Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

tai nieko veiksmingo ir nepataret nei viena biggrin.gif tongue.gif nera tokios priemones, jau visur ieshkota mano dry.gif , o jeigu ir yra kokia priemone tai ji tinka tik keliatai valandu deja. ash pati naudoju "loreal" purshkiama aliejuka, bet jis deja kaip visi cia mineti produktai padeda tik kuriam laikui mad.gif
Atsakyti
QUOTE (Atėnė @ 2004 04 09, 07:50)
Kas per Lorealio aliejukas? Ir dar puskiamas? Cool!

taip purshkiamas. bet ash dazniausiai pripurshkiu i ranka ir tada visus plaukus sumaigau, nes parashyta ishmasazuot per visa plauku ilgi. / pas mane ilgi galima sakyti plaukai/. aprashas: priemone sausiems ir nepaklusniems plaukams. 125 ml. mokejau apie 49 lt. lygtai g.gif jau naudoju ji pusantru metu biggrin.gif , nes jo labai nedaug reikia /o kaip kvepia thumbup.gif / bet gauti ji galima, tik kiek ash zinau kirpykloje "madam" kaunas, mickeviciaus 52-19 (pasiskambinti ar turi ji ) tel.(37)223503 nes jie uzsisako ji ish uzsienio (negirdejau, kad butu parduotuvese pas mus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 09 balandžio 2004 - 10:11
QUOTE (mamukas @ 2004 04 09, 08:03)
O tai kokio efekto nori? smile.gif

noreciau, kad garbanas sutvirtintu, bet plaukai nesiriebaluotu nuo priemones (putos), kad priemone nekenktu labai plaukams (lakas pvz). jeigu tai zele tai sutepus plaukus, kad neishsileitu po poros valandu g.gif
Atsakyti
QUOTE (Atėnė @ 2004 04 08, 15:17)
Oi oi, apie ta aliejuka. Tai koki ten, sakei, naudoji? As esu girdejusi apie aliejuka plaukams, jis neleidzia jiems pustis ir garbanos atrodo naturaliai, taciau parduotuvese apie ji uzsiminus, pardavejos tik guzcioja peciais.

sveiki aš tai naudoju AVON serumą plaukų galiukams - jie jau seniai pamiršo šiauštis ir skilinėti thumbup.gif
tik va su kirpčiais vis dar vargstu - be jų negaliu su jais...irgi negalius sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Mili @ 2004 04 09, 10:27)
sveiki aš tai naudoju AVON serumą plaukų galiukams - jie jau seniai pamiršo šiauštis ir skilinėti thumbup.gif
tik va su kirpčiais vis dar vargstu - be jų negaliu su jais...irgi negalius sad.gif

As irgi turejau kirpciukus. Pasirodo, man jie labai tinka, o gamta nedave galimybes ju nesioti. Taciau kai as juos turejau nusikirpusi, tai issitiesindavau su znyplemis. Nemaciau LAAAABAI didelio vargo su jais, nes oras visa sezona (kol plaukai neataugo), buvo geras, nedregnas, bet ”ant” vasaros nebenorejau ju tumpinti, nes zadejau atostogauti prie juros, bet to, vazineti prie ezeru. Nenorejau sulaukti blink.gif reakcijos.
Atsakyti
tai aishku bandziusi ir dabar vis naudoju ji. jis greiciau atgaivina plauka atrodo truputi blizgantis, nesulipina pluku, bet ir nestandina garbanu. plaukai tiesiog kai ishtepi neishsidraike, blizga, plaukai shvelnus buna. bet visa tai tik kuriam laikui kaip ir kitos priemones. tiktai naudoju ji, nes manau geriau negu lakai ar zele blink.gif (ash naudoju ji kai einu palaidais plaukais kur nors). juk ir nesakau, kad cia stebuklas smile.gif , nes neradau dar tokios priemones kuri sutvarkytu musu garbanas biggrin.gif
p.s. o del kirpciuku, -tai ash juos dazniausiai tiesinuosi, nes jie pas mane taip pat garbanoti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 09 balandžio 2004 - 10:49
QUOTE (glinglingas @ 2004 04 09, 11:07)
niu jei rasite tai butinai parashykite. /ash kolkas naudoju savo aliejuka biggrin.gif /
sekmes!

Tai kad cia garbanes visokiu priemoniu pasiule g.gif ........ tik reikia bandyt. Negalima taip is karto ”nera tokios stebuklingos priemones” ar pan. Net ir as dvi pasiuliau rolleyes.gif . Teisingiau tris (su Friemanu). Ir dar galiu pasiulyt - visai nieko Sunsilk sampunas, kondicionierius ir serumas garbanotiems plaukams.
Atsakyti
mano plaukai naturaliai garbanoti,bet labai paslankus,jei nenoriu nesioti garbanotu plauku,tai isiplovus galva juos isidreifuoju,tada jie isitiesina iki kito plovimo,bunu lygiaplauke,o jei noriu labai sugarbanot naudoju tik putas po galvos plovimo . smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Atėnė @ 2004 05 25, 09:18)
Deja, deja, tiesiaplaukes, kai mums, garbanems, pavydi bangu, net neisivaizduoja kiek su jomis vargo. Mat jos, kai isgirsta ”garbanos”, isivaizduoja jas tokias kaip su bigudukais ar znyplemis susuktas, o is tiesu labai retai kuri (taip vadinama) garbane turi taisyklingas katalogines garbanas. Tokiu visos nori! biggrin.gif . Todel ir diskutuojame cia, dalijames patirtimi, kaip tokias ”pasidaryti”, o ne atrodyti kaip pakulu maisui.

Pritariu Atenei 100%!
Daug kam garbanos asocijuojasi su tuo, ka mes matome filmuose ar per madu sou. Atskleisiu paslapti: yra 2 rusiu garbanos:
1. naturalios. T.y. niekada nebus taip kaip jus norite. As pvz. kada lis, galiu pagal plaukus atspeti. Nors dregna bus tik uz keliu dienu, o jau pvz. siandien negaliu susitvarkyti su jais. Man tai grynas kosmaras! Tiesinu kieviena ryta, nes jai vaiksciociau "naturali" garbane, tai visi galvotu, kad esu paprasciausiai netvarkinga, nesusisukavusi ir t.t.
2. biguduku garbanos. Va jos tai gal ir grazios. Tokiu ir as noreciau.
Atsakyti
QUOTE (Akva @ 2004 05 25, 09:57)
As pvz. kada lis, galiu pagal plaukus atspeti. Nors dregna bus tik uz keliu dienu, o jau pvz. siandien negaliu susitvarkyti su jais. Man tai grynas kosmaras! Tiesinu kieviena ryta, nes jai vaiksciociau "naturali" garbane, tai visi galvotu, kad esu paprasciausiai netvarkinga, nesusisukavusi ir t.t.

Joooo, ir as noriu siuo klausimu paverkslenti wink.gif . Net tada, kai siaip ne taip mano plaukai (nesvarbu kokiomis priemonemis) priarteja prie taisyklingu garbanu vaizdo, visiems aplinkui atrodau susivelusi. Pvz. as darbe pasiziurejusi i veidrodi susunku - ko man niekas nesakote, kad esu tokia susivelusi/plaukas ne ten ziuri/kaip gerai man siandien plaukai gula ir pan., bendradarbe ramiai atsake -ai, nesuprasi tu garbaniu. Jos visada susivelusios atrodo. Tai, mazdaug, ir nezinai ar cia siandien gerai tavo plaukai ar blogai unsure.gif
Atsakyti
man tai kai nesiojau plaukus iki peciu buvo "katalogines" garbanos - net netikedavo, kad taip naturaliai sukasi.
nu bet dabar ohmy.gif - buvau trumpai nusikirpus plaukus ir vel auginu, tai pasiekaiu tokia stadija kai plaukai jau garbanojasi, bet dar pakankamai trumpi - kazkoks kaltunas apie galva gaunasi. na cia dar puse bedos. dar butu imanoma tas garbanas tvarkingai sudeti, bet as buvau pasidazius sruogomis plaukus. tai ta plauko dalis kur dazyta - beveik tiesi, o kur nedazyta, kita puse plauko arciau saknies garbanota. oi kaip nervina.
kai ispalunu galva stengiuosi istiesinti kiek imanoma plaukus, kad tas skirtumas tarp prie saknu garbanotu ir tiesiu galu nesimatytu, bet kad dabar oras toks dregnas unsure.gif , griztu namo, paziuriu i veidrodi ir nuotaika sugenda.
nu nieko, pakentesiu kokius metelius, nusikirps po truputi ta dazyta plauko dalis, va tada plaukai bus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As isvis nesuprntu ka man garbanei gali pasiulyt.Gali nueit i kruciausia salona,perziuret kruvas katalogu,o ten nieko garbanems nerasi.O ir kirpeju fantazija baigiasi pamacius garbanotus plaukus.Mano plaukai styro i visas puses,o jei dar lietus tai isvis sakes.Prie saknu prsiploja,o galiukai pasipucia,tai vaizdelis kaip blogai sudeto cheminio.Kas ryta tempiu juos ir viskas tik iki isejimo i lauka.Maciau topo centre toki fena fena kuris tipo tiesina plaukus.Gal kuri naudojat ka panasaus.Abidniausia,kad tie garbanoti plaukai visai man netinka...
Atsakyti