Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

mano plaukai banguoti ir dar turi bjauria savybe - dregnu oru puciasi. kaip as del to savo plauku nemegau ir tik su kasytem ir uodegytem vaiksciojau sad.gif . bet - svarbiausia - radau kirpeja, kuri zino kaip mane kirpti, kad tos garbanos graziai kristu. be to,paprastai plaukus sukuoju tik prieš ir po plovimo (mazdaug kas antra trecia diena). isplovusi istepu kokiu aliejuku (dabar turiu garienje toki apvalu burbuliuka - man patiko) ir dar dregnus putomis arba sumaisau san silk priemones su zele istepu , kad sruogos graziai kristu. laiko net per lietu. putas zele pirkdavau Wella arba Nivea, buna skirtu garbanotiem plaukam.
Atsakyti
geri patarimai melyne, tik jei aš tepčiau savo plaukus žele ir kremo mišiniu(jei gerai supratau galima maišyt žele ir balsamą tokiu atveju), tikriausiai vaikšiočiau kaip kokia sulipus kaliausė- matyt apsistosiu ties putomis.Wella priemonės ir mano mėgiamiausios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nairobi: 13 liepos 2005 - 10:43
QUOTE(basikomPOsniega @ 2005 02 17, 18:56)
mano plaukai saip tiesus.bet turiu tokia beda kad kai buna dregna arba iseini i lauka ir lyja tai plaukai pasishiausia ir raitosi ; / unsure.gif
ar tik man vienai sitaiP? sad.gif  sad.gif
kaip kovojat su tuo g.gif



Va va... turiu ir as tokia problema - nei tiesus, nei garbanoti, o kai dregna dar ir pasisiausia blink.gif Ir taip pat, kaip jau kazkuri cia rase, kuo ilgiau buna neplauti, tuo labiau siausiasi unsure.gif
Kai issiplovusi galva pabunu uzsisukusi ranksluosti, tai jie pasidaro visai graziai lengvai garbanoti, bet kai isdziusta, issitiesina ir tampa tik issipute. Todel dazniausiai dar dregnus plaukus issukuoju, kad butu tiesesni. Bet vistiek atrodo ne taip kaip noriu ax.gif
Gal kuri nors, turinti tokius pat plaukus, atrado kokiu nors efektyviu priemoniu, nes as tai neatradau nieko g.gif
Atsakyti
pas mane tokia pati problema su tais plaukais, kai gauna dregmes, kad ir buni su tiesintuvu issitiesinus - susiraito, kad ir kiek zele buni pritepus - ziauru!!!!
tai paskutiniu metu, darau taip, issiplaunu plaukus, issidziovinu, tada su purkstuku biski papurskiu, paglamzau - jie graziai susiraito, uzdedu putu arba supurskiu zele, dar paglamzau ir viskas. Tai visi pazistami klausineja kur toki chemini susidejau. o tiesinuosi tik progoms, nes labai jau patinka tiesus plaukai. Pabandykit gal ir jums tiks.
Atsakyti
QUOTE(editukė @ 2005 07 13, 19:42)
pas mane tokia pati problema su tais plaukais, kai gauna dregmes, kad ir buni su tiesintuvu issitiesinus - susiraito, kad ir kiek zele buni pritepus - ziauru!!!!
tai paskutiniu metu, darau taip, issiplaunu plaukus, issidziovinu, tada su purkstuku biski papurskiu, paglamzau - jie graziai susiraito, uzdedu putu arba supurskiu zele, dar paglamzau ir viskas. Tai visi pazistami klausineja kur toki chemini susidejau. o tiesinuosi tik progoms, nes labai jau patinka tiesus plaukai. Pabandykit gal ir jums tiks.


Aš irgi taip darau...pažįstami taip pat klausinėja apie cheminį tongue.gif
glamžymui naudoju su koala skystį garbanoms (jau 3 buteliuką), dabar gal sunsilk reiks išbandyt, tiesa, pastebėjau, kad iš koalos serijos atsirado ir putos "glamžymui" thumbup.gif
Atsakyti
Aš ir turiu tokią problemą, ir negaliu jokių žėlė naudoti, nes pleiskanoja oda, tad tiesiog vakare išsiplaunu galvą ir nakčiai visus plaukus ant 4 bigutų sususkų, bet tu senovinių geležinių storų. Ir tada gražios garbanos gaunasi. Nenoriu jokių fenų savo plaukams, beto vasara, tai nevaikštau palaidais, o susirišu. Kirpykloj pasiūlė labai gerą variantą ir jis man tiko, nes biškį ten kažkaip pašalina plaukų, tada jie tampa lengvesni. Bet pvz jei einu palaidais turiu pastoviai šukuoti plaukus, nes visada matosi kad jie susivėlę ir tai nėra gražu.
Be to, plaukai labai šiaušiasi, fek, bet per daug nepergyvenu, nes maniškiui patinka kai būnu susirišus smile.gif o kaip jau minėjau jei noriu būti palaidais, tiesiog ant kelių bigutų susisuku einant miegoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashariuke: 14 liepos 2005 - 08:22
sweikos, na ka ir man ta pati problema.. GARBANOS verysad.gif plaukus tiesinti be rysio, kadangi man nelaiko, pabuna kelias minutes tiesu ir vel garbanota... verysad.gif dar kad butu tos garbanos tokios smulkios, grazios, o pas mane kazkokios netokios... ir dar, plaukai nezmoniskai puciasi, isivaizduokit nuejau pas kirpeja ir pasakiau kad plaukai begalo puciasi... jinai man juos iskarpe ir t t... o ant galo kai isdziovino net issiziojo, nes plaukai toooki pusti kad ji tokiu net nebuvo macius... beviltiska cray.gif net nezinau ka cia su jais butu galima padaryti... labai graziai man tiktu slapiu plauku efektas taciau kai susitepu su zele, putomis arba laku, mano plaukai taip issipucia kad siaubas aggressive.gif nieko neimanoma su jais padaryti... prasau patarkit ka nors, nes jau visiskai prarandu vilti as... help.gif na kaip zinau kad jeigu atrasciau kaip priziureti savo plaukus tai tikrai jie butu nuostabus taciau dabar.. feee dry.gif

beje cia labai daug minima priemoniu.. noreciau ir as jas pameginti... kur galima butu rasti ir nusipirkti "framessi modeling fluid" , "wella putas" ??
beje kiek kainuoja???
Atsakyti
su savo banguotais besipunčiais plaukais susitvarkiau tik tada kai suderinau visas priemones; šampūnas ir balzamas skirtas garbanėms iš Avon, po to ant šlapių plaukų purškių nenuplaunamą balzamą, o jei išdžiuvejie dar pučiasi (drėgnas oras ir pan.) palepinu serumu plaukų galiukams, tik tepu saikingai visus plaukus. niekada nedžiovinu fenu ir nenaudoju standinimo priemonių kiekvienai dienai, nes pasak mano kirpėjos jie visi sausina plauką o garbanoti reaguoja kaip tik jie moka - pasišiaušia. o mano priežiūros rezultatas - (gal pavyks nuotrauka ikelti, o jei ne - tai gražios banguotos sruogos)

Atsakyti
Sveikutės. Chi, pamačiau, kad jau pasisakiau prieš pusę metų doh.gif Dabar jau nebesuku ant bigudų, o teplioju su kremu plaukam.
Pamenu kai ėjau išleistuvėm darytis šukuosenos kirpėja buvo visiškai pasimetusi,ir pasakė, kad pas mane ne tik stori plaukai, bet dar jų ir laaabai daug, nes jie vos ne vienas ant kito auga doh.gif Tuo labiau, kad mano plaukai krentą į priekį, kažkaip taip keistai, tai visada krenta negražiai ant veido unsure.gif O sklastymas ne per vidury ir kažkaip be ryšio doh.gif Tai man belieka vaikščioti susirišus plaukus. bet juk kai turi toookius gražius plaukus, norisi palaidus nešioti. Ir nežinau ką daryti... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashariuke: 06 gruodžio 2005 - 14:31
QUOTE(Užsispyrusi @ 2005 07 13, 15:03)
Va va... turiu ir as tokia problema - nei tiesus, nei garbanoti, o kai dregna dar ir pasisiausia  blink.gif  Ir taip pat, kaip jau kazkuri cia rase, kuo ilgiau buna neplauti, tuo labiau siausiasi unsure.gif
Kai issiplovusi galva pabunu uzsisukusi ranksluosti, tai jie pasidaro visai graziai lengvai garbanoti, bet kai isdziusta, issitiesina ir tampa tik issipute. Todel dazniausiai dar dregnus plaukus issukuoju, kad butu tiesesni. Bet vistiek atrodo ne taip kaip noriu  ax.gif
Gal kuri nors, turinti tokius pat plaukus, atrado kokiu nors efektyviu priemoniu, nes as tai neatradau nieko   g.gif

Pas mane kažkas panašaus, tai aš ne tiesinu, o su kremu juos glamžau ir darau garbanas, tik kaip sakiau, labai pas amne matosi, kad jei susivėlę doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashariuke: 06 gruodžio 2005 - 14:45
QUOTE(Mili @ 2005 12 06, 09:12)
su savo banguotais besipunčiais plaukais susitvarkiau tik tada kai suderinau visas priemones; šampūnas ir balzamas skirtas garbanėms iš Avon, po to ant šlapių plaukų purškių nenuplaunamą balzamą, o jei išdžiuvejie dar pučiasi (drėgnas oras ir pan.) palepinu serumu plaukų galiukams, tik tepu saikingai visus plaukus. niekada nedžiovinu fenu ir nenaudoju standinimo priemonių kiekvienai dienai, nes pasak mano kirpėjos jie visi sausina plauką o garbanoti reaguoja kaip tik jie moka - pasišiaušia. o mano priežiūros rezultatas - (gal pavyks nuotrauka ikelti, o jei ne - tai gražios banguotos sruogos)


o koki nenuplaunama balzama naudoji?o daugiau jokiu papildomu priemoniu netepi?
o as,tai kiekviena miela dienele privarau negailedama plauku zele. doh.gif
Atsakyti
ir dar man taip tiesus tiesus blizgantys plaukai.tokie krentantys o ne tokie kuriuos pasuki ant pirsto ir susisuka *****.as tai kai issiplaunu galva tai kaip sieno kupeta atrodo nors naudoju ivairiausiu priemoniu.Na nebent nesukuoju tai visai ciki atrodo.O su kirpejom taip:vaje kokie grazus plaukai tokie ilgi ir taip graziai banguoti.O zodis cheminis tai man kaip keiksmazodis ir jei pasakau kam nors kad naturalus tai tik paziuri kaip i kvaisa ir melage kazkokia.Na ka jau padarysi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti