Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

Dar vienas klausimas smile.gif
Tarkim i etiketes sablona su balta skyle ikeliu foto ir ji man visai nepasidengia, lieka baltos skyles krasteliai. Kaip man suvienodinti tos skyles likucius su bendru fonu?
Atsakyti
QUOTE(ssniege @ 2010 05 28, 16:01)
Dar vienas klausimas smile.gif
Tarkim i etiketes sablona su balta skyle ikeliu foto ir ji man visai nepasidengia, lieka baltos skyles krasteliai. Kaip man suvienodinti tos skyles likucius su bendru fonu?

Tuomet reikia istempti etikete smile.gif

user posted image
Atsakyti
Taip sita varianta zinau, bet is nuotraukos as iskrpu tik zmogeliuka ir jo taip istempti neiseina. Jei istempiu ar padidinu kad uzdengru visa skyle, tada uzsidengia jo galvos dalis arba ranka kokia. O jei ji padarau pirmame plane, kad jis neuzsidengtu, tada nebesimato etiketes uzrasu.
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 05 28, 06:01)
O angeliuko sparnus turite atsisiuntusi? Jei taip tiesiog laeri su savo dukryte pakelkite auksciau virs sparnu ir viskas  smile.gif

O jei sparneliu neturite idedu cia. Gal dar kuriai mergaitei pravers  smile.gif



Aciu labai uz informacija smile.gif bandysiu priklijuoti tuos sparniukus ax.gif
Atsakyti
Jei nepersigalvosiu, tokias darau savo varliukui korteles biggrin.gif

user posted image

Man atrodo, reikia pasilikti darbus paskutiniai savaitei, nes po to vis persigalvoju lotuliukas.gif
Atsakyti
o kaip jus merginos darote su pasizadejimu kortelemis? ar is karto pasizadejima atspausdinate ar paliekate vietos irasyti? niekaip nesugalvoju... ir mazai pavyzdeliu maciau, kad galeciau savo isvadas daryti...
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 29, 16:51)
o kaip jus merginos darote su pasizadejimu kortelemis? ar is karto pasizadejima atspausdinate ar paliekate vietos irasyti? niekaip nesugalvoju... ir mazai pavyzdeliu maciau, kad galeciau savo isvadas daryti...

Kaip jums priimtiniau, taip ir darykit mirksiukas.gif As, asmeniskai, darysiu be irasu, nes taip idomiau. Nera gi sunku kazka sugalvoti, o jei sunku, tai tada ir paraso nereikia rolleyes.gif Kad ne vien valgyt ir gert susirinktume skirti tokie zaidimukai ax.gif
Atsakyti
merginos, galbekit skubiai reikia nuorodeliu kur yra paveiksliukai su angeliukais, gelyciu ir t.t gal kuri zinote ir galite ikelt nuorodele LAAABAI DEKOJU
Atsakyti
As tai nesuprantu kaip worde uzdet tuos remelius g.gif parsisiunciu remeli, bet kaip padaryt, kad jo viduj butu galima teksta rasyti?
Atsakyti
QUOTE(waidamigle @ 2010 05 31, 14:58)
merginos, galbekit skubiai reikia nuorodeliu kur yra paveiksliukai su angeliukais, gelyciu ir t.t  gal kuri zinote ir galite ikelt nuorodele  LAAABAI DEKOJU

www.lenagold.ru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2010 05 25, 07:17)
Graži idėja dėl laikraštuko teksto, gaila mums netinka
Na bet čia apie gražius dalykus  bigsmile.gif Kažką reikia ir man sugalvot gražaus ir mielo prisiminimui nabagiukui  g.gif  rolleyes.gif

Galima tiesiog mamos gerus prisiminimus parašyt, arba gražių eilių nuo mamos ("kol dar nebuvau mama" "Tu - toks mažas, mažytis Angelas" ir panašių)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginija.k: 31 gegužės 2010 - 17:26
gal galit imest saldainiu sablonu nuorodele
Atsakyti