Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

Gal zinote kas daro krikstynu zurnaliukus, niekur neradau info. labai dekoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 26 gegužės 2010 - 15:18
QUOTE(vilara @ 2010 05 26, 16:07)
Gal zinote kas daro krikstynu zurnaliukus, niekur neradau info.  labai dekoju 4u.gif


Paslaugos ieškokite šiame skyrelyje. Tikrai rasite tokių mamyčių temų.
Atsakyti
mergaitės pagelbėkit reikia man štampo tiksliau anspaudo po diplomu gal katra turit šabloną... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina*** @ 2010 05 27, 08:02)
mergaitės pagelbėkit reikia man štampo tiksliau anspaudo po diplomu gal katra turit šabloną... mirksiukas.gif

http://www.supermama...?...4555&st=408 Kažkuri mergaitė buvo įdėjusi, jei tik tokio reikia cool.gif
Atsakyti
Sveikos visos gabiosios mamytes smile.gif
Gal galite man pradziamokslei paaiskinti, kaip su photoshopu reikia uzdeti angeliuko sparnus 4u.gif Darau savo dukrytei krikstuka ir uzstrigau su tais angelo sparnais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DMR @ 2010 05 28, 00:35)
Sveikos visos gabiosios mamytes  smile.gif
Gal galite man pradziamokslei paaiskinti, kaip su photoshopu reikia uzdeti angeliuko sparnus  4u.gif  Darau savo dukrytei krikstuka ir uzstrigau su tais angelo sparnais  ax.gif


O angeliuko sparnus turite atsisiuntusi? Jei taip tiesiog laeri su savo dukryte pakelkite auksciau virs sparnu ir viskas smile.gif

O jei sparneliu neturite idedu cia. Gal dar kuriai mergaitei pravers smile.gif

user posted image
Atsakyti
Turiu dar tokiu antspaudeliu
user posted image
user posted image
Papildyta:
Dar tokiu
user posted image

user posted image
Papildyta:
Beje dar prasau pagalbos pas mamytes. Darant viska photoshopu atspausdinant leika balti krasteliai. zinau kazkur rase jau apie tai, bet nerandu. Ir uzdedu lapo formata didesni vistiek tas pats. Gal kas galit man zioplai padet ir paaiskint kame problema. Busiu labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(ssniege @ 2010 05 28, 12:31)

Beje dar prasau pagalbos pas mamytes. Darant viska photoshopu atspausdinant leika balti krasteliai. zinau kazkur rase jau apie tai, bet nerandu. Ir uzdedu lapo formata didesni vistiek tas pats. Gal kas galit man zioplai padet ir paaiskint kame problema. Busiu labai dekinga.

Namie su printeriu spausdinant reikia padaryt nustatymuose kad spausdintų per visą lapą be paraščių (kai paspauudžiat "spausdinti", išmeta lentelę, ten ir reikia nustatyt)
Atsakyti
Dekui labai didelis. smile.gif
Atsakyti
gal katra zino, kur galeciau rasti barkoda ant krikstuko uzdeti?
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 28, 13:57)
gal katra zino, kur galeciau rasti barkoda ant krikstuko uzdeti?

Prasau jeigu toks tiks smile.gif

user posted image
Atsakyti
Mergaites, jei kazko ieskoti, tai i google iveskit lietuviska/angliska norimo paveiksliuko pavadinima ir darykite paieska vaizduose . Galit darasyti png, jei norite png paveiksliuku. Jei kas dirbate su PS, tai turbut nemokysiu, kokiu ir kaip ieskoti paveiksliuku biggrin.gif
Atsakyti