Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(speegles @ 2007 04 24, 12:55)
as savo ilgoms ir stipriai garbanotoms kasoms irgi schwarzkopf smooth control anti-frizz naudojau, pasiteisino, daug lengviau valdomi plaukai pasidare. Bet dabar pakeičiau šampūna nes anas jau pabodo ir gryžau prie kažkada naudoto Citre Shine, buna jo Sarmoj pirkti. irgi is Anti frizz serijos, ar kazkaip panasiai. nu zinokit veikia  thumbup.gif , shampunu tuo ishplaunu, paskuj dar patepu "Citre Shine Get Smooth Straightening Balm" balzamiuku tokiu ir jokiu putu nebereikia. ai dar tiesa, papurshkiu kad lengviau shlapi ishsisukuotu schwarzkopf Moisture Kick, kazkurios jau minetu  thumbup.gif

as nesukuoju isplautu g.gif tik pries plovima issisukuoju
Atsakyti
labai garbanem dar galiu rekomenduot faina dalyka - is Body shopo ant-frizz kremas su brazilisku riesutu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as irgi turiu garbanotus plaukus ir esu labai patenkinta, graziai, sveikai atrodo ir vargo ne tiek daug - issiplovus patepu siek tiek su putomis ir viskas. dabar dar pasiiauginau, tai jie nuo ilgio maziau pasipute thumbup.gif tikrai nenoreciau tiesiu biggrin.gif
tik aisku jie labai linke sauseti... be balzamu ir kaukiu neimanoma issiverst
Atsakyti
Man mano garbanos irgi gal nieko rolleyes.gif Juolab, kad paauglysteje po sunkios ligos plauku ryskiai apmazejo, tai net ir neisivaizduoju, kaip nekaip atrodyciau, jei jie nesigarbanotu ir nesipustu g.gif Tik vat, kuo mano plaukas ilgesnis, tuo maziau jis garbanojasi, pradeda tik banguotis, o taip uzsinorejau ilgesniu... ax.gif Gal per mazai plauku priemoniu dedu? Ar yra dar kam nors taip? Kaip islaikyti tuos plaukucius garbanotus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orune @ 2007 04 25, 11:41)
Tik vat, kuo mano plaukas ilgesnis, tuo maziau jis garbanojasi, pradeda tik banguotis, o taip uzsinorejau ilgesniu...  ax.gif  Gal per mazai plauku priemoniu dedu? Ar yra dar kam nors taip? Kaip islaikyti tuos plaukucius garbanotus?  g.gif


Man lygiai tas pats: kai apsikerpu trumpai, tai visa galva pilna garbanų, o kai auginu - jos sunkėja ir darosi tik bangos. Nors vis tiek labai pasipūtę plaukai, tai trumpai kirpt nelabai noriu, nes galva didelė atrodo biggrin.gif
O priemonių perteklius kaip tik sunkina plauką, nemanau, kad daugiau jų reikia. Gal tiesiog paieškok tinkančių? Ryt važiuosiu ko nors garbanoms formuoti įsigyt - jei tiks ir patiks, pasigirsiu tongue.gif
Atsakyti
Nusipirkau keune sculpting lotion g.gif Net nežinau ar jis man ten įspūdingas kažkuo g.gif Gal per mažai tepiau, bet stebuklo tikrai nepadarė schmoll.gif Tiesiog susigarbanoję plaukai, šlapio efekto ten nelabai biggrin.gif Tepiau ant šlapių plaukų, bet tikrai kažko įspūdingo nepadarė schmoll.gif Atrodo, ieškosiu kito biggrin.gif
Atsakyti
priimkit ir mane i savo banguotu plauku savininkiu kluba biggrin.gif
maniskiai visa gyvenima banguoti, bet as puikiai susitvarkau, turiu nukirptus kirpciukus, storesniu sluoksniu ir man labai gerai gula net ir nefenuojant, bet jei tik pakliunu i kokia dregna patalpa-plauku galiukai kaip mat susraito bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 04 26, 13:59)
priimkit ir mane i savo banguotu plauku savininkiu kluba  biggrin.gif
maniskiai visa gyvenima banguoti, bet as puikiai susitvarkau, turiu nukirptus kirpciukus, storesniu sluoksniu ir man labai gerai gula net ir nefenuojant, bet jei tik pakliunu i kokia dregna patalpa-plauku galiukai kaip mat susraito  bigsmile.gif



dregme tai is tikruju priesas sad.gif vienintele priemone buvau atradus tai 'drei wetter taft' putos, cia kaip toj reklamoj smile.gif bet man siek tiek padejo, tik tiek kad plaukai labai priglude pasidaro, tai nesinori pastoviai naudot
Atsakyti
Atrodo, vėl nelabai pataikiau su nauju pirkiniu: kirpėjos patarta nuvažiavau į Salon+, pasiklausiau ten konsultantės patarimo, kokią formavimo priemonę įsigyt besigarbanojantiems plaukams, kad jie nesipūstų. Pasiūlė Joico Silk Result, pažiūrėjau, kad ten lyg priemonė plaukų tiesinimui... Užtikrino, kad tinka ir garbanoms. Na ką, išsiploviau galvą, ant drėgnų teptelėjau tos priemonės, tai po keliolikos minučių supratau, kad be feno neišsiversiu (o sakiau, kad fenu nedžiovinu! doh.gif ), tai pratampiau plaukus, išdžiovinau - visai nieko gavosi, tokie lengvai pasibangavę, ir krenta neblogai.
Bet vis tiek ne to norėjau ax.gif
Atsakyti
ir as ieskau tokios priemones, kuri nesulipintu plauku, o ypac galiuku, bet juos sutvarkytu-kad nebutu pasipute biggrin.gif Vaskas netinka-riebina, aliejukai-riebina... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 04 27, 10:41)
ir as ieskau tokios priemones, kuri nesulipintu plauku, o ypac galiuku, bet juos sutvarkytu-kad nebutu pasipute  biggrin.gif Vaskas netinka-riebina, aliejukai-riebina... doh.gif


Šiaip žinok tas Silk Result neriebina - dabar jau žiūriu, darbe besėdint, plaukai galutinai išdžiūvo, tai švelnūs ir purūs, kas neįprasta - tikrai nepasipūtę, o krentantys. Tik per daug išsitiesinę - daugiau, negu man norėtųsi smile.gif
Atsakyti
garbanas paprasčiausia sutavrkyt kai plaukai yra iškarpyti per visą ilgį.
tada išplovus galvą telieka juos patept kokiu nors nuo šiaušimosi serumu ir putomis , jei plaukai sunkesni ir ilgesni , tada pirštais suminkyti ir kol džiūna dar antrą kartą sutept serumu nuo šiaušimosi ir vis paminkyt.
ir bus gražūs garbanoti plaukučiai. jei lengvesni išeis smulkom garbanėlėm jei sunkesni bangelėm.
tiesa jos nesigaus tvarkingos kaip pvz.: susipynus kasytę , bet man asmeniškai netvarkingos ir yra gražiau.
o jei norit puresnių garbanų galvą užverskit prieš paminkydamos.
Atsakyti