Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(Bittersweets @ 2007 02 17, 13:37)
Patariu plaukus ne tiesinti, o nusipirkti jums tinkančias priemones garbanotiems plaukams ir atrodyti pritrenkiančiai ir kerinančiai smile.gif ..

drinks_cheers.gif

Pritariu visom keturiom! drinks_cheers.gif
Atsakyti
labutis gal galetumet patarti kokios priemones naudoti, kad garbanos atrodytu kaip slapio efekto, nes nuo kitu priemoniu man sulimpa plaukai blush-anim-cl.gif
Atsakyti
[quote=Bittersweets,2007 02 17, 14:37]
Patariu plaukus ne tiesinti, o nusipirkti jums tinkančias priemones garbanotiems plaukams ir atrodyti pritrenkiančiai ir kerinančiai smile.gif ..

o ka gero galite patarti? g.gif kad nesulipintu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriukas @ 2007 02 18, 19:25)
labutis  gal galetumet patarti kokios priemones naudoti, kad garbanos atrodytu kaip slapio efekto, nes nuo kitu priemoniu man sulimpa plaukai  blush-anim-cl.gif



as naudoju KEUNE slapia efekta suteikiancias putas. labai patenkinta! thumbup.gif ir plaukai nesulimpa smile.gif
Atsakyti
[quote=Reda318,2007 02 18, 20:08]
[quote=Bittersweets,2007 02 17, 14:37]
Patariu plaukus ne tiesinti, o nusipirkti jums tinkančias priemones garbanotiems plaukams ir atrodyti pritrenkiančiai ir kerinančiai smile.gif ..

o ka gero galite patarti? g.gif kad nesulipintu? rolleyes.gif
[/quote]

Dabar naudoju Catwalk priemones (šampūną ir kondincionierių) iš Salon+ smile.gif . Garbanos nesulimpa, atrodo purios, gražios smile.gif . Man labai patinka smile.gif . Tik kaina nemaža - 110 lt kainuoja kondincionierius ir šampūnas kartu smile.gif . Dar labai gerai man mop firmos kriaušinis purškiamas kondincionierius plaukams:) . Pasipurškiu prieš džiovinant fenu, jog plaukams nekenktų.. smile.gif
Atsakyti
Garbanė dukra pametė savo plaukų šepetį, norėčiau, kad patartumėt kur ir kaip jai išrinkt kitą šepetį. Gal yra spec. ilgaplaukėms garbanėms?
Atsakyti
mano plaukai ne garbanoti, tik banguoti. Mmm, kaip man patinka sita ju savybe rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2007 02 06, 20:45)
Isivaizduojat bajeri mano puseseres plaukai visada naturaliai garbanojosi o kai pagimde vaika viskas isitiesino blink.gif



Taip, taip, galiu patvirtinti tai savo patirtimi. Tik plaukai ne visiskai issitiesino, liko banguoti, taciau visi mano, kad as juos tiesinu. Pliusas tas, kad jie pasidare lotuliukas.gif paklusnesni.
Bet jei po pirmo nestumo pasitiesino, tai nejau po antro nestumo busiu visai lygiais plaukais doh.gif lotuliukas.gif , NENORIU, man taip patinka.
Atsakyti
aciu dygliuke aciuks.gif o kur tas priemones galima nusipirkt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriukas @ 2007 02 21, 23:47)
aciu dygliuke  aciuks.gif o kur tas priemones galima nusipirkt?  ax.gif


prasom ner uz ka 4u.gif grozio salonuose ju buna pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dygliuke @ 2007 02 21, 17:19)
as naudoju KEUNE slapia efekta suteikiancias putas. labai patenkinta!  thumbup.gif  ir plaukai nesulimpa smile.gif

Keune priemones esu isbandzius visai patiko, ir daziau plaukus su keune dazais thumbup.gif
tik kad Vilniuje nelabai randu kur ju pirkti, gal kas zinok kur?
Atsakyti
Siuo metu plaunu galva su Alfa Parf sampunu ir kauke is Nutri seduction serijos, man tai super thumbup.gif plaukai labai atsigavo, dar tiesa ir aliejuka plauku galams nusipirkau. Rezultatai geresni nei tikejausi, o pries tai ko tik nebandziau blink.gif Plaukai labai sausi buvo, galiukai sakojosi, o dabar viskas puiku thumbup.gif
Atsakyti