Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(lotute @ 2008 01 19, 21:14)
noriu sito

user posted image
anksciau ir as tik apie tiesius svajojau, o dabar tik apie garbanotus, jie man graziau  blush2.gif

as sita ir rodziau kad noriu bet jis is anglijos firmos idomu kas galetu uzsakyt?
Atsakyti
Buvo metas, kai aš irgi savo garbanų pakęsti negalėjau, o dabar pamilau wub.gif patinka ir tiesūs plaukai, tiesinu, kai noriu kažko kito. šiaip, netgi, kai kurie vaikinai sako, kad man taip labiau tinka bigsmile.gif
Atsakyti
Man vyras irgi sako, kad garbanoti gražiau ax.gif Man gal irgi kartais biggrin.gif Bet tvarkytis su tiesiais daug lengviau, atsikeli pasišukuoji, ir eini smile.gif O dabar, prie veidrodžio vien su plaukais praleidžiu mažiausiai pusvalandį doh.gif
Kip pradedu tepti visokiom nesąmonėm bigsmile.gif Galo nėra, doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Preila: 19 sausio 2008 - 22:51
QUOTE(Preila @ 2008 01 19, 22:50)
Man vyras irgi sako, kad garbanoti gražiau ax.gif Man gal irgi kartais biggrin.gif Bet tvarkytis su tiesiais daug lengviau, atsikeli pasišukuoji, ir eini smile.gif O dabar, prie veidrodžio vien su plaukais praleidžiu mažiausiai pusvalandį doh.gif
Kip pradedu tepti visokiom nesąmonėm bigsmile.gif Galo nėra,  doh.gif

man vyras ir sako kad man su garbanotais graziau,man tai ir tiesus labai patinka bet mano ilgas veidas nelabai tinka o vargstu ir as apie pusvalandi kai pradeu tepliot,bet vistiek nesusitvarkau
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2008 01 19, 22:50)
Man vyras irgi sako, kad garbanoti gražiau ax.gif Man gal irgi kartais biggrin.gif Bet tvarkytis su tiesiais daug lengviau, atsikeli pasišukuoji, ir eini smile.gif O dabar, prie veidrodžio vien su plaukais praleidžiu mažiausiai pusvalandį doh.gif
Kip pradedu tepti visokiom nesąmonėm bigsmile.gif Galo nėra,  doh.gif

turbut visiems vyrams graziau yra garbanoti plaukai ax.gif maniskiui nepatinka kai pradedu tiesinti plaukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 01 20, 10:04)
turbut visiems vyrams graziau yra garbanoti plaukai  ax.gif maniskiui nepatinka kai pradedu tiesinti plaukus  blush2.gif

man paciai irgi gal daugiau patinka tiesus nei garbanoti ,bet matau kad negraziai man jei butu graziai jauciu ir tiesinciaus,bet visi sako kad garbanoti graziai bet kol as juos susitvarkau ypac grifka tai amen doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 01 19, 11:12)
na as jau uzsisakiau  ax.gif
jei nori prijungsiu prie savo uzsakymo, bet as uzsisakinejau is braskiu  rolleyes.gif

Ok, nesvarbu man is kur, tik noriu isbandyt koki kremuka ar ka kuris padetu graziai sutvarkyt garbaneles.
Koki rekomenduotum ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2008 01 20, 19:43)
Ok, nesvarbu man is kur, tik noriu isbandyt koki kremuka ar ka kuris padetu graziai sutvarkyt garbaneles.
Koki rekomenduotum  ax.gif

o tu trevor sorbie curl creme esi naudojusi? Man jis super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 01 20, 22:06)
o tu trevor sorbie curl creme esi naudojusi? Man jis super  wub.gif

as jei vaziuosiu siandien i akra bandysiu nusipikrt ji,
Atsakyti
mano MB irgi del garbanotu plauku svaigsta ir prie to dar nurodineja " netiesink,nekirpk,vaiksciok palaidais,nesusirisus " tongue.gif
o siaip anksciau ir as savu garbanotu plauku nemylejau,ypac kai buvau maza ir turejau kasa iki uzpakalio ax.gif tai atsimenu kai pirmakart po lietuvisku sampunu doh.gif isbandziau pirmakart LT atsiradziusio pantene sampuno,buvo tarsi kazkoks stebuklas bigsmile.gif
o dabar tai mano spinta luzta nuo prekiu plaukams blush2.gif

p.s.yra vienas geras dalykas turint garbanotus plaukus-uzmik slapia galva,ryte atsikeli su "tokia sukuosena" doh.gif ,ateini i darba ir visi- kaip graziai atrodai,ka plaukams darei?? bigsmile.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
p.s. niekam nereikia kremuko garbanoms i bodyshopo? man netiko blush2.gif panaudojau tik ant galiuku..
tbs garbanoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokahonta: 21 sausio 2008 - 10:14
QUOTE(lotute @ 2008 01 20, 22:06)
o tu trevor sorbie curl creme esi naudojusi? Man jis super  wub.gif

Ne nebandziau g.gif O gal zinai kiek jis kainuoja? Sios firmos gaminiu maciau musu kosmetikos parduotuvese, bet nebandziau.
Atsakyti
Na matau visos vargstat su tom garbanelem rolleyes.gif o ka galit pasiulyti mano mazei nes ji kaip kokia avyte garbanota o kai pati tokiu plauku neturiu tai net nezinau ka daryti nes isisukuoti plaukus tai didele katastrofa doh.gif galvoju ar vaikams galima tas pacias priemones kaip ir suaugusiems cool.gif
Atsakyti