Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(Britvute @ 2008 02 21, 09:59)
Plius kondikus reikia tept tik ant plauko,netrint ant pacio skalpo(jie skatina riebalavimasi)
Ir aplamai ant saves pastebejau kuo daugiau juos dziovinu fenu tuo jie linke sauset doh.gif
nu i prirasiau doh.gif

Nežinojau ax.gif aš kai trinu, tai visą galvą lotuliukas.gif
Nedžiovinu visai fenu, gailaman plaukų schmoll.gif Paskui tokie kaip nušiurę lieka unsure.gif

Maniškiai irgi iš prigimties sukasi, bet tik galiukai. Sudrėkinus, taivos ne pusę galvos susigarbanoja hihihi.gif Bet spec.kažkokios kosmetikos garbanotiems plaukams nenaudoju, nesir taip sunku man pataikyt priemonę, tai galvą žiauriai niežti, tai plaukai kažkokie ašutiniai unsure.gif ...
Atsakyti
o ka jus tepat kad plaukai kasdien butu svarus ir banguoti?nu man jau galva neisnesa ko reik,nes pirma diena plaukai po plovimo grazus,svelnus.,bet antra jau kaip murzini,pripurskiu glis kurr purkiklio kad susigarbanotu ,bet tada jie sulimpa,tada purskiu u vandeniu,nu ir sud gaunas,atrodo kaip 10m neplauti,neisivazduoju ka naudot
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 03 15, 10:04)
o ka jus tepat kad plaukai kasdien butu svarus ir banguoti?nu man jau galva neisnesa ko reik,nes pirma diena plaukai po plovimo grazus,svelnus.,bet antra jau kaip murzini,pripurskiu glis kurr purkiklio kad susigarbanotu ,bet tada jie sulimpa,tada purskiu u vandeniu,nu ir sud gaunas,atrodo kaip 10m neplauti,neisivazduoju ka naudot



as kasdiena issisukavus plaukus juos lengvai pirstu galiukais padrekinu ir patepu aliejuku ir jie buna tvarkingomis garbanelemis susisuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2008 03 25, 14:04)
as kasdiena issisukavus plaukus juos lengvai pirstu galiukais padrekinu ir patepu aliejuku ir jie buna tvarkingomis garbanelemis susisuke smile.gif

o as plaukus sukuoju tik pries einant juos plauti bigsmile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif as taip pat lotuliukas.gif
Atsakyti
aneizza o kokiu aliejuku tepi juos? ax.gif nes ir mane kamuoja ta pati beda niekaijp nesusitvarkau su savo garbanom blush2.gif
Atsakyti
nu man irgi ta pati istorija su plaukais. Siaip jei viena diena amt garbanu putu pridedu, tai kita diena siek tiek pasukuoju ir padrekinu, kartais dar ir laku papurskiu.
Papildyta:
aga man irgi apie aliejuka suzinot idomu:)
kazkaip man atrodo, kad tie aliejukai riebaluoja plaukus.
Atsakyti
Ir as visa gyvenima kankinuos su garbanom. Beje, sukuojuosi irgi tik kai galva plaunu blush2.gif
Tai man geriausiai susitvarkyti pavyksta taip:

Dar dregnus plaukus patepu nenuplaunamu kondicionieriumi (gerai tinka toks pantene firmos zalias). tuomet sausus siek tiek formuoju fenu ir sutepu plauku zele su kondicionierium (2 in 1) Systeme firmos, rimi tik yra. Bandziau kitokias zele, nelabai gerai, nuo ju ir atrodo plaukai kita diena kaip neplauti jau menesi...

Atsakyti
na as tai negaliu rytais daug demesio skirt plaukuciam nes nespeju blush2.gif o ir siaip nelabai megstu visokias plauku zeles ir pan.todel garbanos labai ydomiai susisuka tik va nervina kai plaukai po nakties susigula.....tada tai kancios su jais buna smile.gif
Atsakyti
As tai dziaugiuosiu savo garbanotais plaukais,atsikeliu ryte,isplauni galva,sutepu su priemonem,issdziovinu su" defuzeriu" ir pirmyn,ir sukuosena laikosi ,ir aplinkiniai zavisi ,ir sukuosena trunka 10min. smile.gif
Atsakyti
As irgi turiu difuzeri. Ir ekstremalias garbanas. Tokia visa spyruokline esu. Plaunu kas antra diena. Isiplaunu, ishsisukuoju (irgi tik po plovimo, po to iki sekancio - ne), sutepu priemone nuo slinkimo, po to nusilenku ir visus plaukus su tankiom putom garbanuotiems plaukams. Sklastyma pasitvarkau. ir taip ir ishdziuna. dienos begyje dar papurenu - ir vualia. veido nebesimato, esu avis.
Bet gana. Einu 5dieni kirptis. viskas. galas mano garbanom. Atsibodo.
Jei zinociau kaip foto iterpti - iterpciau kokia sukuosena turesiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 01 balandžio 2008 - 15:34
QUOTE(pandutė @ 2008 03 15, 09:04)
o ka jus tepat kad plaukai kasdien butu svarus ir banguoti?nu man jau galva neisnesa ko reik,nes pirma diena plaukai po plovimo grazus,svelnus.,bet antra jau kaip murzini,pripurskiu glis kurr purkiklio kad susigarbanotu ,bet tada jie sulimpa,tada purskiu u vandeniu,nu ir sud gaunas,atrodo kaip 10m neplauti,neisivazduoju ka naudot


As tai stengiuos kiekviena vakara plaut, nes antra diena neplauti plaukai labai negraziai atrodo, ir kad ir ka betepciau jau nebegrazu blush2.gif Issukuoju tik pries plaunant, slapius plaukus patepu putom ir kokiu kremu garbanoms, o ryte dar supurskiu kokiu nors purskalu gaivint garbanoms. Feno stengiuosi nenaudot.
Atsakyti