Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(juratee @ 2007 04 15, 13:11)
Labas, noriu pasidalinti savo atradimais  4u.gif
Neseniai Kristianos parduotuvėje nusipirkau Schwarzkopf šampūną ir kondicionierių specialiai garbanotiems plaukams, kainos berods 25 ir 28 litai, bet tikrai verta smile.gif
Va kad ir dabar išsiploviau, pasidžiovinau du džiovintuvu (užsidėjusi difūzerį) ir plaukai labai gražiai garbanoti, nereikėjo jokių želė ir dėl to minkštučiau, na patenkinta esu labai labai  thumbup.gif
Pavadinimas maždaug toks: schwarzkopf hairtherapy bonacure smooth control anti-frizz
O atrodo daug maž taip:
user posted image user posted image

grrrr susinervinau. pries savaite sarmoj pirkausi sampuna+balzama ir rinkausi is sito ir va tokio: user posted imageuser posted image
na ir pasiemiau rozinius, bet plaukai eme labiau pustis blink.gif et.. reikejo imti schwarzkopf..
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 04 16, 11:38)
grrrr susinervinau. pries savaite sarmoj pirkausi sampuna+balzama
na ir  pasiemiau rozinius, bet plaukai eme labiau pustis  blink.gif et.. reikejo imti schwarzkopf..


Aš irgi nusipirkau šiuos rožinius, mažą kiekį pabandymui. Man tai labiau nesipučia schmoll.gif Šiaip labai patinka, kai plaunu, jokių koltūnų ar pan...
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 04 16, 11:38)
grrrr susinervinau. pries savaite sarmoj pirkausi sampuna+balzama ir rinkausi is sito ir va tokio:
na ir  pasiemiau rozinius, bet plaukai eme labiau pustis  blink.gif et.. reikejo imti schwarzkopf..

gal čia kirpimas dar duoda savo? nes pas mane dabar gera kirpimas, tai visai gražiai atrodo truputi pasipūtę smile.gif
Atsakyti
hmm,gal ir man reikia kaip nors trumpai nusikirpt g.gif ,o tai vistiek palaidu negaliu nesiot,styro i visas puses,nebent ilgesni butu,bet is kur ta ilgi paimsi,jei viskas nuluzineja,reiks pagalvot g.gif
Atsakyti
Mano plaukai irgi natūraliai besigarbanojantys, nebežinau net ką daryti doh.gif Visad juos tiesinu, bet dabar nebėra nei laiko, nei kantrybės 1,5h kasdien tupėt blink.gif Norėčiau rasti priemonę, kuri garbanas sulipdytų (plaukai ilgi, bet jos vis tiek pučiasi siaubingai schmoll.gif ), tik tiek ir užtektų. Na kažkas panašaus į šlapią efektą smile.gif Bet tepu ant šlapių plaukų visas želes, tai dar nebuvo tokios, kuri sulipdytų schmoll.gif Nei putos nepadeda, lakai tai išvis irnesakyk.gif Nežinau, ką naudot blink.gif Ne tiek daug ir noriu - tik šlapio efekto. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 04 16, 11:53)
Aš irgi nusipirkau šiuos rožinius, mažą kiekį pabandymui. Man tai labiau nesipučia  schmoll.gif  Šiaip labai patinka, kai plaunu, jokių koltūnų ar pan...

o kur tu gavai maza kieki pabandymui? g.gif o del to kad nesivelia tai pritariu drinks_cheers.gif ir svelnuciai labai pasidare wub.gif

QUOTE(juratee @ 2007 04 16, 12:07)
gal čia kirpimas dar duoda savo? nes pas mane dabar gera kirpimas, tai visai gražiai atrodo truputi pasipūtę smile.gif

na gal, nes senokai bebuvusi kirpykloje blush2.gif kirpeja ir nustebs kaip as taip, nes labai megstu kirptis ir visada reguliariai eidavau smile.gif

QUOTE(erborista @ 2007 04 16, 21:30)
Mano plaukai irgi natūraliai besigarbanojantys, nebežinau net ką daryti  doh.gif Visad juos tiesinu, bet dabar nebėra nei laiko, nei kantrybės 1,5h kasdien tupėt  blink.gif Norėčiau rasti priemonę, kuri garbanas sulipdytų (plaukai ilgi, bet jos vis tiek pučiasi siaubingai  schmoll.gif ), tik tiek ir užtektų. Na kažkas panašaus į šlapią efektą smile.gif Bet tepu ant šlapių plaukų visas želes, tai dar nebuvo tokios, kuri sulipdytų  schmoll.gif Nei putos nepadeda, lakai tai išvis irnesakyk.gif Nežinau, ką naudot  blink.gif Ne tiek daug ir noriu - tik šlapio efekto. doh.gif

o man tai negrazu slapias efektas g.gif as tiesiog issiplaunu galva, pasitepu schwarckopf putom garbiniuotiem plaukam ir dziovinu su difuzeriu arba naturaliai
Atsakyti
Mano plaukai taip pat garbanojas. Kol buvo ilgi tai tiesiog nieko nedarydavau ishsiplovus galva, nesukuodavau, kartais su putom sutepdavau ir visai gerai atrode garbanos. bet va, po gimdymo nusikirpau, nes jau buvo nususe, tai visai nebesutvarkau, kai pasileidziu tai kaip vyras atrodau.. verysad.gif Kol kas darau sukeltas sukuosenas kiekviena diena, lauksiu kol ataugs..

Atsakyti
mano plaukai,tai isvis kazkokie nenormalus,nei garbanoti,nei tiesus doh.gif tai dabar nezinau kokias priemones pirkti ar garbanotiems plaukams ar,kad juos kazkiek tiesintu g.gif labiausiai nervina,tai,kad jie yra pasisiause ir pakausyje atrodo sausi,nors taip nera.jau nebezinau ka ir bedaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2007 04 17, 23:41)
mano plaukai,tai isvis kazkokie nenormalus,nei garbanoti,nei tiesus doh.gif tai dabar nezinau kokias priemones pirkti ar garbanotiems plaukams ar,kad juos kazkiek tiesintu g.gif labiausiai nervina,tai,kad jie yra pasisiause ir pakausyje atrodo sausi,nors taip nera.jau nebezinau ka ir bedaryti g.gif

gal tiesiog nueik pas GERA kirpeja ir paprasyk, kad pakonsultuotu? g.gif
Atsakyti
Lamia , klausei iš kur gavau mažą kiekį Trevor Sorbie. Na, mažu kiekiu pavadinau tuos butelaičius (šampūno ir kondicionieriaus) po 10 Lt. O tie didieji juk virs 30.. 4u.gif
Atsakyti
Rekomenduoju purskikli is Schwarzkopf BC vadinasi "Moisture kick". Labai gerai drekina plaukus ir garbaneles graziai "sugula" brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 04 18, 15:31)
Lamia , klausei iš kur gavau mažą kiekį Trevor Sorbie. Na, mažu kiekiu pavadinau tuos butelaičius (šampūno ir kondicionieriaus) po 10 Lt. O tie didieji juk virs 30..  4u.gif

tai ir klausiu kur tu tokiu radai. Sarmose tik tie po 30

Tolerancija, kur ju galima rasti?
Atsakyti