Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

O dabar noriu paklaust ar kas bande naudoti plauku sampuna ir kauke is "Eurokoso". Specialiai garbanotiem plaukam toks zalias butelis,o kauke apvaliam tokiam irgi zalias is tos pacios serijos... ju kiekis gana didelis.Ir kaina labai maza sakyciau as...
Atsakyti
As tai slapius plaukus ispurskiu su "Wella curl booster" ir visada bunu su puikia sukuosena smile.gif garbaneles nesulimpa ir atrodo labai naturaliai smile.gif
Atsakyti
O tai ir gaunasi slapios garbameles?M?? smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2007 11 15, 19:58)
As tai slapius plaukus ispurskiu su "Wella curl booster" ir visada bunu su puikia sukuosena smile.gif garbaneles nesulimpa ir atrodo labai naturaliai smile.gif



QUOTE(nokia6020 @ 2007 11 15, 21:09)
O tai ir gaunasi slapios garbameles?M?? smile.gif  g.gif




Ahaaaa, man irgi įdomu, ar normalias garbanytes padaro, ar tipo tą "šlapią efektą"..? smile.gif

Ir leidi natūraliai džiūti, ar su džiovintuvu, a ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2007 11 16, 09:44)
Ahaaaa, man irgi įdomu, ar normalias garbanytes padaro, ar tipo tą "šlapią efektą"..? smile.gif

Ir leidi natūraliai džiūti, ar su džiovintuvu, a ? smile.gif

Man ir tas wella- garbanu gaiviklis- super dalykelis thumbup.gif Esu daug isbandziusi panasia kaina ir brangesniu, bet sitas tikrai thumbup.gif As juo plaukus ispurskus, paglamzau apie 15min garbanas palenkus galva i prieki ir leidziu isdziuti patiems.
Garbanos atrodo naturaliai, nesulimpa ir man isbuna iki 3 dienu bigsmile.gif Uztenka tik vandenuku kita diena papurent plaukucius ir vel kaip nauja thumbup.gif
Tikrai verta pabandyt, ir kaina apie 10lt. dazniausiai jo buna pirkt maximoj. ax.gif
Atsakyti
O tai slapias efektas gaunasi ar nea? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nokia6020 @ 2007 11 17, 11:44)
O tai slapias efektas gaunasi ar nea? g.gif

Bent man tai ne.
Atsakyti
Aisku...bet plaukai tada graziai susisuka ane?
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2007 11 16, 12:33)
Man ir tas wella- garbanu gaiviklis- super dalykelis  thumbup.gif Esu daug isbandziusi panasia kaina ir brangesniu, bet sitas tikrai  thumbup.gif  As juo plaukus ispurskus, paglamzau apie 15min garbanas palenkus galva i prieki ir leidziu isdziuti patiems.
Garbanos atrodo naturaliai, nesulimpa ir man isbuna iki 3 dienu  bigsmile.gif Uztenka tik vandenuku kita diena papurent plaukucius ir vel kaip nauja  thumbup.gif
Tikrai verta pabandyt, ir kaina apie 10lt. dazniausiai jo buna pirkt maximoj.  ax.gif

man visa laika patiko sunsilk kremumas, bet kad jo niekur neberandu pirkti doh.gif
pastaruoju metu naudoju careline kremuka, galvoju reik isbandyti jusu giriamaji wella gaivikli gal ir man patiks
Atsakyti
Vien nespecializuotose parduotuvėse yra du purškikliai garbanoms: Wellaflex serijos ir Wella Desighn serijos. Ar čia kalbate apie vieną iš jų? Jei yra geresnis būtų įdomu sužinoti kaip atrodo jo buteliukas. Ačiū.
Atsakyti
Aš kai atradau Megoj toj specializuotoj parduotuvėj priemonę savo nepaklusniems plaukams, tai dabar nieko kito ir nenaudoju. thumbup.gif

Firma - Modern organic products
Priemonė vadinasi - C-SYSTEM CURL ENHANCER
Garbanas aktyvinantis kremas.
user posted image

Ieškojau kažko, kad plaukai žiemą nesielektrintų ir nesišiauštų. Pardavėja patarė šitą ir tikrai nesigailiu, nors kaina jo nemaža. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 19 lapkričio 2007 - 11:20
Labai patinka Schwarckopf BC sampunas ir balzamas spec. garbanotiems plaukams.
O pasisiaususias garbanas sutvarko chenko nenuplaunamas purskiamas balzamas.
Atsakyti