Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(waidamigle @ 2010 06 03, 18:43)
labai aciu uz nuorodele  4u.gif  4u.gif  4u.gif  padejot issprest daugeli problemu  thumbup.gif

O man ji neveikia schmoll.gif Parsisiunčiau, iš pradžių veikė, dabar nei per kur schmoll.gif Gal ji laikina, o vėliau reikia pirkti g.gif
Atsakyti
Mergaites padekit 4u.gif

turiu krikstynu laikrastuka pasidariusi ant A4 formato worde. Kaip reiktu perkelt i A3 ir kad vienam A3 lape butu du A4 dydzio puslapiukai? blush2.gif na kad eitu atspausdint ir paskui perlenkus susegti
Atsakyti
Labukas! Nesmagu, bet stosiu i prasanciu bury ax.gif Vienu metu turiu grazia proga ruostis dviem graziom sventem doh.gif savo vestuvems ir krikstynom biggrin.gif norejau paprasyti gal galit pasidalinti krikstuku laikrastuku? Buciau labai dekinga. Ir dar vienas klausimelis su kokia programa lengviausia ji gaminti? Gal kas zinot kur Klaipedoje butu galima atspauzdinti? Aciukas dar karteli. 4u.gif
Atsakyti
Gal tas zinot kur galima butu rasti tekstu rusu kalba, labai reikia pazadu seneliams rusu kalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 03, 20:18)
O man ji neveikia schmoll.gif  Parsisiunčiau, iš pradžių veikė, dabar nei per kur schmoll.gif  Gal ji laikina, o vėliau reikia pirkti g.gif

per anksti ir as busiu apsidziaugus verysad.gif ir man jau nebeveikia doh.gif o tiek daug groziu liko nepadaryta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laura-p @ 2010 06 04, 13:13)
Gal tas zinot kur galima butu rasti tekstu rusu kalba, labai reikia pazadu seneliams  rusu kalba 4u.gif

as irgi ieskau, bet kol kas nieko gero.... suradau nuorodele, kur yra rusiski krikstukai, bet ten nukopinti negalima, tai ir perrinkineju teksta po raidele doh.gif
Инструкция по применению внуков tik ta turiu
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 04, 18:53)
as irgi ieskau, bet kol kas nieko gero.... suradau nuorodele, kur yra rusiski krikstukai, bet ten nukopinti negalima, tai ir perrinkineju teksta po raidele  doh.gif
Инструкция по применению внуков tik ta turiu


gal gali pasidalinti ta nuorodele 4u.gif
Atsakyti
laura-p 4u.gif
rusisko krikstuko pavyzdelis
Papildyta:
paspausi ant krikstuko ir padidins ax.gif ten kiekvienas zodis labai gerai matosi, tik nukopinti neina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 05, 13:53)
laura-p 4u.gif
rusisko krikstuko pavyzdelis
Papildyta:
paspausi ant krikstuko ir padidins  ax.gif ten kiekvienas zodis labai gerai matosi, tik nukopinti neina  unsure.gif

kiek žinau, šis puslapiukas yra SM narės Simsi. Paprašykit pas ją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 05, 13:53)
laura-p 4u.gif
rusisko krikstuko pavyzdelis
Papildyta:
paspausi ant krikstuko ir padidins  ax.gif ten kiekvienas zodis labai gerai matosi, tik nukopinti neina  unsure.gif


QUOTE(Kavytė @ 2010 06 05, 16:06)
kiek žinau, šis puslapiukas yra SM narės Simsi. Paprašykit pas ją 4u.gif


Dėkui merginos notworthy.gif , ką nors pritaikysiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura-p: 05 birželio 2010 - 18:50
QUOTE(Kavytė @ 2010 06 05, 16:06)
kiek žinau, šis puslapiukas yra SM narės Simsi. Paprašykit pas ją 4u.gif

na man jis labai praverte, geras puslapiukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 03, 18:18)
O man ji neveikia schmoll.gif  Parsisiunčiau, iš pradžių veikė, dabar nei per kur schmoll.gif  Gal ji laikina, o vėliau reikia pirkti g.gif

Kvailas klausimas,bet paklausiu....o prisijungi su slaptazodziu?ir vistiek neveikia??? ax.gif pas mane veikia kuo puikiausiai,as jau senai jame apdirbineju nuotraukas,o siuo metu ir korteles visokias pasidarau tu remeliu pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti