Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(vita82 @ 2005 12 06, 20:51)
o koki nenuplaunama balzama naudoji?o daugiau jokiu papildomu priemoniu netepi?
o as,tai kiekviena miela dienele privarau negailedama plauku zele. doh.gif

jokių nono.gif užtenka serumo plaukų galiukams. šiuo metu viską naudoju Avon
Atsakyti
Gal jau kazkur ir rasiau, bet man labai patinka ir tinka GlissKur hair repair liquid silk
purskalas, Skaidrus pusiau su baltu skystis.plaukai nesivelia, tampa sveilnus, graziai krinta. Gal siek tiek tiesina, jei ant sausu purskiamas. Naudoju kartais kasdien, kartais tik po plovimo galvos viena, o kartais kartu su putom ant slapiu plauku.
Kosmadoje yra prikti, 10-11 Lt kainuoja. Uztenka porai menesiu, jei reciau naudosit- ir ilgiau.
Atsakyti
Sveikos, garbanes, esu pati laimingiausia, kad is tecio paveldejau garbanotus plaukus, keleta kartu bandziau tiesinti, taciau visi aplinkiniai mane isvyde vienareiksmiskai sutikdavo, kad garbanos man labiau limpa.. Norejau jums pasiulyti mano plaukams labai tinkanti italu firmos plauku krema su avizomis GAIA berods vadinasi, as ji naudoju po kiekvieno trinkimo, nes mano plauku galiukai linke sauseti ir skilineti... man jis tikrai SUPER, daug geresnis nei bet kokie balzamai, ir kaina jo juokinga..o plaukai ilgiau palaikius tampa begalo svelnus, o garbanos graziai krenta..taip kad siulau isbandyti..nepasigailesite..
Atsakyti
Na as irgi tokia pusiau garbane biggrin.gif Tai mano metu atradimas buvo loreal KERASTASE (berods taip vadinasi) Easy to curl. Yra kremas ir aliejukas, ir dar visa serija. As naudojus krema ir rektarciais aliejuka. Na mano plaukam tai labai tinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunlight @ 2005 12 09, 00:18)
Na as irgi tokia pusiau garbane  biggrin.gif  Tai mano metu atradimas buvo loreal KERASTASE (berods taip vadinasi) Easy to curl. Yra kremas ir aliejukas, ir dar visa serija. As naudojus krema ir rektarciais aliejuka. Na mano plaukam tai labai tinka  bigsmile.gif

O kartais ar tik ne kirpykloje perki mirksiukas.gif , nes aš irgi esu gidėjusi apie tą stebuklingą Loreal aliejuką, bet niekur parduotuvėse neradau pirkti.
Atsakyti
verysad.gif mano garbanos eme labai sauset.. nzn nuo ko jau koks menuo nenaudoju jokiu putu zeliuar pan. nes maniau kad nuo putu ir issausejo blush2.gif ..
bet neatsistato schmoll.gif ar gali buti kad nuo vaistu g.gif ? man plauciu uzdegimas tai antibijotikus privertsa gert doh.gif ..
kaip pataisyt padeti? jie normalus bet linke riebaluotis, todel su visom priemonem labai atsargiai reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tyritityri @ 2005 12 09, 17:36)
verysad.gif  mano garbanos eme labai sauset.. nzn nuo ko jau koks menuo nenaudoju jokiu putu zeliuar pan. nes maniau kad nuo putu ir issausejo blush2.gif ..
bet neatsistato schmoll.gif  ar gali buti kad nuo vaistu g.gif ? man plauciu uzdegimas tai antibijotikus privertsa gert doh.gif ..
kaip pataisyt padeti? jie normalus bet linke riebaluotis, todel su visom priemonem labai atsargiai reikia blush2.gif


galiukams panaudok koki aliejuka ar seruma... man labai padejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazySun @ 2005 12 09, 22:12)
galiukams panaudok koki aliejuka ar seruma... man labai padejo blush2.gif

o koki naudojai?
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 12 10, 22:52)
o koki naudojai?


naudojau fructis aliejuka ir loreal seruma dazytiems (nors buvo nedazyti) plaukams ax.gif
beje, naudojant seruma plaukiukai ne taip siausiasi ir veliasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CrazySun: 10 gruodžio 2005 - 23:48
QUOTE(CrazySun @ 2005 12 11, 01:42)
naudojau fructis aliejuka ir loreal seruma dazytiems (nors buvo nedazyti) plaukams ax.gif
beje, naudojant seruma plaukiukai ne taip siausiasi ir veliasi...


g.gif reikes pamegint ax.gif
tikuosi pades atgaivint uzleistus plaukucius blush2.gif..

o gal kas bandet sampunus ir kondisnus is bodyshop'o? g.gif as ten kaskart apsisuostau jau noriu pirkt, bet kaina sulaiko.. ax.gif .. tai ir lieku neapsisprendus tokia blush2.gif ..
Atsakyti
Jei čia naturalių garbanų puslapis, tai kam tie aliejukai ir serumai, nebent alinat peroksidu plaukus. doh.gif ( ar ir tiesius reik tepti aliejais?).
Apie "THE bodyshop" produkciją atsakau- neverta dėmesio ir pinigų kosmetika#- draugė pirko visą seriją kūno priežiūros priemonių, išleido milijoną, o norimo efekto nepasiekė , taigi išvados peršasi pačios!

Atsakyti
QUOTE(nairobi @ 2005 12 18, 19:31)
Jei čia naturalių garbanų puslapis, tai kam tie aliejukai ir serumai, nebent alinat peroksidu plaukus. doh.gif ( ar ir tiesius reik tepti aliejais?).
Apie "THE bodyshop" produkciją atsakau- neverta dėmesio ir pinigų kosmetika#- draugė pirko visą seriją  kūno priežiūros priemonių, išleido milijoną, o norimo efekto nepasiekė , taigi išvados peršasi pačios!


o tai jau naturaliu garbanu tai priziuret nereikia rolleyes.gif bigsmile.gif ..?
drauge pirko, drauge sake, mano drauge pvz sake ten super ax.gif ..
man tavo asmenines patirties reikia o ne pletku ax.gif ..
Atsakyti