Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

Norejau paklausti mamyciu kurios daro laikrastukus ir spauzdina kaip zurnaliukus tikrus,juos butinai reik daryti su photosopu ar galima ir worde, o nuotrauka ikelt kaip paveiksleli fona.tikiuosi supratot ka norejau paklaust blush2.gif DIdelis dekui
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2009 08 31, 14:58)
Norejau paklausti mamyciu kurios daro laikrastukus ir spauzdina kaip zurnaliukus tikrus,juos butinai reik daryti su photosopu ar galima ir worde, o nuotrauka ikelt kaip paveiksleli fona.tikiuosi supratot ka norejau paklaust  blush2.gif  DIdelis dekui


galite daryti su bet kokia programa, tik butina issaugoti pdf arba tiff formate ir paruosti failus su uzlaidomis(kad atspausdinus A4 formate neliktu krasteliu baltu arba labai nesumazetu jusu zurnaliukai tuos krastelius nukarpius) 4u.gif
Atsakyti
deiido paruosti failus su uzlaidomis gal galite paaiskint kas tai ax.gif tai lapo fona ta paveiksleli padidint didesni uz krastu padaryti blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2009 09 01, 11:44)
deiido paruosti failus su uzlaidomis gal galite paaiskint kas tai  ax.gif tai lapo fona ta paveiksleli padidint didesni uz krastu padaryti  blush2.gif  g.gif


tikrai taip mirksiukas.gif spaustuvininku kalba "uzlaida"- tai fono isejimas uz lapo krastu....tik kiekviena spaustuve turi savus reikalavimus...as dazniausiai darau 3mm..
visais techniniais klausimais galite kreiptis mano skype'u: fotoalias...tikrai pagelbesiu siose dziunglese 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deiido: 01 rugsėjo 2009 - 11:15
norejau pasiteirauti gal zinote nuoroda kur galeciau atsisiusti user posted image tokio tipo paveiksleliu.Na zvejybai, dailininkas sodininkas ir pan.Niekaip negaliu surasti.Labai reikai krikstynu laikrastukui. doh.gif
Labai laukiu jusu pagalbos su nuorodomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muosee @ 2009 09 02, 14:52)
norejau pasiteirauti gal zinote  nuoroda kur galeciau atsisiusti


pamegink pasizvalgyti siose nuorodoes, manau kazka tikrai rasi mirksiukas.gif 111 ; 222 ; 333 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2009 09 02, 16:41)
pamegink pasizvalgyti siose nuorodoes, manau kazka tikrai rasi  mirksiukas.gif 111 ; 222  ;  333  mirksiukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir dar galima čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia tai niekis, as padariau 27 lapus biggrin.gif bet man viskas labai patinka thumbup.gif ir negalvoju nieko ismest smile.gif tik aisku gerai tas kad spausdinsiu apie 7 vnt.. ir sugalvojau taip, nusipirksiu geru kokybiskiu spausdintuvo dazu ir atsispausdinsiu namie, nes spausdinant kitur, labai brangiai iseis doh.gif
beje, gal kas turi kokias trumpas pasakeles su ivairiais personazais? pvz Batuotas katinas?
Atsakyti
QUOTE(muosee @ 2009 09 02, 14:52)
norejau pasiteirauti gal zinote  nuoroda kur galeciau atsisiusti user posted image tokio tipo paveiksleliu.Na zvejybai, dailininkas sodininkas ir pan.Niekaip negaliu surasti.Labai reikai krikstynu laikrastukui. doh.gif
Labai laukiu jusu pagalbos su nuorodomis  4u.gif

labas, as turiu visokiu spalvotu ir nespalvotu paveiksleliu, parasyk man savo el.pasta, imesciau, gal kas pravers smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rraimyte @ 2009 09 03, 13:53)
labas, as turiu visokiu spalvotu ir nespalvotu paveiksleliu, parasyk man savo el.pasta, imesciau, gal kas pravers smile.gif



p.s. as tau siunciau laikrastuka savo doh.gif apsijuokiau blush2.gif tai db dar imesiu paveiksliuku, keletas ju yra laikrastuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muosee @ 2009 09 02, 22:51)
ACIU uz nuorodas  4u.gif
Kai spaustuveje vienas lapas apie 2 lt  doh.gif .


o gal galima butu suzinoti kur spausdina lapa uz 2lt?... g.gif nes spausdinuosi uz 3lt(dvipusis spalvotas) ir galvojau, kad tai pigiausias variantas koki esu radusi ax.gif blush2.gif aisku, i ta kainyte dar iena ir lapu iskirtimas ir susegimas 2 sasagelemis..
Atsakyti
QUOTE(deiido @ 2009 09 03, 16:43)
o gal galima butu suzinoti kur spausdina lapa uz 2lt?... g.gif  nes spausdinuosi uz 3lt(dvipusis spalvotas) ir galvojau, kad tai pigiausias variantas koki esu radusi ax.gif  blush2.gif aisku, i ta kainyte dar iena ir lapu iskirtimas ir susegimas 2 sasagelemis..


na "senojoje rastineje" vilniuje jei neklystu tai apie 2 lt buvo birzelio men.. Nes garantuoti negaliu.Nes bandysi uspausdinti namuose.tik ziuresiu ar mano spausdintuvas sugebes perleisti storesni popieriu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(muosee @ 2009 09 04, 11:00)
na "senojoje rastineje" vilniuje jei neklystu tai apie 2 lt buvo birzelio men.. Nes garantuoti negaliu.Nes bandysi uspausdinti namuose.tik ziuresiu ar mano spausdintuvas sugebes perleisti storesni popieriu. g.gif

2 lt cia turbut uz vienpusi A4 lapa o ne A3 g.gif
Atsakyti