Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(vita82 @ 2006 03 09, 17:47)
ne,dar vis laukiu atsiliepimu  verysad.gif ,nes jau aklai atsibodo pirkt,nors vakar kazkokia priemone garbanoms is citre shine nusipirkau  blush2.gif , ten labai panasu i plauku zele.bet dar nebandziau  4u.gif

Va ir man atsibodo ekperimentuot,o ir laiko nelabai turiu paieskom blush2.gif tai dabar mano draugai: sampunas garbanotiems plaukams,dabar vietoj balzamo naudoju 3 min drekinancia kauke thumbup.gif ir zele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2006 03 09, 17:54)
Va ir man atsibodo ekperimentuot,o ir laiko nelabai turiu paieskom blush2.gif tai dabar mano draugai: sampunas garbanotiems plaukams,dabar vietoj balzamo naudoju 3 min drekinancia kauke thumbup.gif ir zele thumbup.gif


gal gali placiau,kas per sampunas,kauke ir zele mirksiukas.gif
ai,buvau pamirsus,neseniai nusipirkau Bonacure purskiama nenuplaunama balzama, thumbup.gif man labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 03 09, 18:16)
gal gali placiau,kas per sampunas,kauke ir zele  mirksiukas.gif
ai,buvau pamirsus,neseniai nusipirkau Bonacure purskiama nenuplaunama balzama,  thumbup.gif man labai patiko  4u.gif

Dabar naudoju Avon sampuna ir garbanotiems plaukams ir kauke,kuri skirta plauku drekinimui 4u.gif per 3 min tikrai plaukai tokie paklusnus ir svelnus pasidaro thumbup.gif thumbup.gif jokio balzamo nebereik thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazySun @ 2006 02 28, 14:23)
aš savuosiu šukuoju natūralių šerių šepečiu 4u.gif  jis taip švelniai juos iššukuoja smile.gif

as visai nešukuoju schmoll.gif schmoll.gif , bet prieš plaudama tai gerai iššukuoju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 03 09, 20:21)
as visai nešukuoju schmoll.gif  schmoll.gif , bet prieš plaudama tai gerai iššukuoju bigsmile.gif

Ir as kai vaikstau garbanota(nesusirisus)tai nesisukuoju blush2.gif tik pries plaunant galva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2006 03 09, 18:24)
Dabar naudoju Avon sampuna ir garbanotiems plaukams ir kauke,kuri skirta plauku drekinimui 4u.gif per 3 min tikrai plaukai tokie paklusnus ir svelnus pasidaro thumbup.gif  thumbup.gif jokio balzamo nebereik thumbup.gif


geras,net negalvojau,kad gea ta serija is avon,bet jei jau ne pirmas zmogus atsiliepia gerai apie juos,gal verta ismegint g.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 03 09, 20:43)
geras,net negalvojau,kad gea ta serija is avon,bet jei jau ne pirmas zmogus atsiliepia gerai apie juos,gal verta ismegint  g.gif

Niu,palyginus, kai as is Kristi Anos buvau sampuna garbanotiems nusipirkus(nebepamenu pavadinimo),tai ten uz 50 lt tooks s...,o cia ir nebrangu ir mano plaukams tinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2006 03 09, 20:48)
Niu,palyginus, kai as is Kristi Anos buvau sampuna garbanotiems nusipirkus(nebepamenu pavadinimo),tai ten uz 50 lt tooks s...,o cia ir nebrangu ir mano plaukams tinka thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


oho blink.gif ,jau uzsimaniau sampuno blush2.gif ,bet teks palaukt,nes taip jau pilna ju turiu doh.gif ,bet vat balzamo tai reiktu,o is kokios serijos yra ta drekinamoji kauke? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 03 09, 21:03)
oho  blink.gif ,jau uzsimaniau sampuno  blush2.gif ,bet teks palaukt,nes taip jau pilna ju turiu  doh.gif ,bet vat balzamo tai reiktu,o is kokios serijos yra ta drekinamoji kauke?  4u.gif

4 kampanijos kataloge,psl.133,maitinamoji kauke pazeistiems plaukams(bet ant kaukes raso,kad ir sausiems drekinti) thumbup.gif ten dvi kaukes yra,jos panasios,bet ta kur as turiu 3 min,o kita 10 min 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burka: 09 kovo 2006 - 21:11
parasyk butinai vita82, kai isbandysi nes ir as ruosiuos pirkti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2006 03 09, 21:10)
4 kampanijos kataloge,psl.133,maitinamoji kauke pazeistiems plaukams(bet ant kaukes raso,kad ir sausiems drekinti) thumbup.gif ten dvi kaukes yra,jos panasios,bet ta kur as turiu 3 min,o kita 10 min 4u.gif


atkuriamoji kauke? blush2.gif ,o gal kokia priemone is curl and chick serijos bandei?
Atsakyti
as bandziau is curly and chich, nenuplaunama balzama..nieko visiskai ypatingo bent jau man wacko.gif man jau sunsilk serumas nenuplaunamas geresnis uz ji.. blush2.gif
Atsakyti