Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(nokia6020 @ 2007 10 05, 16:35)
Sweikos,gal galite patarti?As ir esu garbanota...Mano plaukai stori ir ju daug +dar garbanoti kaip minejau kaip man juos pasikirp kad ju butu kuo maziau???Negaliu palaidu plauku nesiot nes kai issiplaunu issisukuoju pasidarau vos na kaip pudelis(atsiprasant) schmoll.gif  verysad.gif  Labai aciu uz patarimus.... smile.gif

Arba nesukuok kai issiplauni. Sukuok pries plaunant, o veliau issiplovus ant dregnu uzdek kokiu priemoniu- putu, purskalu.
As ir jei issukuoju, tai kaip pudelis lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2007 10 05, 19:09)
Arba nesukuok kai issiplauni. Sukuok pries plaunant, o veliau issiplovus ant dregnu uzdek kokiu priemoniu- putu, purskalu.
As ir jei issukuoju, tai kaip pudelis  lotuliukas.gif

Aš irgi iššukuoju tik prieš plovimą, o išplovusi leidžiu išdžiūti patiems, be džiovintuvo, tada jie sugula į gražias garbanas. O jei iššukuoju tai būna baisūs. Beje, garbanos gražiau atrodyti pradėjo kai plaukai užaugo ilgesni.
Atsakyti
ASTORR24-->>> noriu paklaust tu sakei chemiskai issitiesink tai kaip cia issilygint???Bet jie kaip suslaps vel susigarbanos ane??ar kaip??Daug kas sake kad man tiesus tinka... blush2.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Mano plaukai irgi patys is saves garbanojasi. Nors kaip mokiausi, jie man nepatiko, bet dabar nieko, ir grazu ir gerai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(solouro @ 2007 10 05, 19:38)
Aš irgi iššukuoju tik prieš plovimą, o išplovusi leidžiu išdžiūti patiems, be džiovintuvo, tada jie sugula į gražias garbanas. O jei iššukuoju tai būna baisūs. Beje, garbanos gražiau atrodyti pradėjo kai plaukai užaugo ilgesni.

Ar tavo plaukučiai iškarpyti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astorr24 @ 2007 10 05, 18:10)
tik neissikarpyk arba varyk trumpai arba chemiskais issitiesink

keistai cia rasai... g.gif as kaip tik paskutini karta nuejus pas naujaja savo kirpeja visiskai patikejau jai plaukus, ir ka jus manot - jinai iskarpe ir pakankamai stipriai, ir kaip tik po to iskarpymo plaukai pasidare tokie, kokius visada isivaizdavau - graziai garbanos krenta ir neissipute visai rolleyes.gif anksciau irgi netikejau kai merginos rase kad reikia stipriai iskaryt, o sita kirpeja tai padare ir tikrai labai dziaugiuosi thumbup.gif


QUOTE(Linutemamyte @ 2007 10 05, 19:09)
Arba nesukuok kai issiplauni. Sukuok pries plaunant, o veliau issiplovus ant dregnu uzdek kokiu priemoniu- putu, purskalu.
As ir jei issukuoju, tai kaip pudelis  lotuliukas.gif

as pvz sukuoju isplovus. bet tik tik isplovus, ranksluosti nuemus, dar slapius. tada tepu aliejuku ir truputi veliau zele, ir nesukuoju iki kito plovimo. viskas labai normaliai mirksiukas.gif tik nereikia sukuot sausu manau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 10 10, 12:52)
keistai cia rasai...  g.gif as kaip tik paskutini karta nuejus pas naujaja savo kirpeja visiskai patikejau jai plaukus, ir ka jus manot - jinai iskarpe ir pakankamai stipriai, ir kaip tik po to iskarpymo plaukai pasidare tokie, kokius visada isivaizdavau - graziai garbanos krenta ir neissipute visai  rolleyes.gif anksciau irgi netikejau kai merginos rase kad reikia stipriai iskaryt, o sita kirpeja tai padare ir tikrai labai dziaugiuosi thumbup.gif

i kokia kirpykla ejai? nes man ta pati problema su garbanotais plauskais. ir laabai noriu graziai issikarpyt.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 10 10, 12:52)
as kaip tik paskutini karta nuejus pas naujaja savo kirpeja visiskai patikejau jai plaukus, ir ka jus manot - jinai iskarpe ir pakankamai stipriai, ir kaip tik po to iskarpymo plaukai pasidare tokie, kokius visada isivaizdavau - graziai garbanos krenta ir neissipute visai  rolleyes.gif anksciau irgi netikejau kai merginos rase kad reikia stipriai iskaryt, o sita kirpeja tai padare ir tikrai labai dziaugiuosi thumbup.gif
as pvz sukuoju isplovus. bet tik tik isplovus, ranksluosti nuemus, dar slapius. tada tepu aliejuku ir truputi veliau zele, ir nesukuoju iki kito plovimo. viskas labai normaliai  mirksiukas.gif tik nereikia sukuot sausu manau  rolleyes.gif

Aš ir svajoju apie gražiai iškarpytus plaukus, nes nekarpyti pučiasi g.gif. Bet, kai tik man iškarpo, pas kokią kirpėją benueičiau (apie filiūravimą net nebekalbu), tuoj man jie išsiraito į visas puses, nebesusitvarkau su plaukais doh.gif . Tai gal ir nuo paties plauko priklauso? Vienoms gerai tas iškarpymas, kitoms blogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuolė: 10 spalio 2007 - 17:01
Pasakykite ir man, kur galima rasti ta issvajota kirpykla kur moka elgtis su garbanotais plaukais... dar tokios neradau.... schmoll.gif
Atsakyti
as buvau Silkinej bangoj pas Inga. man labai patiko ax.gif nukirpo, nudaze, tik uzsiminiau ko noriu, net pasakot nereikejo, o padare butent taip, o gal net geriau, nei tikejaus. bet.. taip pat zinau, kad yra kam nepatiko blush2.gif turbut tikrai reikia atrast savo kirpeja rolleyes.gif
beje, pas ja nuejau prisiskaicius cia merginu garbaniu rekomendaciju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 11 spalio 2007 - 09:04
QUOTE(Eleina @ 2007 10 11, 10:02)
as buvau Silkinej bangoj pas Inga. man labai patiko  ax.gif nukirpo, nudaze, tik uzsiminiau ko noriu, net pasakot nereikejo, o padare butent taip, o gal net geriau, nei tikejaus. bet.. taip pat zinau, kad yra kam nepatiko  blush2.gif turbut tikrai reikia atrast savo kirpeja  rolleyes.gif
beje, pas ja nuejau prisiskaicius cia merginu garbaniu rekomendaciju  biggrin.gif

O "Šilkinė banga" Vilniuje? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 11, 10:12)
O "Šilkinė banga" Vilniuje?  mirksiukas.gif

aha, siaures mietely, zukausko 23 jei gerai pamenu ax.gif
Atsakyti