Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(vaivita @ 2005 04 13, 19:17)

ar lietuvoj dar vis nelygina plauku kirpyklose?londone kartais net nepaklausia,ar nori,o tuoj tas znyples traukia!man asmeniskai grazu...bet beveik visos turi tiesius plaukus dabar.o praeita vasara buvau lietuvoje,tai pastebejau,kad daugelis musu nesioja garbanotus plaukus,tiesa,ne visada graziai sutvarkytus. g.gif

Man teko išbandyti nepavykusį lyginimą ne žnyplėmis, o cheminiu būdu. Spėju, kad panašiai kaip cheminiu būdu garbanes padaro. Manau kad tai juodaodės užjūriuose taip lyginasi. Nes mano plaukai tai beveik kaip jų, tik žinoma ne juodi.
Atsakyti
cry.gif dieve kaip as noriu tiesiu plauku cry.gif
mano plaukai nei tiesus nei garbanoti, o banguoti, turiu tiesinimo znyples, bet kaip besistengciau, vis vien lieka kelios bangos, negaliu pakest sad.gif
pas savo kirpeja klausiau del tiesinamo cheminio pries kokius metus, tai sake, jog Lietuvoj dar nera tokiu cheminiu, kurie ziauriai nekenktu plaukams, liepe dar laukt.
Isprotet galima! atrodo istiesini jau kiek imanoma, pereini per lauka ir pasipucia plaukai, rrrrrrr
Gal kas zinot kur deda gera chemini, kiek kainuoja? Bukit geros parasykit, kol dar nesusigundziau plauku kirpt verysad.gif
Atsakyti
o as isbandziau avon curly/chic garbanotiem plaukam krema, su oranziniu uzrasu. super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif garbanos graziom sruogom krito, zvilga nu tikrai pataikiau, o netikejau, siaip jau man avon sampunai fee
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2005 05 13, 11:57)
o as isbandziau avon curly/chic garbanotiem plaukam krema, su oranziniu uzrasu. super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif garbanos graziom sruogom krito, zvilga nu tikrai pataikiau, o netikejau, siaip jau man avon sampunai fee


jis man is pradziu buvo super, o po keliu savaiciu pradejo "nebeveikti". nesuprantu, kas pasidare ;(
be to, itariu, kad nuo jo niezti galvos oda...
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2005 05 13, 17:47)
jis man is pradziu buvo super, o po keliu savaiciu pradejo "nebeveikti". nesuprantu, kas pasidare ;(
be to, itariu, kad nuo jo niezti galvos oda...

Aš irgi girdėjau,kad nuo Avon priemonių daug kam niežti galvos odą.
Atsakyti
tada as uzsisakiau curly/chic seruma naujaji biggrin.gif
juk situ priemoniu nereikia itrinti i galvos oda. prie kai kuriu,pvz loreal, taip ir parasyta, kad neliesti plauku saknu
Atsakyti
turiu ir aš kažką panašaus į garbanas: jos minkštos, plaukai švelnūs, ilgi- tai su modeliavimo priemonėm nesutariu-nuo žele ir vaško per daug apsunksta, nuo putų lyg stikliniai(kieti, nepaslankūs) pasidaro, išeitis pinti kasas.
p.s. gal kas žinot kokį šepetį apvalų geriau įsigyti- naturalių šerių ar plastmasinių(girdėjau naturalių labai velia plaukus, o plastmasinių braižo odą verysad.gif )
Atsakyti
ech... cry.gif priimkit ir mane i savo gretas: as taip pat garbiniuota... vargas man ir visoms mums garbiniuotoms.... as isbandziau daugybe primoniu ir galiu pasakyt, kad niekas neveikia taip kaip as noreciau... arba stagarai, arba kaip nupesta vista, tai kai gatavai uznervyja, susirisu i mokinukes byze ir einu... vyras pastoviai prikaisioja, kad negraziai atrodau, kad pasileisciau ir parodyciau savo grazius plaukus, bet kas durnam ikals i galva, kad garbanos grazu? doh.gif

p.s. jokie sepeciai neveiksmingi. pvz as sukuoju tik isplautus plaukus, nes sausus issukuoti be sansu - nupesciau puse galvos tongue.gif tai va. atsikeliu ryte - zryv na makaronjiy fabrik, biski paslapinu su putom ( jei gera nuotaika ) ir einu, bet visa diena negaliu niekaip isbuti palaidais, galva pavargsta IR GALIAUSIAI rezultatas - as velgi susirisusi mokinukes byze... doh.gif
Atsakyti
Kad plaukai butu minkstesni, paslankesni ir nesiveltu- naudoju Gliss Kur Hair repair su šilku toki purskala - ant slapiu plauku pripurskiu.
Putu siek tiek naudoju tik ant šlapiu plauku. Jei tepciau ant sausu- jie taptu matiniai labai.
Po plovimo einu gult arba džiovinu su difuzorium, jei iskart reikia kur nors eiti.
Plaukus sukuojuosi tik pries kita plovima. Kas ryta tik su rankom padrėkinu plaukus, kad garbanos išryškėtų.
Ne stebuklai, bet ties tuo esu apsistojusi.

Dar nusipirkau tiesintoją - kasdienybei paivairinti wink.gif


Atsakyti
Džiovindama pagniaužau su putomis ("savo" dar neatradau...), kitą dieną - žalias buteliukas su koala garbanoms thumbup.gif - neapsunkina, išsišukuoja, nematina.....kad labai kenktų nepastebėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2005 06 20, 11:16)
Džiovindama pagniaužau su putomis ("savo" dar neatradau...), kitą dieną - žalias buteliukas su koala garbanoms  thumbup.gif  - neapsunkina, išsišukuoja, nematina.....kad labai kenktų nepastebėjau  smile.gif


O man tas su Koala labai nepatiko, kažkokie lipnūs plaukai pasidarydava g.gif
O labai patiko - Osis+ priemonės, tikrai švelnios ir plaukai spindesio gauna dar....
Atsakyti
o as tai savo garbanom naudoju Sunsilk Leave-in cream'a. tokiam zaliam buteliuke su alijosium. nebrangus palyginti, bet geras, kaip nekurie brangus smile.gif
patinka, kad neapsunkina plauko, garbanos atsiskiria - tvarkingos tampa, plaukai minksti, blizga smile.gif na man kol kas jis geriausias mirksiukas.gif
Atsakyti