Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(Lamia @ 2007 04 18, 18:34)
tai ir klausiu kur tu tokiu radai. Sarmose tik tie po 30

Tolerancija, kur ju galima rasti?


Cup'e, Kosmadoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 04 18, 18:34)
tai ir klausiu kur tu tokiu radai. Sarmose tik tie po 30

Tolerancija, kur ju galima rasti?

Pirkau "medinese sukose", bet maciau ir kosmadoje. Kaina ~25lt, bet gan taupiai naudojasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2007 04 16, 21:30)
Mano plaukai irgi natūraliai besigarbanojantys, nebežinau net ką daryti  doh.gif Visad juos tiesinu, bet dabar nebėra nei laiko, nei kantrybės 1,5h kasdien tupėt  blink.gif Norėčiau rasti priemonę, kuri garbanas sulipdytų (plaukai ilgi, bet jos vis tiek pučiasi siaubingai  schmoll.gif ), tik tiek ir užtektų. Na kažkas panašaus į šlapią efektą smile.gif Bet tepu ant šlapių plaukų visas želes, tai dar nebuvo tokios, kuri sulipdytų  schmoll.gif Nei putos nepadeda, lakai tai išvis irnesakyk.gif Nežinau, ką naudot  blink.gif Ne tiek daug ir noriu - tik šlapio efekto. doh.gif

Vakar buvau kirpykloje,tai kirpėja apipurškė plaukus keune losjonu,tai tikrai gavosi šlapias efektas,sakė,jį reikia purkšti isiplovus galvą,okitais rytais, plaukus su vandeniu sudrėkint,efektas išlieka,kol vėl plausi galvą,na,sudrėkinau šįryt tai liuks biggrin.gif tik sakė,kad jį reikia pirkt kirpykloje,berods pilstomas jisai,kaina 100ml-12lt,bet manau,kad ir parduotuvėje jo galima rasti.
Atsakyti
QUOTE(ermelinda @ 2007 04 19, 11:32)
Vakar buvau kirpykloje,tai kirpėja apipurškė plaukus keune losjonu,tai tikrai gavosi šlapias efektas,sakė,jį reikia purkšti isiplovus galvą,okitais rytais,  plaukus  su vandeniu sudrėkint,efektas išlieka,kol vėl plausi galvą,na,sudrėkinau šįryt tai liuks biggrin.gif tik sakė,kad jį reikia pirkt kirpykloje,berods pilstomas jisai,kaina 100ml-12lt,bet manau,kad ir parduotuvėje jo galima rasti.

Koks tikslesnis šito losjono pavadinimas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ermelinda @ 2007 04 19, 10:32)
Vakar buvau kirpykloje,tai kirpėja apipurškė plaukus keune losjonu,tai tikrai gavosi šlapias efektas,sakė,jį reikia purkšti isiplovus galvą,okitais rytais,  plaukus  su vandeniu sudrėkint,efektas išlieka,kol vėl plausi galvą,na,sudrėkinau šįryt tai liuks biggrin.gif tik sakė,kad jį reikia pirkt kirpykloje,berods pilstomas jisai,kaina 100ml-12lt,bet manau,kad ir parduotuvėje jo galima rasti.


"Keune" produkcijos parduotuvėse pirkti nebūna, tik kirpyklose. smile.gif
Atsakyti
Kažkaip tikslaus pavadinimo ir nepaklausiau g.gif tik akcentavo,kad tai garbanotiems plaukams, ,manau reiktų kirpyloj paklausti,kuri turi tos firmos priemonių,tai žinotų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ermelinda @ 2007 04 20, 11:07)
Kažkaip tikslaus pavadinimo ir nepaklausiau g.gif tik akcentavo,kad tai garbanotiems plaukams, ,manau reiktų kirpyloj paklausti,kuri turi tos firmos priemonių,tai žinotų bigsmile.gif


O kaip man reiktų šito gėrio doh.gif Būtent tai ko man reikia. Mano kirpėja dirba tik su schwarzkopf g.gif Ką daryt?

O gal čia tas sculpting? g.gif Nes tas irgi Keune firmos. Didžiaiusia problema ta, kad aš iš Druskininkų doh.gif Užsakyti Vilniuj kaip ir nėr galimybės verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Lamia @ 2007 04 17, 14:14)
o man tai negrazu slapias efektas  g.gif as tiesiog issiplaunu galva, pasitepu schwarckopf putom garbiniuotiem plaukam ir dziovinu su difuzeriu arba naturaliai



Man tai gražu, nes man tinka smile.gif Plaukai ilgi, tai su šlapiu efektu ne taip veliasi rolleyes.gif Tik šlapias efektas nepadaro "pasipūtusių" garbanų, nes plaukų pas mane daug, tai ir ieškau, kas tą apimtį sumažintų ir plaukai nesiveltų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erborista: 22 balandžio 2007 - 10:12
QUOTE(erborista @ 2007 04 22, 11:20)
O gal čia tas sculpting?  g.gif Nes tas irgi Keune firmos.

Keune Sculpting naudodavau, geras dalykėlis thumbup.gif , bet jo paskirtis, kiek žinau, ne būtent garbanotiems plaukams. Jis padeda sutvarkyti, suformuoti plaukučius. Mano, pvz., šiaušdavosi, tai su sculpting tvarkingai suguldydavau plaukus, nors manau tinka ir garbanotiems plaukučiams smile.gif . O ermelinda kalba apie purškiamą losjoną mastau.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 04 22, 10:45)
Keune Sculpting naudodavau, geras dalykėlis  thumbup.gif , bet jo paskirtis, kiek žinau, ne būtent garbanotiems plaukams. Jis padeda sutvarkyti, suformuoti plaukučius. Mano, pvz., šiaušdavosi, tai su sculpting tvarkingai suguldydavau plaukus, nors manau tinka ir garbanotiems plaukučiams  smile.gif . O ermelinda kalba apie purškiamą losjoną  mastau.gif .


Tada tas purškiamas man tiktų labiau, nes kiek supratau, tai sculptingas labai sausina doh.gif
Atsakyti
Rytoj bandysiu Sarma style pažiūrėt to losjono g.gif Kaip tarti Keune? blush2.gif Niekaip nesugalvoju.
Atsakyti
o gal yra cia garbaniu mylinciu savo garbanas ??? ax.gif

kai turejau trumpus plaukus graziai viskas garbanodavos, o dabar tik galiukai, o as noriu visaip ax.gif gal kas nors is mylinciu garbanas zino gera kirpeja kuri man pagelbetu ax.gif

nes dauguma kirpeju kaip pastebejau apie garbanotus plaukus ir garbanotas sukuosenas nelabai ka nutuokia schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(juratee @ 2007 04 15, 13:11)
Labas, noriu pasidalinti savo atradimais  4u.gif
Neseniai Kristianos parduotuvėje nusipirkau Schwarzkopf šampūną ir kondicionierių specialiai garbanotiems plaukams, kainos berods 25 ir 28 litai, bet tikrai verta smile.gif
Va kad ir dabar išsiploviau, pasidžiovinau du džiovintuvu (užsidėjusi difūzerį) ir plaukai labai gražiai garbanoti, nereikėjo jokių želė ir dėl to minkštučiau, na patenkinta esu labai labai  thumbup.gif
Pavadinimas maždaug toks: schwarzkopf hairtherapy bonacure smooth control anti-frizz
O atrodo daug maž taip:
user posted image user posted image


as savo ilgoms ir stipriai garbanotoms kasoms irgi schwarzkopf smooth control anti-frizz naudojau, pasiteisino, daug lengviau valdomi plaukai pasidare. Bet dabar pakeičiau šampūna nes anas jau pabodo ir gryžau prie kažkada naudoto Citre Shine, buna jo Sarmoj pirkti. irgi is Anti frizz serijos, ar kazkaip panasiai. nu zinokit veikia thumbup.gif , shampunu tuo ishplaunu, paskuj dar patepu "Citre Shine Get Smooth Straightening Balm" balzamiuku tokiu ir jokiu putu nebereikia. ai dar tiesa, papurshkiu kad lengviau shlapi ishsisukuotu schwarzkopf Moisture Kick, kazkurios jau minetu thumbup.gif
Atsakyti