Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(jolieee @ 2008 01 23, 13:46)
Sveikos 4u.gif  mano plaukuciai ne garbanoti, bet banguoti.Is tikro tai galiu tureti tiek tiesius, tiek banguotus plaukus, taciau jie nuo mazesns plonuciai, tai padedu jiems banguotis. Labai patinka man mano banguoti plaukuciai, tik va jie kaip ir jusu, garbaniu, daznai issauseje buna. Reikia kokio kondicionieriaus ar kaukyciu. Masciau apie Shvartzkopz  g.gif, cia buvo apie ji lyg ir jau sneketa; ar jus perkat nebutinai garbanem kaukes?


Aš bent jau nebūtinai garbanėms kaukes perku, renkuosi drėkinančias skirtas sausiems plaukams.
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 01 22, 00:11)
O man  schmoll.gif  plaukai prie galvos prilimpa, ir kaip sviestu ištepti... nors garbanas truputį suguldo...na bent jau taip nesišiaušia.
man super patiko Alter ego formavimo skystis. (nors  gaunasi panašu į šlapią efektą) kadangi kur dabar gyvenu, tokios produkcijos nerasta, įsigijau Urban.tribe helix. non oil soft curl designer. puikus daiktas. kol kas (jau pora mėnesių mirksiukas.gif ) patinka




O tas Urban.....Kur ji galima nusipirkt kokiosia parduotuvese nes nelb.toki maciau...Beto kas tai?Zele?Kauke?Ar kas?Ir kokie plaukai po to buna? g.gif
Atsakyti
Labs! 4u.gif Vat, ir as seniai supratau, kad mano naturaliai garbanoti plaukai atrodo netvarkingai. smulkus besas, dar ir pati plauku struktura prasta, nes sausi. Galvoju kirptis, ar ne. Kirpikloje nepataria, taciau kam tie ilgi plaukai reikalingi, jeigu su jais negaliu vaikscioti, nes susivelia mazgais? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 23, 08:31)
ok ,gal rimtai as per daug jos uzsikroviau,nes nepagailejus tepiau,siandien uzsitepiau gal visai ir nieko blush2.gif

Tai nebenori man jos perleisti? g.gif
Atsakyti
As irgi garbane. Pamenu anksciau viska ant tu plauku dedavau, ir putas ir zele ir siaip ivairias formavimo priemones, o dabar man nieko nereikia, garbanos pasidare itin paslankios, nausoju priemones kurios nebutinai skirtos butent garbanoms.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 01 24, 21:10)
As irgi garbane. Pamenu anksciau viska ant tu plauku dedavau, ir putas ir zele ir siaip ivairias formavimo priemones, o dabar man nieko nereikia, garbanos pasidare itin paslankios, nausoju priemones kurios nebutinai skirtos butent garbanoms.

as irgi galiu nieko nedeti, bet jei koki kremuka uzdedu, tai garbanos superines tampa wub.gif
Atsakyti
Na jeigu aš nieko nedėčiau , tai plaukai taip išsipūstų doh.gif Man gražiau, kai sukrenta gražiom garbanom, nors aišku, čia ir nuo plauko priklauso g.gif Pas mane jie labai stori ir jų daug.
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2008 01 24, 22:25)
Na jeigu aš nieko nedėčiau , tai plaukai taip išsipūstų doh.gif Man gražiau, kai sukrenta gražiom garbanom, nors aišku, čia ir nuo plauko priklauso g.gif Pas mane jie labai stori ir jų daug.

pas mane jie ilgi tai neissipute, anksciau taip budavo. Kaip tik krentantys, ir pas mane mazdaug nuo puses plauku ilgio praeda garbanotis tj super ir be jokiu priemoniu atrodo wub.gif o kai tepdavau viskuo tai ir sausedavo ir skilinedavo.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 01 24, 21:06)
Tai nebenori man jos perleisti?  g.gif

jauciu kad ne.dabar pabandziau po maziau deti,suslapinu plaukus tai liuks gaunas,daug garbaneliu,tai turbut tau neperleisiu mirksiukas.gif o del garbanu tai mano turbut skaitos ne prie garbanotu o prie banguotu,jei nedeciau priemoniu tai pas mane tu garbanu net nesimatytu,o pas mane darbe viena apsaugine issileido plaukus viena diena galvojau spiralini susidejo ,tokiom mazom spirlem,taip fainai pasirodo ten jos tikri plaukai thumbup.gif
Lotute atsiusk savo garbanas,lauryna.80@mail.ru
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 25, 08:21)

Lotute atsiusk savo garbanas,lauryna.80@mail.ru

gerai blush2.gif
Atsakyti
Taigi dėkit foto ir čia, manau, visoms garbanotosioms būtų smalsu, įdomu, naudinga pamatyti, kas kokias garbanas turi, kaip jas tvarko ir sutvarko, ir su kokiom priemonėm bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gisita @ 2008 01 25, 14:20)
Taigi dėkit foto ir čia, manau, visoms garbanotosioms būtų smalsu, įdomu, naudinga pamatyti, kas kokias garbanas turi, kaip jas tvarko ir sutvarko, ir su kokiom priemonėm  bigsmile.gif

Wow tikrai nebloga mintis bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti