Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(astorr24 @ 2007 10 03, 16:08)
dar vienas labai svarbus faktas garbanems niekada savo kirpejai neleiskiti retinti plaiku filiaravimo zirklemis (zirkles su dantukais) kadangi plaukai pradeda pustis ir tampa nesutvarkomi isardoma garbanos banga lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai va kodel mano plaukai visada puciasi, siausiasi ir pan doh.gif Man visada su tais dantukais apretina plaukus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2007 10 03, 17:32)
Tai va kodel mano plaukai visada puciasi, siausiasi ir pan  doh.gif Man visada su tais dantukais apretina plaukus  doh.gif

Taip, kad pačios turime perspėti kirpėjas dėl šito reikalo, nes jos nežino, kad banguoto ar garbanoto plauko filiūruoti negalima nono.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuolė: 03 spalio 2007 - 16:40
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 03, 17:40)
Taip, kad pačios turime perspėti kirpėjas dėl šito reikalo, nes jos nežino, kad banguoto ar garbanoto plauko filiūruoti negalima  nono.gif

O is kur jus zinot? ax.gif

As tai manau jog kaip tik kirpeja turi zinot g.gif O cia se tau, gadina mano plaukus dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2007 10 03, 17:46)
O is kur jus zinot?  ax.gif

Pirmiausia, iš savo patirties tai pastebėjau. Kai tik išfiliūruodavo plaukus, taip ir stovėdavo ragai į visas puses, ir daryk ką nori, nors imk ir verk doh.gif . Po kiek laiko jie šiek tiek ataugdavo, o po kirpyklos ir vėl tas pats doh.gif . Galiausiai teko apsilankyti pas "protingą" kirpėją, ir ji mano įtarimus patvirtino, pasakė, kad man jokių filiūravimų negali būti schmoll.gif . Tai va smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 03, 17:55)
Pirmiausia, iš savo patirties tai pastebėjau. Kai tik išfiliūruodavo plaukus, taip ir stovėdavo ragai į visas puses, ir daryk ką nori, nors imk ir verk  doh.gif . Po kiek laiko jie šiek tiek ataugdavo, o po kirpyklos ir vėl tas pats  doh.gif . Galiausiai teko apsilankyti pas "protingą" kirpėją, ir ji mano įtarimus patvirtino, pasakė, kad man jokių filiūravimų negali būti  schmoll.gif . Tai  va  smile.gif

tai va as ir pati esu kirpeja todel visas kirpejas kurios taip daro norisi gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(astorr24 @ 2007 10 03, 21:38)
tai va as ir pati esu kirpeja todel visas kirpejas kurios taip daro norisi  gun_bandana.gif

O kokiam mieste jus gyvenat ir dirbat? bigsmile.gif As taip ieskau geros kirpejos kuri galetu sutvarkyt grazizi mano garbanas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2007 10 04, 09:29)
O kokiam mieste jus gyvenat ir dirbat?  bigsmile.gif As taip ieskau geros kirpejos kuri galetu sutvarkyt grazizi mano garbanas  rolleyes.gif

as pati esu kauniete dabar dirbu namuose nes auginu vaikeli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astorr24 @ 2007 10 04, 13:50)
as pati esu kauniete dabar dirbu namuose nes auginu vaikeli ax.gif

Gaila, o gal turit geru pazistamu kirpeju Vilniuj?
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2007 10 04, 15:37)
Gaila, o gal turit geru pazistamu kirpeju Vilniuj?

geros kirpejos visos tos kurioms rupi tavo plaukai pirmiausia ir kad tu sugrystum pas ja o paskui tik pinigai 4u.gif
Atsakyti
as irgi turiu garbanotus plaukus ir kaip as ju negaliu pakesti doh.gif nu jei butu ilgi tai jo sutinku tada grazu bet db pas mane biski trumpesni nei peciu ilgio tai yra ziauru nes su jais labai sunku susitwarkyti stowi jie nenormaliai verysad.gif ir niekaip man ju neiseina uzsiauginti man jie wis nutrupo ir nesuprantu nuo ko
Atsakyti
Sweikos,gal galite patarti?As ir esu garbanota...Mano plaukai stori ir ju daug +dar garbanoti kaip minejau kaip man juos pasikirp kad ju butu kuo maziau???Negaliu palaidu plauku nesiot nes kai issiplaunu issisukuoju pasidarau vos na kaip pudelis(atsiprasant) schmoll.gif verysad.gif Labai aciu uz patarimus.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nokia6020 @ 2007 10 05, 16:35)
Sweikos,gal galite patarti?As ir esu garbanota...Mano plaukai stori ir ju daug +dar garbanoti kaip minejau kaip man juos pasikirp kad ju butu kuo maziau???Negaliu palaidu plauku nesiot nes kai issiplaunu issisukuoju pasidarau vos na kaip pudelis(atsiprasant) schmoll.gif  verysad.gif  Labai aciu uz patarimus.... smile.gif

tik neissikarpyk arba varyk trumpai arba chemiskais issitiesink
Atsakyti