Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(viilmute @ 2008 01 21, 12:03)
Na matau visos vargstat su tom garbanelem rolleyes.gif  o ka galit pasiulyti mano mazei nes ji kaip kokia avyte garbanota o kai pati tokiu plauku neturiu tai net nezinau ka daryti nes isisukuoti plaukus tai didele katastrofa  doh.gif  galvoju ar vaikams galima tas pacias priemones kaip ir suaugusiems  cool.gif

mano mergaite ir garbane, tai as jai po duso plaukucius papurskiu is Oriflame purskaliuku, kad plaukai lengviau sukuotusi. Bet jis labai graziai sugarbanoja plaukucius. Ten kaip ir aliejukas. Kaina apie 15lt atrodo g.gif
Stai pirmas My Webpage 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2008 01 21, 13:31)
mano mergaite ir garbane, tai as jai po duso plaukucius papurskiu is Oriflame purskaliuku, kad plaukai lengviau sukuotusi. Bet jis labai graziai sugarbanoja plaukucius. Ten kaip ir aliejukas. Kaina apie 15lt atrodo  g.gif
Stai pirmas My Webpage  4u.gif

Labai aciu reiks pabandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 01 20, 22:06)
o tu trevor sorbie curl creme esi naudojusi? Man jis super  wub.gif

o as ka tik nusipirkau si krema ir sedziu uzsitepus,mokejau 30lt
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 21, 18:03)
o as ka tik nusipirkau si krema ir sedziu uzsitepus,mokejau 30lt

gailiuos kad nepirkau maza,nes nelabai man patiko,mazai tu garbanu
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 01 21, 00:06)
o tu trevor sorbie curl creme esi naudojusi? Man jis super  wub.gif

O man schmoll.gif plaukai prie galvos prilimpa, ir kaip sviestu ištepti... nors garbanas truputį suguldo...na bent jau taip nesišiaušia.
man super patiko Alter ego formavimo skystis. (nors gaunasi panašu į šlapią efektą) kadangi kur dabar gyvenu, tokios produkcijos nerasta, įsigijau Urban.tribe helix. non oil soft curl designer. puikus daiktas. kol kas (jau pora mėnesių mirksiukas.gif ) patinka
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 21, 18:03)
o as ka tik nusipirkau si krema ir sedziu uzsitepus,mokejau 30lt



QUOTE(pandutė @ 2008 01 21, 19:30)
gailiuos kad nepirkau maza,nes nelabai man patiko,mazai tu garbanu

as galiu nupirkti is taves mirksiukas.gif nereikes kankintis kad isnaudotum mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(pokahonta @ 2008 01 21, 10:16)

p.s. niekam nereikia kremuko garbanoms i bodyshopo? man netiko blush2.gif  panaudojau tik ant galiuku..
tbs garbanoms

kiek nori uz sita priemone?ismeginimui gal paimciau ax.gif

QUOTE(Linutemamyte @ 2008 01 21, 11:57)
Ne nebandziau  g.gif O gal zinai kiek jis kainuoja? Sios firmos gaminiu maciau musu kosmetikos parduotuvese, bet nebandziau.

150 ml 30 Lt, 50 ml -15Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 01 21, 23:26)
as galiu nupirkti is taves  mirksiukas.gif nereikes kankintis kad isnaudotum  mirksiukas.gif
Papildyta:

kiek nori uz sita priemone?ismeginimui gal paimciau  ax.gif
150 ml 30 Lt, 50 ml -15Lt  mirksiukas.gif

o tos priemones nereik kartais nuplaut?nes plaukai dabar kaip neplauti sukibe,garbanos tikrai matosi bet patys plaukai baisiai atrodo man,kzkokie sukibe,
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 22, 09:17)
o tos priemones nereik kartais nuplaut?nes plaukai dabar kaip neplauti sukibe,garbanos tikrai matosi bet patys plaukai baisiai atrodo man,kzkokie sukibe,




Tu priemoniu reikia labai mazai tepti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2008 01 22, 08:21)
Tu priemoniu reikia labai mazai tepti  smile.gif

as sneku apie curl creme,oten raso dideliu kiekiu tept krema g.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 22, 08:17)
o tos priemones nereik kartais nuplaut?nes plaukai dabar kaip neplauti sukibe,garbanos tikrai matosi bet patys plaukai baisiai atrodo man,kzkokie sukibe,

nea, as tai nenuplaudavau schmoll.gif

QUOTE(Redgrape @ 2008 01 22, 08:21)
Tu priemoniu reikia labai mazai tepti  smile.gif


taip drinks_cheers.gif
QUOTE(pandutė @ 2008 01 22, 08:57)
as sneku apie curl creme,oten raso dideliu kiekiu tept krema g.gif

ten parasyta kad daug, bet as tai nedaug tepdavau, ir tikrai man neatrodydavo kaip neisplauti rolleyes.gif
Jei ka sugalvosi del tos priemones, rasyk man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 01 22, 21:56)
nea, as tai nenuplaudavau  schmoll.gif
taip  drinks_cheers.gif

ten parasyta kad daug, bet as tai nedaug tepdavau, ir tikrai man neatrodydavo kaip neisplauti  rolleyes.gif
Jei ka sugalvosi del tos priemones, rasyk man  mirksiukas.gif

ok ,gal rimtai as per daug jos uzsikroviau,nes nepagailejus tepiau,siandien uzsitepiau gal visai ir nieko blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif mano plaukuciai ne garbanoti, bet banguoti.Is tikro tai galiu tureti tiek tiesius, tiek banguotus plaukus, taciau jie nuo mazesns plonuciai, tai padedu jiems banguotis. Labai patinka man mano banguoti plaukuciai, tik va jie kaip ir jusu, garbaniu, daznai issauseje buna. Reikia kokio kondicionieriaus ar kaukyciu. Masciau apie Shvartzkopz g.gif, cia buvo apie ji lyg ir jau sneketa; ar jus perkat nebutinai garbanem kaukes?
Atsakyti