Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

sveikos garbaneles 4u.gif mano plaukuciai ilgoki, jei dziovindama fenu juos sukuoju-jie buna tiesus, o jei palieku siaip isdziuti arba dziovindama nesukuoju - jie buna pasibangave. taciau tai man ir nepatinka, nes per visa plauku ilgi susidaro tik kokios dvi-trys bangos doh.gif turiu ivairiu priemoniu banganoms pasidaryti ir kaip minejo Glossy, gaunasi netvarkingos garbaneles, kurios tikrai mielesnes, nei tvarkingos.

norejau paklausti, kas geriausiai tinka naudoti, kad gautusi lyg ir slapiu garbaneliu efektas (nezinau kaip tiksliai tai vadinasi)? g.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
nusipirkau Schwartzkopf professional Anti-frizz seruma - man labai patinka, nes suteikia blizgesi, sutvarko plauku galiukus, kad nesisakotu i visas puses ir labai mazai reikia bigsmile.gif
Atsakyti
Patarimas: nepirkit priemonių su alkoholiu. Daugiau pripurškus - garbanos lyg vielinės pasidaro.
Bet, manau, tai jau pastebėjot.
Atsakyti
QUOTE(odriva @ 2007 05 10, 19:19)
Patarimas: nepirkit priemonių su alkoholiu. Daugiau pripurškus - garbanos lyg vielinės pasidaro.
Bet, manau, tai jau pastebėjot.

aha, jau zinau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos garbanės 4u.gif
Pasireklamuosiu ir aš. Kažkada pasitariau su kirpėja, tai pasiūlė nueiti į profesionalios kirpyklų kosmetikos parduotuvę Naugarduko g. (berods Kamvila). Tikrai nepasigailėjau. Pirkau iš Alter Ego serijos priemonę (pavadinimą vis pamirštu, reikia pažiūrėti namuose blush2.gif ). Kažkas panašaus į skystą žele. Gaila buvo mokėti už nežinomą priemonę virš 40 Lt, bet nepasigailėjau. Naudoju gal nuo kovo mėnesio ir dar nesibaigė.(plaukų ilgis žemiau pečių) tirkai reikia labai nedaug, tepti drėgnus plaukus. galima pagniaužyti. čia kaip kam patinka. garbanos būna neišsipūtę. aš panaudoju ir ant sausų plaukučių, kai pradeda per daug pūstis.
o šiaip, kiekvieni plaukučiai skirtingi, priemonės juos veikia individuliai. tikrai įsitikinau, kas tinka vienai, kitai nelabai ...
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2007 06 06, 14:27)
Sveikos garbanės  4u.gif
Pasireklamuosiu ir aš. Kažkada pasitariau su kirpėja, tai pasiūlė nueiti į profesionalios kirpyklų kosmetikos parduotuvę Naugarduko g. (berods Kamvila). Tikrai nepasigailėjau. Pirkau iš Alter Ego serijos priemonę (pavadinimą vis pamirštu, reikia pažiūrėti namuose  blush2.gif ). Kažkas panašaus į skystą žele. Gaila buvo mokėti už nežinomą priemonę virš 40 Lt, bet nepasigailėjau. Naudoju gal nuo kovo mėnesio ir dar nesibaigė.(plaukų ilgis žemiau pečių) tirkai reikia  labai nedaug, tepti drėgnus plaukus. galima pagniaužyti. čia kaip kam patinka. garbanos būna neišsipūtę. aš panaudoju ir ant sausų plaukučių, kai pradeda per daug pūstis.
o šiaip, kiekvieni plaukučiai skirtingi, priemonės juos veikia individuliai. tikrai įsitikinau, kas tinka vienai, kitai nelabai ...

Būk gera, pažiūrėk, kaip ta priemonė vadinasi. Gal gali įkelti nuotraukėlę? Va radau jų tinklapį , gal yra šita priemonė? mirksiukas.gif
http://alteregousa.us/store/
Atsakyti
as tai neperseniausiai nusipirkau is selective zele garbanom formuoti, tai labai fainas-garbanos nesulipusios,elastingos ir blizga! siaip pats fainiausiais is visu turetu.
Atsakyti
ax.gif Aha radau . Pati pirma geltonam flakone
http://alteregousa.u...php?cPath=49_54
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2007 06 06, 16:16)
ax.gif Aha radau . Pati pirma geltonam flakone
http://alteregousa.u...php?cPath=49_54

Aišku. Jis turbūt ir blizgesio suteikia plaukučiams?
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 06 06, 17:30)
Aišku. Jis turbūt ir blizgesio suteikia plaukučiams?

Nu nelabai.... bent jau mano plaukai tai nelabi žvilga. bet čia matyt ne priemonės, o plaukų problema... nelabai aš su jais draugauju verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi turiu labai garbanotus plaukus, kurie sukasi visiskom spiralem. bet man labai patinka tongue.gif tai uzvakar Akropoly is Salon+ nusipirkau Catwalk purskala garbanotiem plaukam "Curl Booster". buvo akcija, 2 uz vieno kaina, sumokejau 65 Lt doh.gif bet cia uz du. buvo baisu tiek pinigu palikt uz nezinoma priemone, bet tikrai nesigailiu - plaukai gerai susigarbanoje, graziai atrodo, nesulipe - zodziu liuks thumbup.gif reiks gal ir sampuna su kondicionierium nusipirkt, siek tiek pinigu pritaupius. ten maciau ir purskalas kazkoks yra, gal geras dalykas g.gif
Atsakyti
slapiam efektui isgauti yra specialios zele ;>
Atsakyti