Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

Aš naudoju Dove glotninantį kremuką, tai man suglotnina, sustandina garbanėles, jos nebūna kietos. Taip pat turiu iš eurokos nusipirkusi šlapio efekto drėkinančią plaukų želė, tai sutepu su ja, suformuoju plaukučius, paskui ji išdžiūna ir visiškai nelieka jokio kietumo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gisita @ 2008 01 11, 14:00)
Aš naudoju Dove glotninantį kremuką, tai man suglotnina, sustandina garbanėles, jos nebūna kietos. Taip pat turiu iš eurokos nusipirkusi šlapio efekto drėkinančią plaukų želė, tai sutepu su ja, suformuoju plaukučius, paskui ji išdžiūna ir visiškai nelieka jokio kietumo  thumbup.gif

o kokios spalvos dove bonkute?
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 11, 20:59)
o kokios spalvos dove bonkute?


Šviesiai ruda
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 11, 10:03)
panos o ka reik pirkt kad ir plaukus stiprintu ir kad sugarbanotu plaukus?noriu koki purskala kad sugarbanotu graziai plaukus bet nebutu kaip lakas ir nelipintu,nusipirkau kondicionieriu bet nieko jis man negarbanoja nors sake kad bus garbanos,ka jus naudojat?
o kaip is tos tigi reik uzsisakyt?as ir noreciau ka nors


Mano drauge kirpeja ir nesenai uzrode si produkta http://www.lookfanta...rl-control.html kaskas fantastisko.tiesa sios produkcijos Lietuvoje neisigysi,bet galima per mergaites uzsisakyti.
Plaukai graziai susigarbanoja,naturaliai pasipucia o svarbiausia,MINKSTOS,svelnios garbanytes thumbup.gif
Atsakyti
as kazkaip irgi anksciau baisiai verkdavau ir nervodavaus del savo garbanu...buvo laikas kai kasryt keldavaus valanda anksciau kad speciau su znyplem isitiesint, nes garbanota bijodavau i gatve islist doh.gif o dabar jau esu patenkinta garbanom..gana seniau jau naudoju dvi priemones plaukams suvaldyt. bet pasakosiu nuo pradziu. pirma, kirpejas man kazkada labai gerai isaiskino, kad negalima plauku (o ypac garbanotu) sluostyti ranksliuosciu. tai dabar kai issiplaunu galva, tik vos vos nusausinu galiukus, kad varvanti po buta nesitrankyciau. tada is karto tepu labai mazai "pantene" kremuko "perfect curls" (ar kazkaip panasiai), palaukiu kokias 5 min (jis nenuplaunamas) ir tada visus plaukus tepu nivea vasku-zele (ten toks kremas melyname buteliuke, vaskas maisytas su zele) ir skirstau bei glamzau pirstais. tada dziovintuvu dziovinu ir atrodau puikiai. plaukai nesulimpa, garbanos naturalios, minkstos ir laikosi puikiai visa diena...pabandykit gal ir jums tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Britvute @ 2008 01 13, 21:49)
Mano drauge kirpeja ir nesenai uzrode si produkta http://www.lookfanta...rl-control.html kaskas fantastisko.tiesa sios produkcijos Lietuvoje neisigysi,bet galima per mergaites uzsisakyti.
Plaukai graziai susigarbanoja,naturaliai pasipucia o svarbiausia,MINKSTOS,svelnios garbanytes thumbup.gif

ir kiek ta priemone kainuoja?ir kas ten toks yra balzamas.kremas.kondicionierius ar kas?
Papildyta:
o as nusipirkau sita priemone bet intike lietuvisakai apie ja nieko nerandu user posted image
gal kas gali isverst Effect:

Provides fast and intensive care for permed and naturally curly hair. This deep conditioning spray nourishes your hair, leaving it soft, bouncy and easy to comb.

Application:

Spray onto damp hair according to length and amount of hair. Do not rinse out. Style as usual.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandutė: 14 sausio 2008 - 12:31

Ir as seniau labai pergyvenau del plauku, vis juos tiesindavau, nes jie budavo nei tiesus nei garbanoti. Istiesinus ir isejus i dregna ora jie pasidarydavo tarsi kazkoks puku kamuolys doh.gif Bet viena karta netycia issiplovus galva as juos slapius sutepiau su putom ir paspaudziau palenkus galva i prieki. Isdziuve jie sukrito i grazias garbaneles bigsmile.gif Taigi jau apie 6 metus turiu grazias garbanas, kurios daznai susilaukia komplimentu bigsmile.gif O svarbiausia labai lengva juos priziuret bigsmile.gif Pries plovima as juos gerai issukuoju, tada isplaunu su sampunu, tada gauuuusiai uzdedu kondicionieriaus arba kaukes. Slapius labai atsargiai juos nusausinu ir tada palenkus galva istepu su nenuplaunamu balzamu. Pavyzdziui dabar as naudoju Tigi - Curls Rock. bigsmile.gif Tada plauku galiukus patepu serumu plauku galiukams. Ir galiausiai uztepu formavimo priemone. Priemone siuo metu naudoju taip pat ir Tigi - Curls Rock serijos bigsmile.gif Na ir po visu situ priemoniu as juos svelniai palenkus galva paspaudau, kad jie susiformuotu i tokias grazias spyruoklytes bigsmile.gif Viskas, tada atlenkiu galva ir dziovinu naturaliai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 14, 13:30)
ir kiek ta priemone kainuoja?ir kas ten toks yra balzamas.kremas.kondicionierius ar kas?
Papildyta:
o as nusipirkau sita priemone bet intike lietuvisakai apie ja nieko nerandu user posted image
gal kas gali isverst Effect:

Provides fast and intensive care for permed and naturally curly hair. This deep conditioning spray nourishes your hair, leaving it soft, bouncy and easy to comb.

Application:

Spray onto damp hair according to length and amount of hair. Do not rinse out. Style as usual.


Losionas. Na kaip matosi dabar kainuoja9.5 svaro,na grubiai su atsiuntimais visais 60lt. Jis skalsus todel ilgam naudojimui mirksiukas.gif
o is Lifetex nieko sau nebuvau priderinus,kaskaip pirmi kartai nieko o veliau vel s... unsure.gif
Kitas patarimas garbanems(nors manau visos zinot) negalima plauku perlaikyti susupus ranksluostyje(na kai isiplaunat galva) ir dziovinti labai slapiu.na bent jau as stengiuosi pagauti viduriuka,nes labai turi reiksme smile.gif
Atsakyti
O kur galima nusipirkt to Tigi priemoniu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nokia6020 @ 2008 01 14, 17:47)
O kur galima nusipirkt to Tigi priemoniu? g.gif




Kai kuriose kirpyklose prekiauja sia produkcija ir akropolyje yra maciau kazkurioj parduotuvej, nepamenu pavadinimo ax.gif As tai perku internetu is www.starwberrynet.com smile.gif
Atsakyti
O kur pristato preke?? g.gif Galvoju gal visai nebloga priemone... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nokia6020 @ 2008 01 15, 17:59)
O kur pristato preke?? g.gif  Galvoju gal visai nebloga priemone... blink.gif




I pasta reikia eiti atsiimti, atsiuncia pastas lapuka apie siuntini mirksiukas.gif
Atsakyti