Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(Atėnė @ 2004 04 06, 11:17)
Turiu as toki ”dziaugsma” garbanotus plaukus. Aisku, kaip ir dauguma garbaniu, esu jais labai daznai nepatenkinta. Todel noreciau likimo draugiu paklausti, kokias priemones naudojate, kad neatrodytumete kaip ka tik is kanapiu islindusios? Kaip padarote garbanas grazias ir taisyklingas?



Geriausia gausiai sudr4kink plaukus ir jei neturi labai besibanguojančių , tik truputėlį , tai tokius sudrėkintus plaukus gerai sumodeliuosi gali užtekti tik šlpaius sušukuot ir turėsi tiesius ax.gif thumbup.gif O jei nori taisyklingų garbanų daryk su difuzeriu arba išplautus plaukus palankstyk su rankom rolleyes.gif
Atsakyti
o as merginos esu naujo sampuno paieskose,patarkit koks geresnis sampunas ir koki jus naudojate savo plaukam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 09 26, 09:47)
o as merginos esu naujo sampuno paieskose,patarkit koks geresnis sampunas ir koki jus naudojate savo plaukam  4u.gif


Niekada nenaudojau nieko spec. garbanoms, bet šiuo metu nusipirkau avon šampūną garbanotiems plaukams tai vieną kartą naudojau ir pasirodė visai nieko. taip pat iš naudotų patiko Pregaine, Dove bigsmile.gif Labai nepatiko visi Garnier šampūnai ir Margarita nes ne garbanos buvo o šiaudai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 26 rugsėjo 2006 - 15:03
Aš šiandien iš kirpklos nail.gif Garbanos ištiesintos flirt.gif Bet žinoma neilgam ax.gif Vyras sake- negražu schmoll.gif Niekis, rytą būsiu jau graži lotuliukas.gif
Bet pas mane problema- viršugalvio sruogos triūšta unsure.gif
Atsakyti
mano irgi sako kad kai tiesinti tai negrazu..na ka cia eiti pries prigimti..nors daznai paciai atsibosta..o tvarkausi su cutrin priemone garbanoms..na tai ka zinau neblogai..bet manau galima ir biggrin.gif geriau
Atsakyti
Sveikos,
turiu ir as tokiu garbanotus plaukus, ir noriu jusu paklausti, kokias priemones esate isbandziusios, kad jie taip nesipustu, o tai vaikstau pasisiaususi kaip ragana biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu tokia dovana ir as, tik vat mano plaukai yra sakyciau labai besigarbanojantys. rolleyes.gif JAV atradau tokias visai geras priemones (sampunas, balzamas ir kauke) kurios pasirode ir Lietuvoje, siaip jas parduoda turbut tik kirpyklose, bet as per Pelene nusiperku, vadinasi Matrix, o buteliukai buna ryskiai oranzines spalvos - jie yra su silku ir toms, kurios tiesinate plaukus, is tikruju visai gera priemone. Geru priemoniu, kurios gerai suvaldytu smile.gif mano garbanas dar neatradau, na turiu galvoje ten visokiu kremu, purskalu ir pn. nes vieni labai sausina, kiti labai sulipdo, treti per mazai fiksuoja, tai po keliu valandu vaikstai kaip Pugaciova biggrin.gif
Kerpuosi retai, neblogoje kirpykloje, bet labai noreciau surasti ta, kuris moka su tokiais plaukais elgtis, gal kuri turite gera kirpeja? 4u.gif nes jau baisiai pavargau galvoti ka cia man daryti kai arteja kokia nors proga kuriai reikia rimciau pasiruosti...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš dabar bandau atsiaugint plaukus. Mano tai jie nėra labai garbanoti, tik galai sukasi į visas puses doh.gif O dabar dar ilgis toks keistas,nei trumpi,nei ilgi...Kai turėjau labai trumpus,tai šukuodavau šlapius su elektrinėm šukom.Tai ištiesindavau.Paskui su želė sutepdavau...
O dabar tai baisu...Kai drėgna labiau garbanoti,kai šaltas oras tada mažiau pasisuka,bet vis tiek yra pasišiaušę.
Bet kokį dešimt metų atgal aš būčiau už tokius plaukus sielą pardavus. Nes mano plaukai buvo tiesut tiesutėliai...Ploni ir juos kad sugarbanot pragariškas kančias reikėdavo iškęst...O mano puseserės turėjo storus garbanotus plaukus...Kaip aš joms pavydėjau blush2.gif O jos man,ko aš negalėjau suprast...Rado ko pavydėt.... smile.gif
O prieš šešis metus mano plaukai pastorėjo ir pradėjo garbanotis...Vis galvojau,kad laikina...Bet tai jau tęsiasi ilgokai...Gydytoja sakė,kad matyt organizme įvyko hormonų pertvarka ir to pasekoje turiu garbanotus plaukus...Kuo dabar nesidžiaugiu...O giminės dar paklausia ar čia cheminis ar šaltas sudėtas mirksiukas.gif
Dabar kol atsiauginsiu,tai....Vienintelė išeitis tai dabar šlapius sutept kokia priemone ir džiovint su difuzorium. Bet kokią priemonę išsirinkt,kad plaukai kažkokį blizgesį turėtų...Dabar tai man atrodo jie kažkokie blankūs ir kaip taukuoti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nomadica @ 2006 05 18, 13:59)
Buvo plaukai kaip po cheminio, nors jei natūraliai taip ir jie ilgi....O pradejau sviesinti, pastebejau kad garbanos tiesiasi  verysad.gif  gal žinote kokių gerų veiksmingų priemoniu kaip atkurti savo natūralias garbanas  g.gif
tikrai zinau viena...reik nebedazyti sviesiai.... schmoll.gif

dekui

Buvau pasidarius blondine,bet mano plaukams nepakenkė biggrin.gif Ir kokius metus buvau blondine, net pačia šviesiausia skandinaviška blondine. Bet mano kudlom nepakenkė doh.gif Kaip rietėsi visi kas sau,taip ir riečiasi...Nors dabar jau vėl brunetė smile.gif
Atsakyti
kuo galečiau sutept ar supurkšt plaukus po galvos trinkimo? kad užfiksuotų šiektiek tas naturaliai besigarbanojančias garbanėles tik, kad nepašiauštų ir neišpūstų plaukų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 10 13, 22:34)
Aš šiandien iš kirpklos  nail.gif  Garbanos ištiesintos  flirt.gif Bet žinoma neilgam  ax.gif Vyras sake- negražu  schmoll.gif Niekis, rytą būsiu jau graži  lotuliukas.gif
Bet pas mane problema- viršugalvio sruogos triūšta  unsure.gif

mano vyras irgi pyksta kai ištiesinu plaukus ar kirpykloj ar su tiesintuvu doh.gif nors man tai labai patinka ir draugės sako kad gražu ax.gif jau kaip man toks garbanos pabodusios unsure.gif išsiplauni galvą tai kaip pudelis doh.gif be želes ir visokių kitų priemonių niekaip neapsieinama schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 01 16, 16:52)
kuo galečiau sutept ar supurkšt plaukus po galvos trinkimo? kad užfiksuotų šiektiek tas naturaliai besigarbanojančias garbanėles tik, kad nepašiauštų ir neišpūstų plaukų blink.gif


su kokia skysta zele mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano plaukai taip pat garbanoti. Ypač susisuka išsiplovus galvą, bet garbanos labiau S formos (kaip pas Nicole Kidman). Drėgnu oru taip pat labiau garbanojasi, o iššukuoti trumpam patiesėja. Šukuoju rytą ir vakare - nemėgstu, kai susivelia. Tiesinti žnyplėmis ar cheminiu būdu minčių beveik nekyla...
Atsakyti