengvina plauku issukavima, nu priemone buvo nereali, bet dabar nei tos priemones randu, nei pavadinimo nebeprisimenu doh.gif
Atsakyti
neskaiciau temos, tik pasidalinsiu savo patirtim mirksiukas.gif
tokio daikto kaip fenas neturiu visai. leidziu naturaliai isdziuti. gaila man kazkaip savo plaukuciu rolleyes.gif naudoju sampuna, kondicionieriu ir balzama garbanotiem plaukam, tai tvarkingos garbanos buna, bent jau man. ir taip sakyciau nuo virsaus atkelia. nes pas mane is tu kur nuo svorio virsugalvis tiesus buna (ilgi ir stori plaukai). tai va,o idealiausia sukuosena buna tada, kai issiplaunu galva ir einu miegoti, tai ryte super buna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kornelija.k @ 2008 04 10, 15:30)
idealiausia sukuosena buna tada, kai issiplaunu galva ir einu miegoti, tai ryte super buna  thumbup.gif

as tada bunu kaip pudelis ir niekur eiti negaliu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 04 10, 22:14)
as tada bunu kaip pudelis ir niekur eiti negaliu  schmoll.gif

vovo man baisiausiiai tada bijau net i veidrodi ziuret
Atsakyti
QUOTE(kornelija.k @ 2008 04 10, 16:30)
neskaiciau temos, tik pasidalinsiu savo patirtim  mirksiukas.gif 
tokio daikto kaip fenas neturiu visai. leidziu naturaliai isdziuti. gaila man kazkaip savo plaukuciu  rolleyes.gif naudoju sampuna, kondicionieriu ir balzama garbanotiem plaukam, tai tvarkingos garbanos buna, bent jau man. ir taip sakyciau nuo virsaus atkelia. nes pas mane is tu kur nuo svorio virsugalvis tiesus buna (ilgi ir stori plaukai). tai va,o idealiausia sukuosena buna tada, kai issiplaunu galva ir einu miegoti, tai ryte super buna  thumbup.gif

kokias priemones naudoji? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kornelija.k @ 2008 04 10, 16:30)
neskaiciau temos, tik pasidalinsiu savo patirtim  mirksiukas.gif 
tokio daikto kaip fenas neturiu visai. leidziu naturaliai isdziuti. gaila man kazkaip savo plaukuciu  rolleyes.gif naudoju sampuna, kondicionieriu ir balzama garbanotiem plaukam, tai tvarkingos garbanos buna, bent jau man. ir taip sakyciau nuo virsaus atkelia. nes pas mane is tu kur nuo svorio virsugalvis tiesus buna (ilgi ir stori plaukai). tai va,o idealiausia sukuosena buna tada, kai issiplaunu galva ir einu miegoti, tai ryte super buna  thumbup.gif


Na ir as tik dabar isokau ir temos neskaiciau ax.gif (kolkas)bet va pasisakyti norisi rolleyes.gif
Fena turiu, bet jis tik labai jau retai pamato dienos sviesa, t.y. kai ekstra atvejai pasitaiko biggrin.gif
O visa kita prieziura lygiai tokia pat kaip kornelija.k nupasakojo mirksiukas.gif
Net ir idealiausios sukuosenos formavimas atitinka mano metoda biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kornelija.k @ 2008 04 10, 17:30)
neskaiciau temos, tik pasidalinsiu savo patirtim  mirksiukas.gif 
tokio daikto kaip fenas neturiu visai. leidziu naturaliai isdziuti. gaila man kazkaip savo plaukuciu  rolleyes.gif naudoju sampuna, kondicionieriu ir balzama garbanotiem plaukam, tai tvarkingos garbanos buna, bent jau man. ir taip sakyciau nuo virsaus atkelia. nes pas mane is tu kur nuo svorio virsugalvis tiesus buna (ilgi ir stori plaukai). tai va,o idealiausia sukuosena buna tada, kai issiplaunu galva ir einu miegoti, tai ryte super buna  thumbup.gif


o as negaliu eit miegot su neisdziuvusiais plaukais nes ryte buna nesusipratimas ant galwos plaukai susiguli kaip nori todel man fenas buna nepamainomas dalykas jei welokai galva isiplaunu...... unsure.gif o seip pritariu kad graziausiai plaukai atrodo kai isdziuna savaime thumbup.gif
Atsakyti
Va užvakar nusipirkau Pantene perfect curl balzama nenuplaunama, vos 8lt kainavo. Žodžiu, nieko labai ypatingo nesitikėjau, pirkau, kad būtų ką tept, kol ką nors rimtesnio nusižiūrėsiu. Nu ką, patiko man jis smile.gif Garbanos tvarkingos, plaukai nesivelia, ir svarbiausia švelnūs thumbup.gif
Atsakyti
O ką patartumėt garbanų paryškinimui?
mat turėjau gan garbanotus plaukus, bet nuo tiesinimo jie ištįso, ir dabar sunku suformuoti gražias garbanėles-bangeles... natūraliai išdžiuvę jie garbanoti, bet kartais net per kelias valandas ištįsta ;[
tai gal žinot kokią priemonę skatinančią garbanotis plaukus?
Atsakyti
QUOTE(billabong @ 2008 04 29, 22:36)
O ką patartumėt garbanų paryškinimui?
mat turėjau gan garbanotus plaukus, bet nuo tiesinimo jie ištįso, ir dabar sunku suformuoti gražias garbanėles-bangeles... natūraliai išdžiuvę jie garbanoti, bet kartais net per kelias valandas ištįsta ;[
tai gal žinot kokią priemonę skatinančią garbanotis plaukus?



sesuo mano garbane,tai naudoja BC bonaccure purskikli(sarmoj buna),ir pati ji naudoju kai noriu garbaneliu-geras tikrai. bet sudetis lieva,nenaudociau daznai,nes issausinciau plauka,o ji tai nekreipia demesio,purskia neziuredama rolleyes.gif
Atsakyti
Mano plaukai gana dekingi,kai noriu galiu buti garbanotais plaukais ir daug pastangu visai nereikia, ant isplautu plauku uzdedu sunsilk kremo su alijosiumi,ir plaukai isdziuve nuostabiai atrodo wub.gif bet nzn kodel taciau garbanotu retai noriu ax.gif o kadangi jie nera tokie jau labai labai garbanoti,tai isplautus issukuoju,kokio aliejuko , biski patempiu biggrin.gif ir beveik tiesus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 29, 23:55)
sesuo mano garbane,tai naudoja BC bonaccure purskikli(sarmoj buna),ir pati ji naudoju kai noriu garbaneliu-geras tikrai. bet sudetis lieva,nenaudociau daznai,nes issausinciau plauka,o ji tai nekreipia demesio,purskia neziuredama rolleyes.gif


oo, tai reikės pamėgint paieškot g.gif o šiaip brangus jis?
Atsakyti