Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(Ligrafi @ 2007 02 10, 22:18)
Sveikos!  4u.gif Atsiprasau, neskaiciau visos temos, bet gal nesikartosiu ir isdrysiu pakalust...gal kam kazkas panasau atsitiko...  Mano plaukai naturaliai garbanojasi, na gal net garbanojosi, nes: kol augo buvo grazios smulkios garbanos, truputi issikarpiau garbanos pastambejo, o kai dar karta issikarpiau jie praktiskai issitiese, nors tikrai pakankamai dar ilgi. Jie tiesiog issitiese, net toks ispudis, kad per geras balzamas, nes jie net svelnus labai pasidare  cool.gif    taigi klausimas: kodel jie galejo staiga issitiesinti (?), nes man labai jau nebepatinka ir jau labai didelis noras juos nurezti, bent tada negaila bus su jais eksperimentuot! 
Dekui uz atsakyma  4u.gif

man ta pati problema, turejau garbanas grazuoles, o dabar tysta nors tu ka daryk, nei dazau nei chemini dejau, o pasikeite ir tiek verysad.gif sako plauko forma siaip nesikeicia , bet tai ....nu nezinau verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2007 02 10, 22:30)
man  ta pati problema, turejau garbanas grazuoles, o dabar tysta nors tu ka daryk, nei dazau nei chemini dejau, o pasikeite ir tiek  verysad.gif sako plauko forma siaip nesikeicia , bet tai ....nu nezinau  verysad.gif   verysad.gif

va va, ir nieks kol kas nepaaiskino kodel taip... schmoll.gif
o kiek laiko jau tuos pakitimus stebi??? As tai pamislijau, tai kai pradejo tyst gal koks pusmetis praejo... doh.gif
kai buvo viskas normaliai, tai beveik pavydejau toms, kurioms nesiraito, o jau kai ir man nebe, tai jau baisiai nervuoja ir noriu juos nukirpt, su viltim, kad kai uzsimanysiu atauginet vel viskas susinormalizuos... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligrafi: 11 vasario 2007 - 00:54
QUOTE(-ELI- @ 2007 02 07, 13:11)
Čia viskas dėl hormonų, tikra tiesa smile.gif Jokie ne stebuklai....
Taip,kad jei po gimdymo ar nėštumo nesigarbanoja, viskas gryš į vietas per kelis metus po gimdymo ir plaukai turėtų vėl garbanotis 4u.gif


Tikiuos... rolleyes.gif nes po gimdymo man irgi garbanos (o buvo grazios ) isskydo, vos banguojasi, o uzauge plaukai nuo saknu tik siaip pusti, jokiu garbanu doh.gif jau kazkur minejau kad atrodau kaip su nuagusiu cheminiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2007 02 11, 01:53)
va va, ir nieks kol kas nepaaiskino kodel taip... schmoll.gif
o kiek laiko jau tuos pakitimus stebi??? As tai pamislijau, tai kai pradejo tyst gal koks pusmetis praejo... doh.gif
kai buvo viskas normaliai, tai beveik pavydejau toms, kurioms nesiraito, o jau kai ir man nebe, tai jau baisiai nervuoja ir noriu juos nukirpt, su viltim, kad kai uzsimanysiu atauginet vel viskas susinormalizuos... cool.gif

man apie metus jau skydalas pasidares, gerai cia merginos sako-tikriausiai del hormonu, o dar kiti yra sake, kad gal plaukas per ilgas ir tiesiog svorio neatlaiko ir isskysta...
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2007 02 11, 20:15)
man apie metus jau skydalas pasidares, gerai cia merginos sako-tikriausiai del hormonu, o dar kiti yra sake, kad gal plaukas per ilgas ir tiesiog svorio neatlaiko ir isskysta...

o kazi del kokiu hormonu taip staiga pasikeite g.gif bigsmile.gif blink.gif
o pas mani gi neilgeja , o treumpeja ir tiesias... doh.gif o kol nekarpiau ir buvo jau vos ne iki siknos tai nesitiese, tik prie saknu truputi istysdavo nuo svorio! ax.gif
Atsakyti
O pas mane atvirkscias variantas. Kuo trumpesni tuo daugiau banguoja, nors negaleciau saves garbane pavadint ax.gif . Siaip labai daug kas priklauso nuo kirpejo, nuo zirkliu ir siaip priemoniu, kurios naudojamos kirpykloj. Nu bet gal ir hormonai ne paskutinej vietoj tongue.gif
Atsakyti
paskaiciau ir pamaniau, kad gal cia nuo vesau ar salto oro pasitiesino plaukai g.gif
nes apskritai, kiek save prisimenu, labiau tai is foto, tai vasara plaukai visad labiau garbanoti buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2007 02 13, 12:05)
paskaiciau ir pamaniau, kad gal cia nuo vesau ar salto oro pasitiesino plaukai g.gif
nes apskritai, kiek save prisimenu, labiau tai is foto, tai vasara plaukai visad labiau garbanoti buna biggrin.gif


Vitaminu gal daugiau gauna, turi daugiau jegu garbanotis tongue.gif
Atsakyti
O jumi, mergikes nuo dregno oro nepuola garbiniuotis??? Man su metais tos garbanos ir skysteja, o gal cia nuo dazymu??? Plius dar visokie stresai....eh... blush2.gif
Atsakyti
Jei plaukai natūraliai garbanoti, manau, jie visada nuo drėgmės labiau susisuka
Atsakyti
Mano irgi garbanoti:) as tiesinu su tokiu purkstuku su granatais is avon.uzpurskiu,dalinu storom sruogom ir su sepeciu sukuodama dziovinu;] padeda;]
Atsakyti
Patariu plaukus ne tiesinti, o nusipirkti jums tinkančias priemones garbanotiems plaukams ir atrodyti pritrenkiančiai ir kerinančiai smile.gif ..

drinks_cheers.gif
Atsakyti