Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(gaudri @ 2006 03 09, 22:22)
as bandziau is curly and chich, nenuplaunama balzama..nieko visiskai ypatingo bent jau man wacko.gif man jau sunsilk serumas nenuplaunamas geresnis uz ji.. blush2.gif


o as is pradziu ir pagalvojau kad apie curl and chick serija kalbama doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 03 09, 22:48)
atkuriamoji kauke?  blush2.gif ,o gal kokia priemone is curl and chick serijos bandei?



Mano draugei irgi labai patiko atkuriamoji kauke is Avon mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 03 10, 11:42)
Mano draugei irgi labai patiko atkuriamoji kauke is Avon  mirksiukas.gif


o kokie pas ja plaukai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 03 10, 14:08)
o kokie pas ja plaukai?  4u.gif


Dazyti, ji yra blondine, naudoja tikrai ne pacius geriausius dazus, bet panaudojus ta kauke tkrai matese rezultatas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 03 10, 19:19)
Dazyti, ji yra blondine, naudoja tikrai ne pacius geriausius dazus, bet panaudojus ta kauke tkrai matese rezultatas  ax.gif


ne turejau omeny,tiesus ar garbanoti? nors jei mates rezultatas nera gal jau skirtumo mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 03 10, 21:01)
ne turejau omeny,tiesus ar garbanoti? nors jei mates rezultatas nera gal jau skirtumo  mirksiukas.gif  bigsmile.gif


Linke garbanuotis ir nepaklusnus, bet po sios kaukes, zinoma ne po pirmo karto, bet paskui buvo rezultatas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 03 10, 22:19)
Linke garbanuotis ir nepaklusnus, bet po sios kaukes, zinoma ne po pirmo karto, bet paskui buvo rezultatas  ax.gif


dekui 4u.gif reikes uzsisakyt mirksiukas.gif
Atsakyti
o tai jus kasdien galvą plaunet po tų visų kremų/putų? nes kasdien plovimas/fenavimas/modeliavimas man atrodo nieko gero...
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2006 03 23, 17:12)
o tai jus kasdien galvą plaunet po tų visų kremų/putų? nes kasdien plovimas/fenavimas/modeliavimas man atrodo nieko gero...

As tai ne schmoll.gif bet as feno nenaudoju,leidziu plaukam taip isdziut 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2006 03 23, 17:12)
o tai jus kasdien galvą plaunet po tų visų kremų/putų? nes kasdien plovimas/fenavimas/modeliavimas man atrodo nieko gero...


anksciau plaudavau kasdien galva,bet dabar stengiuosi tik kas antra diena,nenaudoju jokiu fenu,bet uztat nemazai modeliavimo priemoniu naudoju blush2.gif
Atsakyti
na kolkas is turimu priemoniu geriausios yra Trevor Sorbie curl cream ir Citre Shine garbanu sukimo kremas thumbup.gif Dar turiu putas, bet kad kartais plaukus sulipina, ir atrodo dziovina juos g.gif Kasdienai garbanas lengvai pagniauzyt gerai ir Avon curly&chic curl extender lotion ax.gif
Ech dar labai noriu Umberto Gianini zele garbanom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 03 25, 14:56)
na kolkas is turimu priemoniu geriausios yra Trevor Sorbie curl cream ir Citre Shine garbanu sukimo kremas thumbup.gif Dar turiu putas, bet kad kartais plaukus sulipina, ir atrodo dziovina juos g.gif Kasdienai garbanas lengvai pagniauzyt gerai ir Avon curly&chic curl extender lotion  ax.gif
Ech dar labai noriu Umberto Gianini zele garbanom rolleyes.gif


gal galima placiau kas per curly&chic curl extender lotion blush2.gif
Atsakyti