Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

Na.. šiandien nusipirkau kažkokią priemonę iš kirpėjos garbanotiems plaukams.. smile.gif L`oreal Professionnel "Shine Curl".. Lietuviškas vertimas: Esencija, skirta plaukų žavesiui ir žvilgesiui.. biggrin.gif Sakė atseit labai gerai garbanotiems plaukams.. visos klientės grįžta vis nusipirkti dar.. ir dar tos priemonės.. neleidžia pūstis ji ir t.t. smile.gif Tai reiks išbandyti.. smile.gif Gal tikrai koks nerealus gėris atrastas bus.. biggrin.gif biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
as neseniai nusipirkau Pantene pro-v linijos toki purskala, kuirs neleidzia plaukams pustis. man jis labai padeda , issiplaunu galva, istrinu ranksluosciu, issukuoju ir gausiai supurskiu, tada siek tiek pagniauzau pirstais ir palieku naturaliai is dziuti. efektas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 08 30, 10:47)
Na.. šiandien nusipirkau kažkokią priemonę iš kirpėjos garbanotiems plaukams.. smile.gif L`oreal Professionnel "Shine Curl"..  Lietuviškas vertimas: Esencija, skirta plaukų žavesiui ir žvilgesiui.. biggrin.gif Sakė atseit labai gerai garbanotiems plaukams.. visos klientės grįžta vis nusipirkti dar.. ir dar tos priemonės.. neleidžia pūstis ji ir t.t. smile.gif Tai reiks išbandyti.. smile.gif Gal tikrai koks nerealus gėris atrastas bus.. biggrin.gif biggrin.gif smile.gif

man tai jis liuks...man drauge kirpeja pasiule-tai labai patiko (kai uzsibaigs butinai isigysiu kita bonkute)
Atsakyti
QUOTE(Gitulka @ 2006 08 30, 20:20)
man tai jis liuks...man drauge kirpeja pasiule-tai labai patiko (kai uzsibaigs butinai isigysiu kita bonkute)



A kiek mokėjai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 09 01, 07:16)
A kiek mokėjai?  ax.gif

tiesa pasakius gavau uz aciu tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitulka @ 2006 09 01, 11:55)
tiesa pasakius gavau uz aciu tongue.gif  4u.gif


Aaaa.. matei kaip pasisekė.. bigsmile.gif thumbup.gif Galėtų ir man kasnors padovanoti kokių kosmetikos priemonių.. rolleyes.gif Jatus kaip norėėėčiau... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mano tai plaukų galai garbanojasi.. tai visai klaikiai atrodo, be to plaukai nėra ilgi(iki pečių). parekomendavo man pažystama vieną kirpėją. tai super padarė, tokia "pešiotą" šukuosena, išplonino galus ir labai super atrodo, nereikia kiekviena ryta ilgiausiai stovėt prie veidrodžio ir tiesiont plaukų smile.gif o kitos kirpėjos sakė kad čia jau nieko nepadarysi, toks plaukas ir gali tik tiesint wacko.gif manau nepagailėkit pinigėlių ir nueikit į kokią geresnę kirpyklą. nors aišku būna kad tokioj paprastoj nukerpa be galo gražiai clap.gif
Atsakyti
QUOTE(danii @ 2006 09 02, 21:00)
mano tai plaukų galai garbanojasi.. tai visai klaikiai atrodo, be to plaukai nėra ilgi(iki pečių). parekomendavo man pažystama vieną kirpėją. tai super padarė, tokia "pešiotą" šukuosena, išplonino galus ir labai super atrodo, nereikia kiekviena ryta ilgiausiai stovėt prie veidrodžio ir tiesiont plaukų smile.gif o kitos kirpėjos sakė kad čia jau nieko nepadarysi, toks plaukas ir gali tik tiesint  wacko.gif manau nepagailėkit pinigėlių ir nueikit į kokią geresnę kirpyklą. nors aišku būna kad tokioj paprastoj nukerpa be galo gražiai  clap.gif


Pas mane irgi tik plauku galai garbanojasi ir pas mane ju labai daug smile.gif tai nuejau y paprasta kirpykla ir ten galus isplonino. sumokejau 5 Lt lotuliukas.gif lotuliukas.gif taip fainai atrode thumbup.gif wub.gif wub.gif o dbr kitur taip graziai nebepadaro verysad.gif
Atsakyti
Mano plaukai tikrai labai smarkiai garbanoti, tačiau prie pat šaknų jie tiesūs. Na, maždaug būtų kokie 5 cm.. Gal yra mano bendraproblemių, kurios jau išsprendė šį reikalą? biggrin.gif .. Beje, ką darote, kad nesusigulėtų plaukų "užpakalis" ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitulka @ 2006 08 30, 20:20)
man tai jis liuks...man drauge kirpeja pasiule-tai labai patiko (kai uzsibaigs butinai isigysiu kita bonkute)


Na klausyk.. a kaip tu jį naudoji..? g.gif Aš kažkaip nepastebiu jokio efekto.. man susidrėkinus su vandeniu plaukai geriau atrodo.. nei šituo purškalu pasipurškus.. unsure.gif doh.gif

QUOTE(Bittersweets @ 2006 09 17, 14:37)
Mano plaukai tikrai labai smarkiai garbanoti, tačiau prie pat šaknų jie tiesūs. Na, maždaug būtų kokie 5 cm.. Gal yra mano bendraproblemių, kurios jau išsprendė šį reikalą? biggrin.gif .. Beje, ką darote, kad nesusigulėtų plaukų "užpakalis" ? biggrin.gif


A kas ten per plaukų "užakalis" susiguli..?? Nelabai supratau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 09 17, 14:48)
A kas ten per plaukų "užakalis" susiguli..?? Nelabai supratau..  blush2.gif

O aš suprantu kas per plaukų "užpakalis" laugh.gif . Pas mane čia irgi problema, bet vienintelis sprendimas, kurį man siūlo kirpėjai - gerai iškarpyti tą "užpakalį" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(danii @ 2006 09 02, 21:00)
mano tai plaukų galai garbanojasi.. tai visai klaikiai atrodo, be to plaukai nėra ilgi(iki pečių). parekomendavo man pažystama vieną kirpėją. tai super padarė, tokia "pešiotą" šukuosena, išplonino galus ir labai super atrodo, nereikia kiekviena ryta ilgiausiai stovėt prie veidrodžio ir tiesiont plaukų smile.gif o kitos kirpėjos sakė kad čia jau nieko nepadarysi, toks plaukas ir gali tik tiesint  wacko.gif manau nepagailėkit pinigėlių ir nueikit į kokią geresnę kirpyklą. nors aišku būna kad tokioj paprastoj nukerpa be galo gražiai  clap.gif


o gal gali pasakyt tos kirpejos koordinates. nes as niekaip nerandu tos vieninteles, kuri isgelbetu mane nuo "graziuju" garbanu... aisku, tiesintis vis tiek reikes, bet gal bus kazkokia forma...
Atsakyti