Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

gal garbanes atradotot nauju priemoniu garbanelems ptramdyti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egluteskarota @ 2007 06 08, 14:59)
Sveikos, as irgi turiu labai garbanotus plaukus, kurie sukasi visiskom spiralem. bet man labai patinka tongue.gif  tai uzvakar Akropoly is Salon+ nusipirkau Catwalk purskala garbanotiem plaukam "Curl Booster". buvo akcija, 2 uz vieno kaina, sumokejau 65 Lt doh.gif  bet cia uz du. buvo baisu tiek pinigu palikt uz nezinoma priemone, bet tikrai nesigailiu - plaukai gerai susigarbanoje, graziai atrodo, nesulipe - zodziu liuks thumbup.gif  reiks gal ir sampuna su kondicionierium nusipirkt, siek tiek pinigu pritaupius. ten maciau ir purskalas kazkoks yra, gal geras dalykas g.gif

o ta curl booster slapiem naudot reikia?

QUOTE(Tiffany @ 2007 10 01, 17:45)
gal garbanes atradotot nauju priemoniu garbanelems ptramdyti?  biggrin.gif

as netycia atradau gera sampuna ir balzama (na ten raso kauke, nes ilgiau reikia palaikyt nei balzama)
nuejau kaip visada pirkti trevor sorbie, bet nebebuvo, tai pardaveja pasiule siurkstiem ir grbanotiem plaukam sampuna ir kauke tos pacios firmos. kazkokia nezinoma ir neaiski, tai abejojau imdama, bet labai patiko thumbup.gif
nuotrauku buteliuku nerandu, bet zodziu balti jie, sone uzrasyta double action didelem raidem. sampuno ir balzamo vienodi buteliukai
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 10 02, 17:51)
o ta curl booster slapiem naudot reikia?

as is vakaro issiplaunu galva, nusausinu ranksluosciu tik, pabunu biski ir einu miegot. ryte buna graziai susigarbanoje, tai dar su vandeniu paslapinu truputi ir uzpurskiu to curl booster is pradziu uzvertus galva i prieki, poto dar truputi papurskiu atmetus galva, su pirstais paformuoju biski, ir leidziu isdziut naturaliai kol ryte kava geriu  smile.gif  feno niekad nenaudoju.

as netycia atradau gera sampuna ir balzama (na ten raso kauke, nes ilgiau reikia palaikyt nei balzama)
nuejau kaip visada pirkti trevor sorbie, bet nebebuvo, tai pardaveja pasiule siurkstiem ir grbanotiem plaukam sampuna ir kauke tos pacios firmos. kazkokia nezinoma ir neaiski, tai abejojau imdama, bet labai patiko thumbup.gif
nuotrauku buteliuku nerandu, bet zodziu balti jie, sone uzrasyta double action didelem raidem. sampuno ir balzamo vienodi buteliukai


o kur buna siu priemoniu pirkt? kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(egluteskarota @ 2007 06 08, 14:59)
Sveikos, as irgi turiu labai garbanotus plaukus, kurie sukasi visiskom spiralem. bet man labai patinka tongue.gif  tai uzvakar Akropoly is Salon+ nusipirkau Catwalk purskala garbanotiem plaukam "Curl Booster".

Naudoju šios firmos kremą Curls Rock, skirtą garbanėms, fantastiškas daikčiukas thumbup.gif
Atsakyti
o gal zinot ka nors apie OSIS+ vaskus?
Atsakyti
QUOTE(ruzilona @ 2007 10 03, 14:06)
o gal zinot ka nors apie OSIS+ vaskus?

Turėjau, bet daugiau nepirksiu, labai greitai jis man susinaudojo, ir plaukus truputį riebalino. Nieko geresnio nerandu kaip C:ehko želė-vaškas, man jis nepakeičiamas dalykėlis. Jis ir tirštesnis už Osis, ir kvepia skaniai, plaukų neriebalina, ir ilgam užtenka. Jau ketvirtą tūbelę naudoju thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuolė: 03 spalio 2007 - 13:38
patikrintas budas sutvarkyti graziai garbanas pries plovima issukuoti plauti atlenkus galva atgal po plovimo nesukuoti sutepti su priemonemis kurias naudojat garbanotiems plaukams
Atsakyti
QUOTE(astorr24 @ 2007 10 03, 15:07)
patikrintas budas sutvarkyti graziai garbanas pries plovima issukuoti plauti atlenkus galva atgal po plovimo nesukuoti sutepti su priemonemis kurias naudojat garbanotiems plaukams

Tik dabar susimąsčiau, kad plauti galvą reika ją atlenkus atgal, turbūt dėl to, kad plaukai nesipūstų, gražiai kristų, ar ne taip? ax.gif o aš visada galvą plaunu palenkusi į priekį.
Nors, kai kadaise turėjau ilgus nedažytus plaukus, nebuvo jokio skirtumo, kaip ją plaudavau, ir naudodavau tik paprasčiausią pigų šampūną, o plaukučiai būdavo oi kokie wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuolė: 03 spalio 2007 - 15:02
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 03, 15:51)
Tik dabar susimąsčiau, kad plauti galvą reika ją atlenkus atgal, turbūt dėl to, kad plaukai nesipūstų, gražiai kristų, ar ne taip?  ax.gif o Aš visada galvą plaunu palenkusi į priekį.
Nors, kai kadaise turėjau ilgus nedažytus plaukus, nebuvo jokio skirtumo, kaip ją plaudavau, ir naudodavau tik paprasčiausią pigų šampūną, o plaukučiai būdavo oi kokie  wub.gif  blush2.gif

plaunan plaukus atvertus galva atgal garbanos graziau sukrenta tiesiem plaukam tai jokio skirtumo jie vistiek sukrenta i prieki o garbanotus dazniausiai visada sukuojame arba fupmuojame atgal kad graziau atkiltu ir susiformuotu grazesnes garbanos (jei nera kirpciuku)
Atsakyti
QUOTE(astorr24 @ 2007 10 03, 16:00)
plaunan plaukus atvertus galva atgal garbanos graziau sukrenta tiesiem plaukam tai jokio skirtumo jie vistiek sukrenta i prieki o garbanotus dazniausiai visada sukuojame arba fupmuojame atgal kad graziau atkiltu ir susiformuotu grazesnes garbanos (jei nera kirpciuku)

Dėkui, reikės pabandyti smile.gif
Atsakyti
dar vienas labai svarbus faktas garbanems niekada savo kirpejai neleiskiti retinti plaiku filiaravimo zirklemis (zirkles su dantukais) kadangi plaukai pradeda pustis ir tampa nesutvarkomi isardoma garbanos banga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astorr24 @ 2007 10 03, 16:08)
dar vienas labai svarbus faktas garbanems niekada savo kirpejai neleiskiti retinti plaiku filiaravimo zirklemis (zirkles su dantukais) kadangi plaukai pradeda pustis ir tampa nesutvarkomi isardoma garbanos banga lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif . Mano patys pirmieji žodžiai kirpėjai būna: "Mano plaukų filiūruoti negalima", pasirodo tai žino tik viena kita kirpėja doh.gif . Kiek prieš tai esu nukentėjusi dėl to filiūravimo (iki ašarų) g.gif
Atsakyti