Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

Turiu as toki ”dziaugsma” garbanotus plaukus. Aisku, kaip ir dauguma garbaniu, esu jais labai daznai nepatenkinta. Todel noreciau likimo draugiu paklausti, kokias priemones naudojate, kad neatrodytumete kaip ka tik is kanapiu islindusios? Kaip padarote garbanas grazias ir taisyklingas?
Atsakyti
Atene, suprantu tave, Man tas pats. As dabar plaukus fenu ir apvaliu dideliu sepeciu tiesinu. Bet.... isejau siandien per lietu, 2 lasiukai nukrito ir vel kaip avinas darbe sedziu. Visiems aplink grazu, o man pasikarti su tuokia sukuosena norisi. Bet kai noriu buti susigarbanavusi, tai man padeda Glis Kur'as (ant tubeles rasoma Ohne Auspülen - reiskia kad nereikia nuplauti). Tai balzamas plaukams, kurio nereikia nuplauti. As darau taip: ryte issiplaunu galva, kai siek tiek apdziusta po ranksluosciu, issukuoju ir istepu tuo Glis Kuru. Vel issukuoju, o tada "glamzau"... kad garbanos taisyklingos butu. Galima siek tiek ir su fenu padziovinti beglamzant. Ta priemone gera tuo, kad jis fiksuoja garbanas kaip kad zele ar putos, bet jiems nekenkia. O kai plaukai isdziuna, tada garbanos buna siek tiek sulipe, as jas pakedenu ranka ir plaukai tokie papure atrodo.
Atsakyti
Kuo plaukai trumpesni, tuo sunkiau su jais susitvarkyti, todėl stengiuosi palaikyti vienodus, pusilgius plaukus, tada jie gražiai krinta bangomis, o galiukai pasiriečia. Jei reikia kur nors išeiti, tai galiukus pasuku žnyplėmis, kad būtų, taip kaip aš noriu, o ne jie. Jei plaukai sudrėgsta, tai jie susisuka smulkiomis garbanėlėmis, kas man yra visai gražu. tongue.gif
Atsakyti
dvi savaites jau galvoju uzvesti tokia tema, bet vis tingejau wink.gif
man tas pat - na is vienos puses garbanos grazu, bet susitvarkyti su jomis blink.gif
plaunu galva kas ryta - tada garbanos tvarkingai sugula.
spec priemoniu nenaudoju.
mano plaukai sukasi tokiomis spiralemis. kuomet nesiojau ilgesnius plaukus (iki peciu grabanoti, iki menciu slapi smile.gif ) man vis sakydavo - kaip naturaliai atrodo tavo cheminis mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif oi kaip nekesdava tokiu pasakymu - esu natur produkt, o mane prisikirdavo prie kazkokiu cheminiu.
Atsakyti
QUOTE (Akva @ 2004 04 06, 09:28)
Atene, suprantu tave, Man tas pats. As dabar plaukus fenu ir apvaliu dideliu sepeciu tiesinu. Bet.... isejau siandien per lietu, 2 lasiukai nukrito ir vel kaip avinas darbe sedziu. Visiems aplink grazu, o man pasikarti su tuokia sukuosena norisi. Bet kai noriu buti susigarbanavusi, tai man padeda Glis Kur'as (ant tubeles rasoma Ohne Auspülen - reiskia kad nereikia nuplauti). Tai balzamas plaukams, kurio nereikia nuplauti. As darau taip: ryte issiplaunu galva, kai siek tiek apdziusta po ranksluosciu, issukuoju ir istepu tuo Glis Kuru. Vel issukuoju, o tada "glamzau"... kad garbanos taisyklingos butu. Galima siek tiek ir su fenu padziovinti beglamzant. Ta priemone gera tuo, kad jis fiksuoja garbanas kaip kad zele ar putos, bet jiems nekenkia. O kai plaukai isdziuna, tada garbanos buna siek tiek sulipe, as jas pakedenu ranka ir plaukai tokie papure atrodo.

nu visai kaip ir pas mane laugh.gif

turiu is tiesu labai grazius plaukus, ilgi, veslus, ir linke garbanotis mad.gif

kitiems, kai susigarbiniuoju as labai grazi, o pati tokiu atveju i save net ziureti negaliu, bet jau cia tokia gyvenimo tiesa, kai turi lygius nori garbiniuotu, o kas turi garbiniuotus visada bando juos lyginti.
tai va taip ir as kiekviena karta kai issiplaunu galva, puse valandos stoviu su fenu ir sepeciu rankoje ir istvermingai juos tiesinu sad.gif , o tik iseinu i lauka kai dregna ir vel tas pats :angry

per kokius du menesius einu po karteli pasitiesinti i kirpyklla. va tada vaikstau laiminga su tiesiais it stagarais plaukais kokias 5 dienas thumbup.gif

nors mano mama tai visada mane iskvailina, kai as juos bandau tiesinti umn.gif , nors as pati labai graziai juos susitvarkau jie buna siek tiek pasibangave, bet normos ribose.

o kai vaziuoju i kokia kelione tai be feno nei per zingsni, va kai lekem i kroatija neperseniausiai, ir plaukem kruiziniu laivu, tai tiesinau pusvalandi plaukus ilindus i duso kabinuke, kuri metras ant metro, o ko nepadarysi del grozio nail.gif nail.gif nail.gif
Atsakyti
Oi kaip as pavydziu toms, kuriu plaukai lengvai sutvarkomi. O as! Visa laika isivaizduoju, kad jei nusipirksiu ta ar ana, pasidarysiu ta ar ana, tai pagaliau bus mano ieskojimu pabaiga! Dabar mano ”arsenale” ir tiesinancios znyples, ir difuzorius ir spec. priemones garbanotiems plaukams (dabar jau perejau prie brangiu, nes tikejausi, bet ........ ech). Keisciausia, kad mano plaukams kaip kada uzplaukia. kartais susisuka tooookiomis garbanomis, kad nekeisciau ju i jokius tiesumus. o kartais....... Atrodo, aha, si karta nesigarbanojate, vadinasi, galiu pabandyti istiesinti, bet.... tas vaizdas kaip is kanapiu taip atsibodo!!!!!!!!
Atsakyti
Man tai buvo vargo, kai nesiojau trumpa kirpima, tada, atsimenu, tiesinau ir tiesinau juos, o dabar, kai vidutinio ilgio, nieko nedarau, tegu buna naturalus, daug kas sako grazu, baigiu tuo patiketi smile.gif
Atsakyti
Naturalus? Ar tai reiskia, kad kai juos issiplauni leidi isdziuti naturaliai? As pvz. jau seniai nenaudoju jokiu suku ar sepeciu. Tiesiog nesukuoju plauku ir tiek.
Atsakyti
Taip, naturalus. T.y leidziu isdziut naturaliai, ir nieko jiems nedarau, netiesinu ir t.t.
Vistiek nepavyks istiesinti iki tokio lygio, kad atrodytu kaip tu, kuriu savaime tiesus, visai kitokia struktura plauko ir nieko cia nepakeisi. Protingiausia, manau ieskoti tame privalumu ir pasirinkti tinkama sukuosena, pagal savo plauku tipa. Siulyciau pasikonsultuoti su gera kirpeja. Ir pamatysi, kad garbanoti plaukai gali buti privalumas. smile.gif
Atsakyti
turiu ir ash toki vargeli, va neseniai apsikirpau kiek trumpiau - niekaip nesusitvarkau - sukasi kur jiems patogiau huh.gif o ir kirpykloj musu plaukams nieko gero nepasiulo, arba visai trumpai, arba taip kaip yra wink.gif
Atsakyti
Mano plaukai irgi garbanavosi sad.gif ojej kaip nekenciau savo dedes i kuri atsigimiau smile.gif nes nei pas mama nei pas teva nera garbanu laugh.gif
Paauglysteje isgirdau, kad jei pasidarai chemini, tai paskui plaukai nesigarbanoja smile.gif nu ir isgrazino tada mane, kaip pudelis atrodziau laugh.gif
Nors gal siek tiek ir padejo thumbup.gif pries metus apsikirpau visai trumpai biggrin.gif wo tada liuks , plaukai nesiraite thumbup.gif
Dabar auginu plaukus, na raitosi siek tiek, bet nedaug. Isvis plaukas pasidare plonas ir negrazus, vis manau, kad tai del neshtumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE (ma @ 2004 04 06, 12:51)
o ir kirpykloj musu plaukams nieko gero nepasiulo, arba visai trumpai, arba taip kaip yra wink.gif

Tikra tiesa, nepasiulo. O ka kirpejas gali pasiulyti, jei visi pricisonai ant tiesiaplaukiu. As ne karta buvau kirpykloje kirpeju konsiliume del mano plauku biggrin.gif . Ir ka? Ir nieko. Nukerpa, pritaiko kirpima, susukuoja ir paleidzia. O kita diena vel tas pats. Sakiau, susitaupysiu, nueisiu i pacia brangiausia Vilniaus kirpykla biggrin.gif , gal pasiseks?
Atsakyti