Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

Aš būtinai įdėsiu, bet dabar išsitiesinus po dažymo kirpykloj ax.gif Mėgaujuosi tiesiais plaukais biggrin.gif
Atsakyti
Lotute tavo garbanos super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,as ir tokiu noriu,man tai vos vos garbanoti,jie daugiau pusti,jei noriu garbanu turiu naudot priemones visokias
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 25, 21:54)
Lotute tavo garbanos super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ,as ir tokiu noriu,man tai vos vos garbanoti,jie daugiau pusti,jei noriu garbanu turiu naudot priemones visokias

nagi, negirk per daug, nes ten nieko ypatingo nera irnesakyk.gif
Vat kai pasitepsiu su travor sorbie kremuku, tada parodysiu, pamatysi visai kitokios garbanos, o ten tik isplautos ir su difuzeriu isdziovintos, nes neturejau kremuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 01 26, 19:34)
nagi, negirk per daug, nes ten nieko ypatingo nera irnesakyk.gif
Vat kai pasitepsiu su travor sorbie kremuku, tada parodysiu, pamatysi visai kitokios garbanos, o ten tik isplautos ir su difuzeriu isdziovintos, nes neturejau kremuko blush2.gif

nu tu pas mus gryna garbane,man toli iki taves,o tu kai pasidarai su tuo cremu ar kita diena tau plaukai nebuna kaip murzini?
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 26, 19:39)
nu tu pas mus gryna garbane,man toli iki taves,o tu kai pasidarai su tuo cremu ar kita diena tau plaukai nebuna kaip murzini?

murzini hihihi.gif nea nebuna schmoll.gif gal kur ilindus buvai kad issimurzino hihihi.gif
Atsakyti
O mano plaukuciu taip pat labai daug...net nzn...ka naudot kad butu toki bent sulipe i grazias garbanas ir dar galiukai ziauriai negrazus... verysad.gif Noreciau kokio nenuplaunamo balzamo ar pan.kad graziai padarytu tas garbanas bet nko nerandu arba mano plaukam netinka... blush2.gif
Atsakyti
smile.gif Mano garbanom patinka putos CURL MOUSSE iš Salerm. Pirkau VCUP-e I aukšte. O dar noriu pabandyti STYLING CURL, čia panašiai kaip lakas, suteikiantis šlapių plaukų efektą. Kaina ir vieno, ir kito apie 35 Lt.
Apie Salerm produktus galima pažioplinėti
http://www.salerm.com/acabados_ru.htm
Atsakyti
Neseniai maciau viena laida, kurioje sake, jog garbanotiems plaukams negalima naudoti putu, nes jose esancios medziagos labai sausina plauka, kuris pas garbanes ir taip sausas smile.gif Seniau as jas naudodavau, bet dabar kazkodel perejau prie garbanas formuojanciu plauku kremu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2008 01 27, 17:33)
Neseniai maciau viena laida, kurioje sake, jog garbanotiems plaukams negalima naudoti putu, nes jose esancios medziagos labai sausina plauka, kuris pas garbanes ir taip sausas  smile.gif  Seniau as jas naudodavau, bet dabar kazkodel perejau prie garbanas formuojanciu plauku kremu  smile.gif

g.gif aš tik putas ir naudoju garbanotiems plaukams blink.gif Reikia nebenaudot tada, nors nepasakyčiau, kad sausi plaukai būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2008 01 27, 18:04)
g.gif aš tik putas ir naudoju garbanotiems plaukams blink.gif Reikia nebenaudot tada, nors nepasakyčiau, kad sausi plaukai būtų g.gif




Na nezinau ar cia tiesa, tik sakau, ka girdejau smile.gif
Atsakyti
Wow, o as vakar tik putu nusipirkau doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Na, kai kirpykloj ir aš užsipageidavau putų, tai man irgi pasakė, kad garbanotiems plaukams netinka, nes labai sausina.. tai kažkaip ir mečiau jas išvis iš galvos.. rolleyes.gif

Dabar naudoju TIGI Curls Rock Amplifier, nereali priemonytė mano garbanoms.. ax.gif

Iki tol naudojau paprastą vandenuką.. padrėkindavau plaukus, susisukdavo garbanėlės ir vaidzialis kaip po kirpyklos.. laugh.gif
Atsakyti