Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

jungiuosi prie jusu drinks_cheers.gif
esu tikra naturali juodaplauke garbane rolleyes.gif
sunku su tais mano plaukai,s bet jei noriu, kad graziai kristu, plauku nedziovinu fenu, sukuoju tik slapius plaukus (sausu nesukuoju, nes atrodau tada kaip"aduvancikas" biggrin.gif ) ir naudoju priemones garbanotiems plaukams, dabar Fructis (toks zalias burbulas) mirksiukas.gif
Atsakyti
as ir prie jusu prisijungsiu mano irgi ilgi garbanoti plaukai smile.gif as tai kai juos ishsiplaunu ishdziovinu ir pritepu plauku zele o kai ishdziusta nesukuoju smile.gif et va yra problemele jie man po dienos susivelia labai ir nebezinau nuo ko seniau nesiveldavo ...
Atsakyti
QUOTE(emiru @ 2007 03 01, 22:04)
Siuo metu plaunu galva su Alfa Parf sampunu ir kauke is Nutri seduction serijos, man tai super thumbup.gif plaukai labai atsigavo, dar tiesa ir aliejuka plauku galams nusipirkau. Rezultatai geresni nei tikejausi, o pries tai ko tik nebandziau blink.gif Plaukai labai sausi buvo, galiukai sakojosi, o dabar viskas puiku thumbup.gif



As ir garbane blush2.gif ir kaip tik siandien norejau ta sampuna pirkt, bet galvoju SM pasiskaitinesiu apie ji nuomones... Tai patiko? O kiek mokejai ? blush2.gif
Atsakyti
Labas, noriu pasidalinti savo atradimais 4u.gif
Neseniai Kristianos parduotuvėje nusipirkau Schwarzkopf šampūną ir kondicionierių specialiai garbanotiems plaukams, kainos berods 25 ir 28 litai, bet tikrai verta smile.gif
Va kad ir dabar išsiploviau, pasidžiovinau du džiovintuvu (užsidėjusi difūzerį) ir plaukai labai gražiai garbanoti, nereikėjo jokių želė ir dėl to minkštučiau, na patenkinta esu labai labai thumbup.gif
Pavadinimas maždaug toks: schwarzkopf hairtherapy bonacure smooth control anti-frizz
O atrodo daug maž taip:
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratee: 15 balandžio 2007 - 12:11
QUOTE(juratee @ 2007 04 15, 13:11)
Labas, noriu pasidalinti savo atradimais  4u.gif


Labai džiugu, kad daliniesi ir su mumis savo atradimais mirksiukas.gif
Sakyk, ką šis šampūnas daro? Man labai aktualus klausimas.
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 04 15, 14:44)
Labai džiugu, kad daliniesi ir su mumis savo atradimais  mirksiukas.gif
Sakyk, ką šis šampūnas daro? Man labai aktualus klausimas.

Na pabandysiu padaryt aprašymo santrauką smile.gif
Jis išlygina ir sušvelnina garbanotų plaukų paviršių, taip mažindamas elektrinimąsi. Po plovimo plaukai nėra pasišiaušę (bent jau man smile.gif) nors netepiau nei želė nieko, ir šiaip tokie švelnučiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratee @ 2007 04 15, 14:52)
Na pabandysiu padaryt aprašymo santrauką smile.gif
Jis išlygina ir sušvelnina garbanotų plaukų paviršių, taip mažindamas elektrinimąsi. Po plovimo plaukai nėra pasišiaušę (bent jau man smile.gif) nors netepiau nei želė nieko, ir šiaip tokie švelnučiai smile.gif

gal galetum imest savo garbanu nuotraukyte:)
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2007 04 15, 19:56)
gal galetum imest savo garbanu nuotraukyte:)

wink.gif
user posted image
Atsakyti
Pas mane tai baisios problemos nera smile.gif Nes mano ne nuo pat virsaus garbanoti, mano stori plaukai ir jiems neleidzia garbanotis plauko ilgis ir storis. O galiukai visi banguoti. Man tinka Fructis arba Elvital gaminiai. Jeigu vakare kur nors einu-su zele pasitepu galiukus, kad bangeles ryskesnes butu, jeigu namie tai bangeles pacios po kiek laiko isistovi mirksiukas.gif Nieko specialiai su jais nedarau, atrodo visada gerai biggrin.gif Kartais ir miegot su slapia galva nueinu ir is ryto-nieko tragisko g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratee @ 2007 04 15, 20:06)

geras, super tavo ideja nufotografuoti save!!! ir veido nesimato!!!
o plaukai tikrai graziai atrodo. laaabai faina spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratee @ 2007 04 15, 13:11)
Labas, noriu pasidalinti savo atradimais  4u.gif
Neseniai Kristianos parduotuvėje nusipirkau Schwarzkopf šampūną ir kondicionierių specialiai garbanotiems plaukams, kainos berods 25 ir 28 litai, bet tikrai verta smile.gif
Va kad ir dabar išsiploviau, pasidžiovinau du džiovintuvu (užsidėjusi difūzerį) ir plaukai labai gražiai garbanoti, nereikėjo jokių želė ir dėl to minkštučiau, na patenkinta esu labai labai  thumbup.gif
Pavadinimas maždaug toks: schwarzkopf hairtherapy bonacure smooth control anti-frizz
O atrodo daug maž taip:
user posted image user posted image

Labutis,garbanes 4u.gif as taip pat naudojau si sampuna nekarta,galiu pasakyti,kad liuks,plaukai minkstuciai,svelnus,o seip galiu pasakyti,kad labai vargstu su savo garbanom,negaliu ju pailgint niekaip verysad.gif ,ciut pecius siekia,kiek paauga,tiek reikia nukirpt,nes isisakoja ir luzineja ziauriai,net kirpeja nezino ka daryt,sake nera macius tokiu plauku.
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2007 04 15, 20:32)
geras, super tavo ideja nufotografuoti save!!! ir veido nesimato!!!
o plaukai tikrai graziai atrodo. laaabai faina spalva thumbup.gif

biggrin.gif dėkui, jau spėjau persidažyti smile.gif)) reiks vėliau ir vėl porą sruogų padaryti smile.gif
o foto idėja tai mėgstama daugelio fotografų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ermelinda @ 2007 04 15, 20:39)
Labutis,garbanes 4u.gif as taip pat naudojau si sampuna nekarta,galiu pasakyti,kad liuks,plaukai minkstuciai,svelnus,o seip galiu pasakyti,kad labai vargstu su savo garbanom,negaliu ju pailgint niekaip verysad.gif ,ciut pecius siekia,kiek paauga,tiek reikia nukirpt,nes isisakoja ir luzineja ziauriai,net kirpeja nezino ka daryt,sake nera macius tokiu plauku.

va va pas mane tas pats biggrin.gif bet aš specialiai prieš porą metų nusikirpau trumpai, nes taip man geriau atrodo biggrin.gif
o dėl kirpėjų, tai tragedija man su jomis, būdavo eidavau kas pusę metų smile.gif
bet dabar susiradau kirpėjų mokyklą tokią, tai ten einu, nors ilgiau užtrunka, bet man visai gerai nukerpa biggrin.gif aišku merginoms ir būna šokas, o aš tai smagiai pasijuokiu, kai visos supuola žiūrėti ir čiupinėti mano plaukų lotuliukas.gif beje ir apsilankymai neištuština piniginės labai ax.gif
Atsakyti