Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 05, 09:00)
mirksiukas.gif Idealiausia programa photoshop'as. Gal ir galima su kitomis programytėmis bandyt kažką atlikt, bet jei norėsis daugiau, tai PS  thumbup.gif programa.

o cia mokama programa,ar siaip imanoma parsisiust>???? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2009 11 05, 11:17)
o cia mokama programa,ar siaip imanoma parsisiust>????  blush2.gif

Įmanoma parsisiųsti iš interneto. Yra kelios PS versijos.
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 05, 10:19)
Įmanoma parsisiųsti iš interneto. Yra kelios PS versijos.

bigsmile.gif ,gal galetut palengvint,nes man cia tamsus miskas.Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2009 11 05, 11:20)
bigsmile.gif ,gal galetut palengvint,nes man cia tamsus miskas.Aciu 4u.gif

mirksiukas.gif Pasiskaitinėk Čia, nors tema uždaryta, tačiau informacijos kaip ir kur, kodėl yra daug.
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2009 11 05, 11:28)
Aciukas,butinai!!!!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

mirksiukas.gif Čia naujausia tema, kaip parsisiųsti PS
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 05, 11:30)
mirksiukas.gif Čia naujausia tema, kaip parsisiųsti PS

Parsisiųsti nepakanka, reikia mokėti naudotis. Iš pradžių visiškai "žaliam" žmogui atsivertus PS ten bus tamsus miškas 4u.gif
Aišku, jeigu yra laiko mokytis, tai liuks 4u.gif
Atsakyti

 i 
Jei norime, kad vienas ar kitas narys į elektroninį paštą atsiųstų dominančią informaciją, elektroninio pašto adresą prašau rašyti ne temoje, o asmeniškai tam nariui.
Atsakyti
Na as jau pajudejau i prieki,ismokau su paprasciausiu Wordu naudotis,o nuotraukas ''ireminu'' su imikimi programa thumbup.gif Zodziu ledai pramusti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2009 11 11, 02:06)
Na as jau pajudejau i prieki,ismokau su paprasciausiu Wordu naudotis,o nuotraukas ''ireminu'' su imikimi programa thumbup.gif Zodziu ledai pramusti  drinks_cheers.gif


Orinta, o kas čia per imkimi programa? g.gif Aš taip pat laikraštuką ruošiau su Word'u, ir rėminau jame, bet imikimi programos nežinojau. Ateity gal ir man praverstų.
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2009 11 11, 03:36)
Na as jau pajudejau i prieki,ismokau su paprasciausiu Wordu naudotis,o nuotraukas ''ireminu'' su imikimi programa thumbup.gif Zodziu ledai pramusti  drinks_cheers.gif



As tai pat "gaminu" su WORD g.gif ka ta programele padeda? g.gif
Atsakyti
Laba visiem, Esu naujoke.

Dvi savaites vargsu tu tuo laikrastuku ir kuo toliau, tuo daugiau darau korekciju - atrodo netobulai.Krikstynos sestadieni, laiko liko nedaug, bet manau speti laiku.
Todel siandien ir prisijungiau, manau vasisemti ziniu ir patikties.....
Atsakyti
Laba,
aciu...butinai.Siandien susiplanavau sedeti iki pergales(paskutinioi sutvarkyto lapo).
Rytoj darba nesu spaudzinti ir iristi, bet viskas bus improvizuojama, nes detaliai nieko nesusideliojau:)
Jei per Krisktynas mano darbu pasidziaus, butinai pasigyrsiu...
Papildyta:
Man jau buvo noras "nusipirkti", bet sirdis neleido.Noriu padaryti pati, gal ir ne aukstos kokybes, bet juk ne tave esme.
Atsakyti