Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

sveikos, pas mane ta pat problema doh.gif ar laime kaip cia pavadinus lotuliukas.gif na bet as dazniausiai tiesinu juos su dziovintuvu, plaukam nelabai patinka bet kitaip i gatve iseit negaliu verysad.gif arba kartasi garbanoju naudoju KEUNE putas slapio efekto nu thumbup.gif atrodo dar su difuzeriu isdziovinu tai labai grazios garbaneles buna ax.gif
Atsakyti
Isivaizduojat bajeri mano puseseres plaukai visada naturaliai garbanojosi o kai pagimde vaika viskas isitiesino blink.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2007 02 06, 20:45)
Isivaizduojat bajeri mano puseseres plaukai visada naturaliai garbanojosi o kai pagimde vaika viskas isitiesino blink.gif


Įsivaizduoju... Maniškiai tiesutėliai ėmė banguotis, kai jau buvau 17 metų - tiesiog po vasaros grįžau į mokslus visą susigarbanojus, draugės netikėjo, kad ne cheminis... doh.gif Kažkur skaičiau, kad brendimas, nėštumas - žodžiu, hormoniniai pokyčiai - gali taip įtakoti plaukus.
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2007 02 06, 21:45)
Isivaizduojat bajeri mano puseseres plaukai visada naturaliai garbanojosi o kai pagimde vaika viskas isitiesino blink.gif


o taip ėmė visiškai ir išsitiesino? nei kiek nesigarbanoja? įdomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 02 07, 11:33)
Įsivaizduoju... Maniškiai tiesutėliai ėmė banguotis, kai jau buvau 17 metų - tiesiog po vasaros grįžau į mokslus visą susigarbanojus, draugės netikėjo, kad ne cheminis... doh.gif  Kažkur skaičiau, kad brendimas, nėštumas - žodžiu, hormoniniai pokyčiai - gali taip įtakoti plaukus.


Čia viskas dėl hormonų, tikra tiesa smile.gif Jokie ne stebuklai....
Taip,kad jei po gimdymo ar nėštumo nesigarbanoja, viskas gryš į vietas per kelis metus po gimdymo ir plaukai turėtų vėl garbanotis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

po gimdymo mano plaukai eme maziau garbanotis, taip tik banguojasi, jei su difuzeriu ir putom nesidziovinu
tai sumasciau, kad noreciau kirpciuku (iki siol ju nesu turejusi, nes kirpejos sakydavo, kad nekirps, nes atrodysiu, kaip pirmoke su garbanota grifka...)
gal kuri esate nusikirpusi? Ar daug vargo? Ar neiisipute labai?
Aisku reiktu man juos dar patiesinti kasdien tikriausiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 08 vasario 2007 - 12:04
QUOTE(Onora @ 2007 02 08, 12:02)
gal kuri esate nusikirpusi? Ar daug vargo? Ar neiisipute labai?
Aisku reiktu man juos dar patiesinti kasdien tikriausiai.


Porą kartų esu bandžiusi. Mano plaukai ne garbanoti, tik banguoti ir pasipūtę, bet su grifka nesusitvarkiau - keliasi į viršų, metasi į šoną, ant kaktos tik kirpėja sugebėdavo paguldyt biggrin.gif
Dukros plaukai tokie pat, tik daug daugiau, tai dabar apsikirpo kirpčius ir laikosi, bet jų labai storas sluoksnis.
Atsakyti
aš kirpčiukus buvau, kokius 5 kartus nusikirpus ir kiekvienąkart vis pasigailėdavau, bet vis kažkaip nusikerpu biggrin.gif doh.gif iš tiesų sunku su jais susitvarkyti, mano plaukai linkę garbanotis, banguotis, o jei orai dar nekoki tai išvis blink.gif o kai naudoju tiesinimo žnyples, plaukus veikia karštos džiovinimo priemonės ir jie greičiau riebaluojasi. ir taip pasaka be galo juos tvarkyti ax.gif atrodo galva dar švari po poros dienų, bet į kirpčiukas jau neįmanoma žiūrėti schmoll.gif
Atsakyti
ziuriu, kad nepabandziusi- nesuzinosiu, kaip man bus.
Sagute, jei jau keliskatr kirpaisi kirpcius, tai gal ne taip ir baisu biggrin.gif
reiks gal pabandyti, nes plaukai greit auga, tai jei nepatiks, gal kaip nors prisegti pavyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2007 02 08, 16:27)
ziuriu, kad nepabandziusi- nesuzinosiu, kaip man bus.
Sagute, jei jau keliskatr kirpaisi kirpcius, tai gal ne taip ir baisu biggrin.gif
reiks gal pabandyti, nes plaukai greit auga, tai jei nepatiks, gal kaip nors prisegti pavyks biggrin.gif


žinoma pabandyk mirksiukas.gif greit ataugs, jeigu kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 02 08, 17:31)
žinoma pabandyk  mirksiukas.gif  greit ataugs, jeigu kas  biggrin.gif


aha, juokiesi... )
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif Atsiprasau, neskaiciau visos temos, bet gal nesikartosiu ir isdrysiu pakalust...gal kam kazkas panasau atsitiko... Mano plaukai naturaliai garbanojasi, na gal net garbanojosi, nes: kol augo buvo grazios smulkios garbanos, truputi issikarpiau garbanos pastambejo, o kai dar karta issikarpiau jie praktiskai issitiese, nors tikrai pakankamai dar ilgi. Jie tiesiog issitiese, net toks ispudis, kad per geras balzamas, nes jie net svelnus labai pasidare cool.gif taigi klausimas: kodel jie galejo staiga issitiesinti (?), nes man labai jau nebepatinka ir jau labai didelis noras juos nurezti, bent tada negaila bus su jais eksperimentuot!
Dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti