Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(bonza @ 2006 02 22, 11:00)
o kur ji pirkt ir kiek kainuoja? ir kokia talpa?  4u.gif


Pirkau Burzua salone Akropolyje. Kaina apie 50Lt, bet aš turėjau 20Lt kuponą (vyras kirposi Vizijoj, tai ten davė), tai išėjo pigiau.
Dabar aš ką tik iš kirpyklos smile.gif Kirpėja pamačiusi plaukus, sako: tai turbūt tiesini? smile.gif O aš paprašiau gražiai sugarbanot geriau smile.gif Tai dabar visa garbanota (ne smulkiom garbanom, bet per visą galvą tokiom minkštom vidutinio dydžio garbanom) ir man labai patinka (ir vyrui patinka) wub.gif wub.gif wub.gif
Taigi kirpykloj man taip greitai ir gražiai sugarbanojo, kad nusipirkau ir aš tą priemonę, sakau duokit tą stebuklą. Jo "vardas" uban:tribe. Tokia kaip želė, bet plaukai netampi kieti kaip nuo paprastų želių. Pažiūrėsim, ar pati mokėsiu su juo taip susitvarkyti. Beje, ji tinka ir tiesinimui.

QUOTE(vita82 @ 2006 02 22, 20:24)
o mane tai jau nervina,nes kai issiplaunn galva ir sutepu bet kokia priemone,plaukai puikiausi buna  thumbup.gif ,bet kadangi pas mane toks darbas,kad negaliu pries darba isplaut galvos,tai visada vakare plaunu ir nieko nepritepu,oan ryte tik suslapinu plaukus  ir itrinu kokia priemone,ir buna visiskas pravalas,  doh.gif


O kas čia per darbas toks? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazySun @ 2006 02 22, 20:44)
ir man tas pats... unsure.gif
dabar truputį kažkaip atsitato plaukiukai...nes anksčiau vos gaudavo drėgmės, iškart vaikščiodavau kaip pudelis - daaaug mažų plaukiukų susiraitydavo  doh.gif  doh.gif  doh.gif
dabar gal jau sveiksta plaukas, nes lepinu juos kaip niekad... blush2.gif  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif as irgi pradejau lepint plaukus,tik tiek kad kai is ryto tepu,man negraziai garbanojas verysad.gif
Papildyta:

QUOTE(Varėnė @ 2006 02 22, 21:06)
O kas čia per darbas toks?  rolleyes.gif

paprastas,tik as turejau omeny,kad tingiu kiekviena ryte daug anksiau keltis ir plaut galva blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 23 vasario 2006 - 19:32
QUOTE(vita82 @ 2006 02 23, 19:29)
paprastas,tik as turejau omeny,kad tingiu kiekviena ryte daug anksiau keltis ir plaut galva  blush2.gif


Aš jau nežinau kiek metų kaip plaunu plaukus kas rytą, tai jua normalus ritualas ryte. Tik va išdžiovint gražiai laiko pritrūksta, tiesiog užverčiu galvą į priekį ir išpučiu.
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2006 02 23, 20:48)
Aš jau nežinau kiek metų kaip plaunu plaukus kas rytą, tai jua normalus ritualas ryte. Tik va išdžiovint gražiai laiko pritrūksta, tiesiog užverčiu galvą į priekį ir išpučiu.


as irgi kasdien plauni galva,tik vakare,o jei reiktu ryte doh.gif
Atsakyti
O kokiom sukom ar sepeciu sukuojat savo garbanas g.gif girdejau lyg yra spec.garbanotiems plaukams g.gif
O mano plaukai va tokie wub.gif http://public.fotki....icture_103.html
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2006 02 28, 14:01)
O kokiom sukom ar sepeciu sukuojat savo garbanas g.gif girdejau lyg yra spec.garbanotiems plaukams g.gif
O mano plaukai va tokie wub.gif http://public.fotki....icture_103.html


aš savuosiu šukuoju natūralių šerių šepečiu 4u.gif jis taip švelniai juos iššukuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2006 02 28, 13:01)
O kokiom sukom ar sepeciu sukuojat savo garbanas g.gif girdejau lyg yra spec.garbanotiems plaukams g.gif
O mano plaukai va tokie wub.gif http://public.fotki....icture_103.html


grazus plaukuciai ,ir fainos fotos thumbup.gif o kokias priemones naudoji? mirksiukas.gif
as tai sukuoji tik slapius ir retomis sukomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 02 28, 18:01)
grazus plaukuciai ,ir fainos fotos thumbup.gif o kokias priemones naudoji?  mirksiukas.gif
as tai sukuoji tik slapius ir retomis sukomis  4u.gif

Su priemonem tai eksperimentuoju vis doh.gif dabar nusipirkau Avon priemones garbanotiems plaukams,tai visai patenkinta thumbup.gif
Kai vaikstau palaidais garbanotais plaukais,tai irgi sukuoju tik slapius,nes garbanas susukavus ant galvos debesis gautusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet daznokai vaikstau susirisus,nes namie taip patogiau,ypac kai vaikus augini blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2006 02 28, 18:26)
Su priemonem tai eksperimentuoju vis doh.gif dabar nusipirkau Avon priemones garbanotiems plaukams,tai visai patenkinta thumbup.gif
Kai vaikstau palaidais garbanotais plaukais,tai irgi sukuoju tik slapius,nes garbanas susukavus ant galvos debesis gautusi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bet daznokai vaikstau susirisus,nes namie taip patogiau,ypac kai vaikus augini blush2.gif


drinks_cheers.gif as irgi vis eksperimentuoju verysad.gif
Atsakyti
as jauciu,cia tikrai jau nusibodau su savo garbanom blush2.gif ,bet gal kas bandet Trevor Sorbie ir Umberto gianini modeliavimo priemones? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 02 28, 20:54)
as jauciu,cia tikrai jau nusibodau su savo garbanom  blush2.gif ,bet gal kas bandet Trevor Sorbie ir Umberto gianini modeliavimo priemones?  ax.gif

Nemanau,kad atsibodai mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Ar isbandei tas priemones?Kaip jos?
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2006 03 09, 17:35)
Nemanau,kad atsibodai mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Ar isbandei tas priemones?Kaip jos?


ne,dar vis laukiu atsiliepimu verysad.gif ,nes jau aklai atsibodo pirkt,nors vakar kazkokia priemone garbanoms is citre shine nusipirkau blush2.gif , ten labai panasu i plauku zele.bet dar nebandziau 4u.gif
Atsakyti