Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(vita82 @ 2006 03 25, 16:32)
gal galima placiau kas per curly&chic curl extender lotion  blush2.gif

http://www.avon.lt/P...?subCatID=02790
va cia gali paziuret. tikrai nebloga priemone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 03 25, 17:48)
http://www.avon.lt/P...?subCatID=02790
va cia gali paziuret. tikrai nebloga priemone  ax.gif

tai cia nenuplaunamas balzamas?o is tikruju isryskina garbanas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 03 25, 18:50)
tai cia nenuplaunamas balzamas?o is tikruju isryskina garbanas?  bigsmile.gif

nenuplaunamas, lietuviskai jis vadinas standinamas balzamas plaukam (nezinau kodel balzamas, nes engl - lotion unsure.gif ) garanotiem plauka, as jo nedaug paimu delnuose, patrinu delnus viens i kita kad lygiau butu ir pagniauzau. Nu tikrai kaip uz tokia kaina labai patiko, paryskina garbanas (nu as galvos po plovimo nesukuoju, tai sruogelem buna) neapsunkina ir gerai forma palaiko Likau patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 03 25, 21:03)
nenuplaunamas, lietuviskai jis vadinas standinamas balzamas plaukam (nezinau kodel balzamas, nes engl - lotion unsure.gif ) garanotiem plauka, as jo nedaug paimu delnuose, patrinu delnus viens i kita kad lygiau butu ir pagniauzau. Nu tikrai kaip uz tokia kaina labai patiko, paryskina garbanas (nu as galvos po plovimo nesukuoju, tai sruogelem buna) neapsunkina ir gerai forma palaiko Likau patenkinta 4u.gif


tai man ir idomiai,kad kaip visada lietuviai ne taip isvercia g.gif
as tai kasdienai naudoju plauku zele,bet ji kenkia plaukams doh.gif ,jauciu reikes pamegint aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2006 03 23, 17:12)
o tai jus kasdien galvą plaunet po tų visų kremų/putų? nes kasdien plovimas/fenavimas/modeliavimas man atrodo nieko gero...

as tai neplauku kasdien schmoll.gif juk tai kenkia plaukams blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 03 26, 15:10)
as tai neplauku kasdien  schmoll.gif  juk tai kenkia plaukams blink.gif


as plaudavau kasdien,dabar stengiuos bent jau kas antra. O daryt,jei plaukai greit susiriebaluoja nuo ivairiausiu priemoniu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 03 26, 16:08)
as plaudavau kasdien,dabar stengiuos bent jau kas antra. O daryt,jei plaukai greit susiriebaluoja nuo ivairiausiu priemoniu  blush2.gif

aš irig jei plaukai nesusiriebaluoja, tai ir 2 ir 3 ir keturias dienas neplaunu blush2.gif blink.gif
Atsakyti
Buvo plaukai kaip po cheminio, nors jei natūraliai taip ir jie ilgi....O pradejau sviesinti, pastebejau kad garbanos tiesiasi verysad.gif gal žinote kokių gerų veiksmingų priemoniu kaip atkurti savo natūralias garbanas g.gif
tikrai zinau viena...reik nebedazyti sviesiai.... schmoll.gif

dekui
Atsakyti
nejaugi nei viena su tuo nesusidūdėt verysad.gif
Atsakyti
g.gif KEISTA, PAS MANE IRGI GARBANOTI, BET NUO ŠVIESINIMO TIKRAI NESITIESINA- ATVIRKŠČIAI,- DAR LABIAU GARBANOJASI, NES ŠVIESINIMAS PADŽIOVINA PLAUKĄ. NA, TIKRAI KEISTA g.gif
Atsakyti
niu nzn, gal per daug man "nukando " man tas sviesinimas...... nes pasiziuriu i ankstesnes fotke, tai plauku kupeta, ir "rolkes " kaip ant piestuku susuktos.... daba garbanos ne taip susisukusios....

4u.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, gal kuri nors buvote pas Jurijų Levčenkovą?

čia tas pats, kur žvagulį žemyn galva ir kur po vandeniu kirpo:D
Atsakyti