Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(Vasaroti @ 2008 01 31, 20:12)
Na jei ten ne šlapi, tai tada atrodo kaip riebaluoti..  unsure.gif  Nenoriu įžeist, tikrai, tačiau nu taip atrodo ir tiek..  unsure.gif

O kaip pavadinčiau? Na taip ir pavadinčiau - banguoti.. smile.gif Pati sakai, plaukai 'po plovimo ir SUGARBANOJIMO'.. garbanotų plaukų papildomai garbanoti nereikia.. toks tad ir tas skirtumėlis.. jie tiesiog tokie YRA..  g.gif

blink.gif unsure.gif nu joo, aciu. Seip jie ten nei riebaluoti nei ka.
Na banguoti, bet vistiek prie garbanotu ax.gif O ne tiesus, nes jei isplauta galva issukuosiau ir palikciau isdziut, tai jie tokie pasipute butu, kad ohoho doh.gif


Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2008 01 31, 22:16)
Na man Garnier kauke padejo, kad plaukai nesiveltu, nes jie ne tik pasipute buna, bet ir veldavosi be proto. Tai pradzioj tiko, o poto plaukai prirato, tai jokio poveikio kaip ir neliko, pradejau naudoti vietoj kaukes kondicioneriu daug geriau, bet jau pirkau kirpykloms skirtose prekese, tai rezultatas akivaizdus, o daugelis tu parduotuviniu sampunu, pilstytu ir gamintu lenkijoje man netiko  doh.gif Bet nieks negarantuoja, kad ir prie situ priemoniu nepripras  schmoll.gif

Nu pasirodau, akmenimis tik neuzmetykit  mirksiukas.gif
http://img443.images...g8267resav9.jpg

ir dar viena  blush2.gif
http://img140.images...g1768resis3.jpg





Jus nesupykit, bet man jusu plaukuosenoj nepatiko tai, kad prie saknu plaukuciai tokie suploti, o toliau jie tokie issipute, atrodo, kad labai riebaluoti plaukai arba per daug visko pritepta ax.gif Bet as tik pirma foto maciau, antros neatidaro ax.gif
Atsakyti
as ir noreciau arba visai garbanotu kaip pas kitas arba visai tiesiu,dabar tai kazkoka nesamone ,banguoti ir tiek
Atsakyti
Radgrape-->O kondicionieriu garnier fruktis paskui naudojai ar kitos jau firmos visai?? rolleyes.gif Noriu labai pabandut ta kauke tai nezinau ar pirkt ar nea...
Atsakyti
nu as tai to pasisiaususio virsugalvio pakest negaliu ir pasiputusiu plauku, as juos visaip spaudziu, darbe net kelis kart i diena virsugalvi lengvai su slapia ranka perbraukiu, kad tik nebutu pasiputes, nes auga plaukai, o jie tokia negrazia aureole sudaro, kurios as nemegstu doh.gif mano sese turi lygius graizius plaukus, niekas pas ja nepasisiausia, tik rauda, kad susukti isislaiko max pora valandu.
man patinka slapias plauku efektas, pasikeist gali, tik beda, kad netinka islyginti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NeNuorama`: 01 vasario 2008 - 21:32
QUOTE(nokia6020 @ 2008 02 01, 18:22)
Radgrape-->O kondicionieriu garnier fruktis paskui naudojai ar kitos jau firmos visai?? rolleyes.gif  Noriu labai pabandut ta kauke tai nezinau ar pirkt ar nea...





Nenaudojau as niekada fructis kondicionieriaus smile.gif
Atsakyti
jungiuosi ir as prie jusu garbanes. nuo mazens nekenciau savo garbanotu plauku. pasisiause jie visada pas mane, susitvarkyt nemoku, o ir kutena tie pasisiauseliai kakla, nurausta ausys. tai palaidais niekad niekad nevaikstau. visad susirisus. bet jau taip nusibodo doh.gif o po gimdymo prie smilkiniu priaugo nauju plaukeliu, kurie kaip ragai stati dabar stovi. as dar durnike sugalvojau kirpciukus nusikirpt pati - tipo uzdengs tuos naujus trumpus plaukelius.. tai dabar isvis kaip zvirbliu baidykle atrodau. istiesinus irgi nenori tie plaukeliai sugulti, kaip elektros pakratyta atrodau, kol vel dregmes gave nesusiraito ragai doh.gif doh.gif
dabar nusipirkau tony&guy garbanotiems plaukams priemoniu, bandau garbanas savo pamegti.. serumas galiukams, purskiamas kondicionierius, kremas plaukam, dar zele uzdedu.. tik nuo zele tokie nesvelnus buna, o be zele siausias.. tai dar bandysiu zele keist... tik va ka su tais ragais daryt? dabar 3-4 cm tai prisegt neiseina dar.. gal ka patarsit?
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2008 01 31, 21:16)

Nu pasirodau, akmenimis tik neuzmetykit  mirksiukas.gif
http://img443.images...g8267resav9.jpg



labai grazus plaukuciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fistik @ 2008 02 02, 19:17)
jungiuosi ir as prie jusu garbanes. nuo mazens nekenciau savo garbanotu plauku. pasisiause jie visada pas mane, susitvarkyt nemoku, o ir kutena tie pasisiauseliai kakla, nurausta ausys. tai palaidais niekad niekad nevaikstau. visad susirisus. bet jau taip nusibodo doh.gif  o po gimdymo prie smilkiniu priaugo nauju plaukeliu, kurie kaip ragai stati dabar stovi. as dar durnike sugalvojau kirpciukus nusikirpt pati - tipo uzdengs tuos naujus trumpus plaukelius.. tai dabar isvis kaip zvirbliu baidykle atrodau. istiesinus irgi nenori tie plaukeliai sugulti, kaip elektros pakratyta atrodau, kol vel dregmes gave nesusiraito ragai doh.gif  doh.gif 




Skaitau ir galvoju, kad apie mane rašoma biggrin.gif. Mano plaukai irgi tokie garbanoti, bet greičiau pasipūtę ir pasišiaušę. Po gimdymo irgi pradėjo nauji plaukai ant viršugalvio augti, atrodau kaip su ragiukais biggrin.gif. Netgi susirišus tie ragiukai stati stovi, baisu sad.gif. Taip norėčiau dažniau vaikščioti palaidais plaukais, bet jie tokie netvargingi, susišiaušę, išsiplaikstę, tik kokias kelias minutes po sušukavimo gražiai atrodo. Gražiausiai atrodo kai kirpykloje ištiesina. Pačiai taip gražiai neišeina, o ir nesveika plaukams dažnai. Dabar nusikirpau vos iki pečių, tai jei su fenu po plovimo susitvarkau, atrodo pakenčiamai, bet tik pakenčiamai.
Užsisakiau Tigi šampūną ir kondicionieių, gal pagerins situaciją. Dar labai norėčiau surasti tinkamas formavimo priemones, bet niekaip nesiseka. Arba plaukus sulipdo, arba jokio efekto nebūna schmoll.gif
Pavydžiu tiesiaplaukėms... Mano svajonė atrodyti tvarkingai.
Atsakyti
Užsisakiau Tigi šampūną ir kondicionieių, gal pagerins situaciją. Dar labai norėčiau surasti tinkamas formavimo priemones, bet niekaip nesiseka. Arba plaukus sulipdo, arba jokio efekto nebūna
Pavydžiu tiesiaplaukėms... Mano svajonė atrodyti tvarkingai.


mano irgi svajone tvarkingi plaukai,as irgi nerandu formavimo priemoniu,arba plaukai sulipe kaip dabar arba isvis neveikia,noriu nepasisiaususiu tvarkingu plauku,nusikirpau grifaka tai dabar visi sako kaip tavo plauku sumazejo,nutriuse keli plakai doh.gif tragedija o naudoju brangias priemones,o efekto jokio,dabar skaitos plaukus susitvarkiau doh.gif sukibe,grifka nesilaiko nu katasrtofa
Atsakyti
O gal ka gyrdejot apie chemini isitiesinima plauku?
Atsakyti
QUOTE(Cherie Ice @ 2008 02 10, 22:09)
O gal ka gyrdejot apie chemini isitiesinima plauku?

girdėjau, kad ne kaip atrodo ataugus plaukam- nuo šaknų garbanojasi o galai tiesūs g.gif
Atsakyti