Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

Kainų nežinau, bet manau, kad rėmeliai visgi brangiau kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reduška @ 2009 09 28, 10:47)
Reikalinga "vaiko priežiūros instrukcijos" ( tiesiog piešiniai kaip reikia teisngai maitinti, žadinti, maudyti, žadinti ir t.t. )


Įdedu čia...
user posted imageuser posted image user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image



 ! 
Komentaras redaguotas. Ištrinta nuoroda. Prašau laikytis forumo taisyklių!
Moderatorė

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 30 rugsėjo 2009 - 06:34
QUOTE(deiido @ 2009 09 01, 00:26)
galite daryti su bet kokia programa, tik butina issaugoti pdf arba tiff  formate ir paruosti failus su uzlaidomis(kad atspausdinus A4 formate neliktu krasteliu baltu arba labai nesumazetu jusu zurnaliukai tuos krastelius nukarpius) 4u.gif

as vel noriu jusu pasiteirauti darau laikrastuka ir tempiu paveiksleli ant lapo worde istempiu ji daugiau kaip saket,bet kai spauzdinu lieka balti krastai arba kai pasiziuriu per padidinimo stikla jie matos o taip ne. ka reik daryt ? as tikriausia prazilsiu kol padarysiu ta laikrastuka verysad.gif labai aciu uz atsakyma. Gal kitos mamytes gali man patarti taip pat,ka darau blogai.
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2009 09 28, 14:06)
as vel noriu jusu pasiteirauti darau laikrastuka ir tempiu paveiksleli ant lapo worde istempiu ji daugiau kaip saket,bet kai spauzdinu lieka balti krastai arba kai pasiziuriu per padidinimo stikla jie matos o taip ne. ka reik daryt ? as tikriausia prazilsiu kol padarysiu ta laikrastuka  verysad.gif labai aciu uz atsakyma. Gal kitos mamytes gali man patarti taip pat,ka darau blogai.

spausdinant visada lieka krastai balti, nebent spausdinate spaustuveje, tada bus be krastu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2009 09 28, 15:06)
as vel noriu jusu pasiteirauti darau laikrastuka ir tempiu paveiksleli ant lapo worde istempiu ji daugiau kaip saket,bet kai spauzdinu lieka balti krastai arba kai pasiziuriu per padidinimo stikla jie matos o taip ne. ka reik daryt ? as tikriausia prazilsiu kol padarysiu ta laikrastuka  verysad.gif labai aciu uz atsakyma. Gal kitos mamytes gali man patarti taip pat,ka darau blogai.


nusipirkti peiliuka tapetams pjaustyti ir nupjauti tuos baltus krastelius mirksiukas.gif arba spausdinti spaustuveje....
Atsakyti
QUOTE(muosee @ 2009 09 28, 09:45)
Laba diena darbtuoles

Norejau pasiteirauti gal zinote kokios Vilniuje yra ilaminavimo kainos?Reikai nemazai ilaminuoti tai ir galvoju kokia gi galetu buti kaina. Ar pigiau butu nupirkti remeliu ir ireminti.  g.gif

as remelius pirkau "Viskas uz eura" 3,50 ir tikrai nebrangus, o atrodo kaip dekupazuoti thumbup.gif nes siaip remeliai nuo 7 lt.
Atsakyti
Sveikutes merginos
noriu paprasyti pagalbos del gandro smile.gif Niekaip nesiseka man internete surasto gandro nesancio du kudikius, gal kuri is jusu zino, kur galima tai internete surast. Buciau labai dekinga. Parasykit man i AZ. Aciu
Atsakyti
QUOTE(vilvita78 @ 2009 10 02, 12:58)
Sveikutes merginos
noriu paprasyti pagalbos del gandro smile.gif Niekaip nesiseka man internete surasto gandro nesancio du kudikius, gal kuri is jusu zino, kur galima tai internete surast. Buciau labai dekinga. Parasykit man i AZ. Aciu


gal kas is situ tiks.... 4u.gif

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
ir dar pora gražių ČIA ir ČIA, tik dėl dydžio čia netalpinu...

galiu pagelbėti ir su užrašu pakeitimu, jei reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deiido: 02 spalio 2009 - 15:07
QUOTE(vilvita78 @ 2009 10 02, 11:58)
Sveikutes merginos
noriu paprasyti pagalbos del gandro smile.gif Niekaip nesiseka man internete surasto gandro nesancio du kudikius, gal kuri is jusu zino, kur galima tai internete surast. Buciau labai dekinga. Parasykit man i AZ. Aciu

Čia daug gandrų: doh.gif http://search.winamp...=storks clipart
Atsakyti
Sveikos mamytes ir ne tik...
Gal galit padeti, niekaip nerandu laikrastuko skelbimu lentoje ka parasyti...gal galit nurosyti kur rasti tu skelbimu su humoru?
LAAABAI ACIU ax.gif
Atsakyti
Siūlo paslaugas: nemokamai daužome indus, tvarkome spinteles, plėšome pasus. Kreiptis į......

Ieško: Nemokamos auklės vaikui savaitgaliais ir švenčių dienomis, bei rytais, šiokiadieniais ir visomis kitomis dienomis. Neturinčius patirties nesikreipti. Tėveliai.

Keičiu: Tuščius saldainių popierėlius į ką nors saldaus ir panaudotas sauskelnes į švarias. Vaikas.

Parduodu: Būsimus ir esamus (Jorio) ožiukus. Didelis pasirinkimas - besikandžiojantys, zyziantys, rėkiantys ir daug kitokių. Pigiai. Tėvelis.

thumbup.gif
Atsakyti
Orų prognozė

Orų biuro duomenimis, ____________________( data) bus šventiška ir šilta. Žaidimų metu nusimato geros krypties juoko vėjas, o vaišių metu galimas absoliutus sušilimas, vietomis sieks turbūt net ir iki 40 laipsnių pagal Celsijų. ___________(vardas) krikštynų šurmulys nusimato nepastovios
krypties, galimi stipresnio vėjo gūsiai nedaug pagerentiems.
Perspėjama! Krikštynų teritorijoje galimas vėlyvas rūkas, vietomis prasidės ir degtinukės lietus.

Sekmadienio rytą nusimato stiprus rūkas, kuris dienai įsibegėjus turėtų išsisklaidyti.

(įkelta pagal Erikute prašymą)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikusiababusia: 21 spalio 2009 - 11:10