Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(nokia6020 @ 2007 10 27, 09:53)
Aisku...as ir kazkada labai labai norejau tiesiu, bet kuo toliau tuo noriu garbanotu(as pati garbanota) .Nes randu ivairiu priemoniu kaip padaryti plaukus graziom garbanom....

viens prie vieno mano mintys drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. O aš naudoju savo garbanotiems plaukams priemonę, pirktą iš Salon + parduotuvės. Vadinasi Small Talk 3-in-1, BED HEAD. Labai ja džiaugiuosi, nes nesulipina plaukų, visad purūs ir švelnūs, ir labai gerai sugarbanoja. Ši priemonė panaši į klijų masę, kaip lipalas. Labai skaniai kvepia, 200 ml užtenka labai ilgam. Ir dar kas labai patinka, kad kitą dieną iš ryto, plaukus paglamžau drėgnais delnais ir garbanos kaip naujos smile.gif kaina apie 70 Lt, jei neklystu, nes pirkau pavasarį.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 10 29, 12:44)
viens prie vieno mano mintys  drinks_cheers.gif  biggrin.gif




Tai vat o gal kas zinot ar yra drogas parduotuvei priemoniu kokiu mano garbanotiem ir storiem plaukam????Nes Sestadieni varau i vilniu tai ten gal nusipirksiu kokiu geru priemoniu. g.gif g.gif smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nokia6020 @ 2007 11 01, 14:49)
Tai vat o gal kas zinot ar yra drogas parduotuvei priemoniu kokiu mano garbanotiem ir storiem plaukam????Nes Sestadieni varau i vilniu tai ten gal nusipirksiu kokiu geru priemoniu. g.gif  g.gif  smile.gif  mirksiukas.gif

as tai kazkaip dabar persimeciau ant profesionaliu priemoniu blush2.gif o jos tik salonuose parduodamos, todel apie droga nieko negaliu pasakyt rolleyes.gif
Atsakyti
Kitoje temoje klausiau apie šampūną, tačiau mane domina dar ir kaukė, ir dar kiek žinau yra kažkokas purškiamas skystis.. g.gif

Gal kas visą seriją naudojate? Ir galėtumėt pasakyti, kokios kainos šių priemonių Lietuvoje? ax.gif Ir ar verta??? Nes tiesiaplaukėms kaip supratau labai tinka.. o kaip garbanėms..??? Juk iš esmės JOMS šios priemonės ir skirtos.. biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(nokia6020 @ 2007 10 13, 12:05)
Sweikutes....noriu paklaust...Cia minejot Chemiskai issitiesint tai kaip cia?Kiek laiko tas istiesinimas buna?Kiek kainuoja gal zinot??Nes as siaip esu garbanota...Ir man tai visai patinka,bet buna kad ir nesusitwarkau plauku ir noriu lygiu... smile.gif  g.gif  unsure.gif

keliauk i tema apie plauku tiesinima, ten daug info
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 11 11, 12:27)
keliauk i tema apie plauku tiesinima, ten daug info


Manau, kadangi panelė prieš mėnesį domėjusis plaukų tiesinimu, tikrai per tiek laiko jau kažkur nukeliavo, o ne laukia atsakymų šioje temoje.. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Joa nukeliavau... rolleyes.gif O dabar noriu paklaust ar kas bande naudoti plauku sampuna ir kauke is "Eurokoso". Specialiai garbanotiem plaukam toks zalias butelis,o kauke apvaliam tokiam irgi zalias is tos pacios serijos... blush2.gif ju kiekis gana didelis.Ir kaina labai maza sakyciau as... g.gif ax.gif smile.gif
Atsakyti
gal zinot gera garbaniu kirpeja Kaune? 4u.gif nes kaip ir problema gaunas...
Atsakyti
QUOTE(ajja @ 2007 11 13, 16:05)
gal zinot gera garbaniu kirpeja Kaune?  4u.gif  nes kaip ir problema gaunas...


Na aš kerpuosi (ir plaukus ten kažkada dažiau) Maddam salone, čia Mickevičiaus g. (ar Putvinskio ten skaitosi g.gif ).. Kažkada Femina Bonoj pakarpė, tai irgi fainai smile.gif Kai plaukai garbanoti, nelabai ką ten su jais primodeliuosi smile.gif Pakarpo ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ajja @ 2007 11 13, 16:05)
gal zinot gera garbaniu kirpeja Kaune?  4u.gif  nes kaip ir problema gaunas...

O Vilniuj gal kas zino ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2007 11 13, 17:17)
O Vilniuj gal kas zino ?  ax.gif

na as kaip ir zinau, tik gali tuoj atsirast tokiu, kurios mane del to uzsipuls, tai gal nesakysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o jei rimtai MAN (pabreziu, nes zinau kad tikrai yra kam ne) patiko Inga is Silkines bangos bigsmile.gif Cia siaures miestely. labai gerai nukirpo ir nudaze mano garbanotus plaukus wub.gif dabar pastoviai lankausi, ir va kaip tik siandien vel eisiu rolleyes.gif
Atsakyti