Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(nairobi @ 2005 12 18, 18:31)
Jei čia naturalių garbanų puslapis, tai kam tie aliejukai ir serumai, nebent alinat peroksidu plaukus. doh.gif ( ar ir tiesius reik tepti aliejais?).
Apie "THE bodyshop" produkciją atsakau- neverta dėmesio ir pinigų kosmetika#- draugė pirko visą seriją  kūno priežiūros priemonių, išleido milijoną, o norimo efekto nepasiekė , taigi išvados peršasi pačios!


nius, zinok, sios priemones tam, kad plaukas butu grazus ir sveikas, o ne tam, kad istiesintum ar sugarbanotum ji 4u.gif
Atsakyti
Labai neblogai garbanas sutvarkau su Dove Smooth and soft anti frizz cream.Plaukai tampa silkiniai ir netaip "stojasi"nuo dregmes
Atsakyti
ar bandet kuri swarzhkof kauke sausiem naturaliai besigarbanojamtiems plaukams? as siandien uzmaciau sarmoj, kaina 36lt g.gif bet nenorejau pirkt kates maise blush2.gif ir dar viena suintrigavo trenon ar kazkaip pan vadinas ten irgi tokia kremas-kauke nenuplaunama, 34lt kaina ir ale efektas stulbinanis, bet as konsultante skaitancia nuo etiketes nepasitikejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tyritityri @ 2006 01 04, 23:02)
ar bandet kuri swarzhkof kauke sausiem naturaliai besigarbanojamtiems plaukams? as siandien uzmaciau sarmoj, kaina 36lt g.gif  bet nenorejau pirkt kates maise blush2.gif  ir dar viena suintrigavo trenon ar kazkaip pan vadinas ten irgi tokia kremas-kauke nenuplaunama, 34lt kaina ir ale efektas stulbinanis, bet as konsultante skaitancia nuo etiketes nepasitikejau ax.gif


ta swarzhopf kaukė man nepatiko...kažkaip suriebalino plaukus labai...
Atsakyti
QUOTE(tyritityri @ 2006 01 04, 22:02)
ar bandet kuri swarzhkof kauke sausiem naturaliai besigarbanojamtiems plaukams? as siandien uzmaciau sarmoj, kaina 36lt g.gif  bet nenorejau pirkt kates maise blush2.gif  ir dar viena suintrigavo trenon ar kazkaip pan vadinas ten irgi tokia kremas-kauke nenuplaunama, 34lt kaina ir ale efektas stulbinanis, bet as konsultante skaitancia nuo etiketes nepasitikejau ax.gif


svhwarzkopf kaukes nesu bandzius,bet is tos serijos turiu sampuna su balzamu,tai nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 05 sausio 2006 - 19:59
Sveikutes 4u.gif
Priimkit ir mane i garbaniu buri mirksiukas.gif
As kaip ir dauguma,noreciau lygiu plauku blush2.gif bet kai reikia kur pasipuosti,tai garbanos tikrai padeda thumbup.gif bet siaip namie vis tiek tenka susiristi,nes turiu padauza,kuris greik isikimba i garbanas doh.gif be to,darbas toks,kad tenka susiristi g.gif o susirisus aisku islenda debeselis doh.gif aplink galva,va tada ir norisi lygiu plauku blush2.gif
Atsakyti
gal kas bandet ar girdejot atsiliepimu apie sias priemones http://www.cutrin.lt/cutrin_news.htm garbanotiems plaukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 02 18, 18:41)
gal kas bandet ar girdejot atsiliepimu apie sias priemones http://www.cutrin.lt/cutrin_news.htm garbanotiems plaukams  4u.gif

Kiek paskaiciau aprasymus,tai lyg priemones skirtos pauku garbanavimui g.gif As sios firmos turejau seruma(toks purskiamas,puse buteliuko zydros spalvos,puse balksvos)pries naudojima reikia suplakti 4u.gif kainavo nemazai,bet norimo efekto nepastebejau schmoll.gif
Atsakyti
Man visai patinka purškiklis garbanoms "Shine curls" iš Loreal Professional. Juo papurškiu šlaipus palukus, tai tikrai gražiai garbanos susisuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2006 02 22, 10:53)
Man visai patinka purškiklis garbanoms "Shine curls"  iš Loreal Professional. Juo papurškiu šlaipus palukus, tai tikrai gražiai garbanos susisuka  thumbup.gif

o kur ji pirkt ir kiek kainuoja? ir kokia talpa? 4u.gif
Atsakyti
o mane tai jau nervina,nes kai issiplaunn galva ir sutepu bet kokia priemone,plaukai puikiausi buna thumbup.gif ,bet kadangi pas mane toks darbas,kad negaliu pries darba isplaut galvos,tai visada vakare plaunu ir nieko nepritepu,o ryte tik suslapinu plaukus ir itrinu kokia priemone,ir buna visiskas pravalas, doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 02 22, 21:24)
o mane tai jau nervina,nes kai issiplaunn galva ir sutepu bet kokia priemone,plaukai puikiausi buna  thumbup.gif ,bet kadangi pas mane toks darbas,kad negaliu pries darba isplaut galvos,tai visada vakare plaunu ir nieko nepritepu,o ryte tik suslapinu plaukus  ir itrinu kokia priemone,ir buna visiskas pravalas,  doh.gif


ir man tas pats... unsure.gif
dabar truputį kažkaip atsitato plaukiukai...nes anksčiau vos gaudavo drėgmės, iškart vaikščiodavau kaip pudelis - daaaug mažų plaukiukų susiraitydavo doh.gif doh.gif doh.gif
dabar gal jau sveiksta plaukas, nes lepinu juos kaip niekad... blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti