Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(Eleina @ 2007 10 11, 10:15)
aha, siaures mietely, zukausko 23 jei gerai pamenu  ax.gif

Tai reikės lėkti į Vilnių tvakytis plaukų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 11, 10:21)
Tai reikės lėkti į Vilnių tvakytis plaukų  lotuliukas.gif

doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš irgi iš tų garbanių, kurios kažkada labai nemėego savo plaukų ir pavydėdavo tiesiaplaukėms, kol neišsmokau su savo garbanomis tvarkytis. Dabar - super. Nežinau, ar kas nors bandėte (neperskaičciau visų forumo žinučių) Clinique "Defined curles" balzamą? Juo prekiauja Kristiana, kaina apie 59 Lt, bet efektas - super: garbanos gražiai gula, plaukai nesulimpa ir nesipučia. Jį reikia tepti ant drėgnų plaukų ir džiovinti (aš dažniausiai džiovinu su difuzoriumi). Dar su garbanomis tvarkytis padeda ir gerai parinktas šampunas. Kažkada bandžiau L'Orealio specialų šampūną ir balžamą garbanotiems plaukams - patiko, bet sąlyginai brangus, todėl dabar naudoju Citre Shine šampūną ir balzamą (irgi perku Kristianoje). Galutiniam plaukų sutvarkymui labai padedavo tos pačios Citre Shine formos "Curl definer" želė, bet dabar jos kažkodėl nebeatveža, tai "skolinuosi" iš vyro kažkokį L'Orealio produktą (sakyčiau, vaškas) - paskleidžiu and delnų ir apspaudau garbanas. Svarbiausia, kad garbanos atrodo labai naturaliai, nėra sulipusios ir nestyro. O plaukus išsitiesinti kartais ir aš mėgstu - tai pati geriausia šventinė šukuosena smile.gif
Atsakyti
Eleina , apie kokią sumą sukasi kirpimas "Šilkinėj bangoj"? Ir dar, nenorėtum parodyt savo plaukučių? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gisita @ 2007 10 11, 12:20)
Eleina , apie kokią sumą sukasi kirpimas "Šilkinėj bangoj"? Ir dar, nenorėtum parodyt savo plaukučių?  bigsmile.gif

kirpimas apie 50, dazymas apie 70-110. Mano plauku nuotrauka buvo temoj apie plaukus su nuotraukom rolleyes.gif
Atsakyti
Aš savo garbanoms prieš kelias dienas nusipirkau L'oreal Professionel šampūną ir kaukę specialiai garbanotiems plaukams, taip pat naudoju Kerastase Oleo Relax aliejuką plaukų galams smile.gif Kažkaip daugiau nieko lyg ir nereikia jiems sakyčiau biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
Sweikutes....noriu paklaust...Cia minejot Chemiskai issitiesint tai kaip cia?Kiek laiko tas istiesinimas buna?Kiek kainuoja gal zinot??Nes as siaip esu garbanota...Ir man tai visai patinka,bet buna kad ir nesusitwarkau plauku ir noriu lygiu... smile.gif g.gif unsure.gif
Atsakyti
Savo plaukus tvarkausi paprasciausia zele ir laku ir dziovinu fenu. Per daug metu ismokau kaip tinkamai su jais susitvakyti lotuliukas.gif
Atsakyti
oi viska padaryciau, kad tik mano taip garbanotusi plaukai kaip ir jusu rolleyes.gif kaip as pavydziu garbanotu plauku, man nera nieko graziau, taip puosia.... thumbup.gif
mano tai tiesus, bet jei pabunu ant lietaus tai siek tiek pasilenkia, tai lietus man yra malonumas tokiu atveju.... thumbup.gif
Atsakyti
Aisku...as ir kazkada labai labai norejau tiesiu, bet kuo toliau tuo noriu garbanotu(as pati garbanota) .Nes randu ivairiu priemoniu kaip padaryti plaukus graziom garbanom....O tai jai tu nori garbanotu tai ko ju nesusisuki pvz.suktukais??M?Tada butu grazu,ir faina Tau...smile.gif))
Atsakyti
per daug vargo su tais suktukais 4u.gif o ir paskui norisi saugoti tas garbanas, taciau kasdienineje rutinoje, tai per daug jegu reikalaujantis dalykas biggrin.gif nuejai miegoti ir viskas, garbanos susivele...ryte atrodo blogai, o kas jei darbe reikia ristis plaukus...zodziu nera laiko ir tikslo suktukams... verysad.gif
Atsakyti
Hm...aisku... g.gif smile.gif
Atsakyti