Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(lotute @ 2008 01 30, 21:30)
ir as lauksiu komentaru, bet jei ant sausu reikia tepti, jauciu kad efekto gero nebus  g.gif



Na as ant dregnu tepiau, su sausais nieko jau nepadarysi (bent jau pas mane) ir kaip kitos gyresi, kad slapia galva atsigulus ir ryte atsikelus gaunasi superine sukuosena, tai pas mane atvirksciai, plaukai isdziusta belekaip ir neina susitvarkyti, o norint sutvarkyti tenka plaut per naujo. Siaip si priemone visai nieko, geriau nei buvo tik sampunas ir kondicionierius, tik tiek, kad siandien labai skubejau, tai padariau sukuosena belekaip blush2.gif
Man kaip ir daugeliui nepatinka kupeta ant galvos, bet tiesus man netinka, todel tenka mylet garbanas, nors ir sunku su jomis susitvarkyti doh.gif
Ideciau ir as foto kaip atrodo mano garbaneles, tik kad nemoku ideti fotografijos is kompiuterio doh.gif blush2.gif unsure.gif

Atsakyti
4u.gif as garbane is prigimties. is tiesu, tai visai man patinka tos garbaneles. Tik kartais uzveikia plauku pasiputimas po plovimo. isplovus uzdedu priemoniu (nenuplaunamo balzamo, zele ar putu) paglamzau rankomis biggrin.gif ir visa sukuosena, nereikia, net sukuotis.
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2008 01 30, 22:36)
Na as ant dregnu tepiau, su sausais nieko jau nepadarysi (bent jau pas mane) ir kaip kitos gyresi, kad slapia galva atsigulus ir ryte atsikelus gaunasi superine sukuosena, tai pas mane atvirksciai, plaukai isdziusta belekaip ir neina susitvarkyti, o norint sutvarkyti tenka plaut per naujo. Siaip si priemone visai nieko, geriau nei buvo tik sampunas ir kondicionierius, tik tiek, kad siandien labai skubejau, tai padariau sukuosena belekaip  blush2.gif
Man kaip ir daugeliui nepatinka kupeta ant galvos, bet tiesus man netinka, todel tenka mylet garbanas, nors ir sunku su jomis susitvarkyti  doh.gif
Ideciau ir as foto kaip atrodo mano garbaneles, tik kad nemoku ideti fotografijos is kompiuterio  doh.gif  blush2.gif  unsure.gif

va tu mano varijantas,man tas pats tiesus netinka,o isplovus galva ir nuejus gult,visalaik bijau atsiklet,nes sukuosena mama mija doh.gif plauk is naujo,tik neturiu dideliu garbanu kaip kitos,nors noreciau,dabar plaukai tik banguoti,na pridejus priemoniu garbanu yra bet jei nieko nedarau tai jie tik pasipute schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2008 01 30, 22:36)
Ideciau ir as foto kaip atrodo mano garbaneles, tik kad nemoku ideti fotografijos is kompiuterio  doh.gif  blush2.gif  unsure.gif


Atsiųsk man (pavasaroti@yahoo.com) ir įdėsiu.. 4u.gif
Atsakyti
Idekit per cia foto http://imageshack.us/

Va cia mano sausos garbanytes, ilgiau paglamzius gaunasi smulkesnes ir daugiau:
user posted image
O cia tiesus rolleyes.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2008 01 31, 15:39)
Idekit per cia foto http://imageshack.us/

Va cia mano sausos garbanytes, ilgiau paglamzius gaunasi smulkesnes ir daugiau:
user posted image
O cia tiesus  rolleyes.gif :
user posted image


Tai kad čia jos nesausos visai.. unsure.gif

O kas būna, jei išvis neglamžai? g.gif Ir vis tiek man tai nėra GARBANOTI plaukai, nu sakykit jūs man ką norit.. doh.gif laugh.gif
Atsakyti
As labai susidomejau Garnier Fruktis kauke (zalias burbulas).Tai noriu atsiliepimu apie ja rolleyes.gif Na garbanes laukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2008 01 31, 17:39)
Tai kad čia jos nesausos visai..  unsure.gif

O kas būna, jei išvis neglamžai?  g.gif Ir vis tiek man tai nėra GARBANOTI plaukai, nu sakykit jūs man ką norit..  doh.gif  laugh.gif

Sausut sausuteliai rolleyes.gif Atrodo cia antra diena po plovimo ir sugarbanojimo.
Na nera jie ten super garbanoti, bet ir ne tiesus tongue.gif Banguoti rolleyes.gif
O kaip tu juos pavadintum? Tu paspausk ant foto ir ji pasididins, gal tada matysis kad sausi g.gif

Jei neglamzyciau tai butu truputi banguoti ir pasipute.


As naudojau anksciau Garnier Fruktis kauke, tai man ji super, apskritai man Fructis sampunai labai geri.
Dabar viska naudoju is Swartzkof profesional. Na labai geri dalykeliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutemamyte: 31 sausio 2008 - 18:48
QUOTE(Linutemamyte @ 2008 01 31, 18:46)
Sausut sausuteliai  rolleyes.gif Atrodo cia antra diena po plovimo ir sugarbanojimo.
Na nera jie ten super garbanoti, bet ir ne tiesus  tongue.gif Banguoti  rolleyes.gif
O kaip tu juos pavadintum? Tu paspausk ant foto ir ji pasididins, gal tada matysis kad sausi  g.gif

Jei neglamzyciau tai butu truputi banguoti ir pasipute.
As naudojau anksciau Garnier Fruktis kauke, tai man ji super, apskritai man Fructis sampunai labai geri.
Dabar viska naudoju is Swartzkof profesional. Na labai geri dalykeliai  thumbup.gif


Na jei ten ne šlapi, tai tada atrodo kaip riebaluoti.. unsure.gif Nenoriu įžeist, tikrai, tačiau nu taip atrodo ir tiek.. unsure.gif

O kaip pavadinčiau? Na taip ir pavadinčiau - banguoti.. smile.gif Pati sakai, plaukai 'po plovimo ir SUGARBANOJIMO'.. garbanotų plaukų papildomai garbanoti nereikia.. toks tad ir tas skirtumėlis.. jie tiesiog tokie YRA.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2008 01 31, 15:39)
Idekit per cia foto http://imageshack.us/

Va cia mano sausos garbanytes, ilgiau paglamzius gaunasi smulkesnes ir daugiau:
user posted image
O cia tiesus  rolleyes.gif :
user posted image

linke banguotis mirksiukas.gif bet tikrai ne garbanotis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
nokia6020 Paskelbta Šiandien, 18:43
  As labai susidomejau Garnier Fruktis kauke (zalias burbulas).Tai noriu atsiliepimu apie ja  Na garbanes laukiu 


Na man Garnier kauke padejo, kad plaukai nesiveltu, nes jie ne tik pasipute buna, bet ir veldavosi be proto. Tai pradzioj tiko, o poto plaukai prirato, tai jokio poveikio kaip ir neliko, pradejau naudoti vietoj kaukes kondicioneriu daug geriau, bet jau pirkau kirpykloms skirtose prekese, tai rezultatas akivaizdus, o daugelis tu parduotuviniu sampunu, pilstytu ir gamintu lenkijoje man netiko doh.gif Bet nieks negarantuoja, kad ir prie situ priemoniu nepripras schmoll.gif

Nu pasirodau, akmenimis tik neuzmetykit mirksiukas.gif
http://img443.images...g8267resav9.jpg

ir dar viena blush2.gif
http://img140.images...g1768resis3.jpg
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2008 01 31, 21:16)


Labai gražūs plaukučiai.. bigsmile.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lotute @ 2008 01 31, 20:54)
linke banguotis  mirksiukas.gif bet tikrai ne garbanotis  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti