Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(Hsemera @ 2008 02 22, 11:37)
Mane sunku pavadinti garbane biggrin.gif  , mano plaukai pasisiausi ir banguojasi doh.gif
Tai as priziuriu juos su Careline priemonem , plaunu galva su sampunu garbanuotiems plaukams , paskui tokio pat balzamo .
Slapius istepu su careline kremu garbanuotiems plaukams ir dziovinu fenu , minu rankom ir pasidaro labai grazios garbanos -bangos . Visi giria , sako kaip is kirpyklos , o laiko daug neuzima biggrin.gif

Kur yra pirkti,kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2008 02 24, 22:22)
Kur yra pirkti,kainuoja?

perku Sarmoj , bet jau ir droge yra
Kiekviena priemone apie 30Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 02 25, 09:08)
ne o tu?as nezinau kuri cia uzsakyneja is tos firmos

sito neuzsisakiau, bet siandien gavau is tigi firmos, tai dabat reiks ismeginti
Tiesa medinese sukose nusipirkau laabai skaniai kvepianti ir man superini kremuka, bet pavadinimo nezinau blush2.gif kazkaip idomiai parasytas
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 02 25, 21:51)
sito neuzsisakiau, bet siandien gavau is tigi firmos, tai dabat reiks ismeginti 
Tiesa medinese sukose nusipirkau laabai skaniai kvepianti ir man superini kremuka, bet pavadinimo nezinau  blush2.gif kazkaip idomiai parasytas

o gal nufotkinti gali ir imesti?as vis ieskau dar ka nrs gero plaukam,papasakosi kaip tau tigi
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 02 26, 07:43)
o gal nufotkinti gali ir imesti?as vis ieskau dar ka nrs gero plaukam,papasakosi kaip tau tigi

tigi nepatiko schmoll.gif Jei nori duosiu pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 02 26, 20:07)
tigi nepatiko  schmoll.gif Jei nori duosiu pabandyti  mirksiukas.gif

o kas ten yra pas tave?sampunas,balzamas kas?kodel nepatiko?jei man tiktu galetume su tuo kremu pasimainyti kur man rekomendavai
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 02 26, 20:55)
o kas ten yra pas tave?sampunas,balzamas kas?kodel nepatiko?jei man tiktu galetume su tuo kremu pasimainyti kur man rekomendavai

vienas tai kremas(kai tik to kremo uzsidejau ant ranku is karto supratau, kad nepaiks man tas kremas g.gif tas kremas labai lipnus ), kitas skystis( tas gal ir neblogas g.gif )
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 02 26, 21:06)
vienas tai kremas(kai tik to kremo uzsidejau ant ranku is karto supratau, kad nepaiks man tas kremas  g.gif tas kremas labai lipnus  ), kitas skystis( tas gal ir neblogas g.gif )

o kam jie skirti plauku garbanojimui?velnias su tom priemonem
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 02 26, 21:29)
o kam jie skirti plauku garbanojimui?velnias su tom  priemonem

garbanojimui, garbanom paryskinti
O ta priemonė kuria pirkau medinese sukose vadinasi HASTY, tokiu salotiniu kamsteliu ( jei nori galiu duot ir ta pameginsi ir zinosi ar tau ji tiks) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 02 26, 21:42)
garbanojimui, garbanom paryskinti
O ta priemonė kuria pirkau medinese sukose vadinasi HASTY, tokiu salotiniu kamsteliu ( jei nori galiu duot ir ta pameginsi ir zinosi ar tau ji tiks)  mirksiukas.gif

ok noriu,tik as neturiu tau ka duot pamegint blush2.gif as noriu ka nors isigyti kad isryskintu garbanas ir laikytu jas,fiksuotu,o tai dabar turiu kasdien slapint apipurkst tokiu kondicionierium,tik tada jos matos,tavo tai daug garbanu tai maziau problemu nes mano jei nieko nedarau tai ju net nesimato
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 02 27, 07:50)
ok noriu,tik as neturiu tau ka duot pamegint blush2.gif as noriu ka nors isigyti kad isryskintu garbanas ir laikytu jas,fiksuotu,o tai dabar turiu kasdien slapint apipurkst tokiu kondicionierium,tik tada jos matos,tavo tai daug garbanu tai maziau problemu nes mano jei nieko nedarau tai ju net nesimato

ok, tik reikia susitarti kaip tau iduoti tas priemones mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 02 28, 22:17)
ok, tik reikia susitarti kaip tau iduoti tas priemones mirksiukas.gif

as dirbu kasdien zardes iki maza [ardutuvyte siuvynejimu yra tenai,gali uzsukt arba sekmadieniais nedirbu galim susitikt koki syki
Atsakyti