Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

laba
gal kas galit pasiulyt puslapiu is kur galima parsisiusti graziu fonu laikrascio puslapiams ? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Birzeli tapsiu krikstomamyte, intensyviai ir atsakingai ruosiames sventei... smile.gif
Noreciau paklausti del saldainiu popiereliu ismatavimu? gal kas galetu pagelbeti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2010 05 23, 16:33)
Sveikos merginos 4u.gif
Birzeli tapsiu krikstomamyte, intensyviai ir atsakingai ruosiames sventei...  smile.gif
Noreciau paklausti del saldainiu popiereliu ismatavimu? gal kas galetu pagelbeti?  4u.gif

Tokiu, kaip meska siaurej - 8.5x10 4u.gif

Kavyte, aciu (paveluotai tik kazkaip blush2.gif ) 4u.gif
Atsakyti
[quote=Žalia Rūta,2010 05 23, 16:57]
Tokiu, kaip meska siaurej - 8.5x10 4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Pas mane jau beveik viskas paruošta ir saldainių popierėliai , šokolado, etiketės butialiams, tyrelėi ir t.t smile.gif
Žurnaliuką dariau tokį kad vaikui užaugus butu smagu pavartyti ir pasiskaityti wub.gif
Idėja buvo tokia, surašyti viską nuo pradžiu smile.gif kur susitiko ir susipažino tėveliai kaip pamilo viemas kitą ( čia jau daviau namų darbą parašyti rašinėli teveliams smile.gif )
Kokie jausmai mamytę užplūdo kai sužinojo kad laukiasi, toliau laukimo ir gimdymo istorija. Vėliau mažylės nuotraukos ir aprašymas kas mėn pasiekimai ir t.t o jau vėliau horoslopai , senelių pasižadėjimai , anegdotai ir t.t
po krikštynų pafotkinsi ir parodysiu, manau gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mileta @ 2010 05 24, 11:47)
Pas mane jau beveik viskas paruošta ir saldainių popierėliai , šokolado, etiketės butialiams, tyrelėi ir t.t  smile.gif
Žurnaliuką dariau tokį kad vaikui užaugus butu smagu pavartyti ir pasiskaityti wub.gif
Idėja buvo tokia, surašyti viską nuo pradžiu smile.gif kur susitiko ir susipažino tėveliai kaip pamilo viemas kitą ( čia jau daviau namų darbą parašyti rašinėli teveliams smile.gif )
Kokie jausmai mamytę užplūdo kai sužinojo kad laukiasi, toliau laukimo ir gimdymo istorija. Vėliau mažylės nuotraukos ir aprašymas kas mėn pasiekimai ir t.t o jau vėliau horoslopai , senelių pasižadėjimai , anegdotai ir t.t
po krikštynų pafotkinsi ir parodysiu, manau gavosi  thumbup.gif

Graži idėja dėl laikraštuko teksto, gaila mums netinka verysad.gif Gi nesinori šventei rašyti, kad jo, dar negimusio vaikučio tikras tėvas norėjo nusikratyti, darė spaudimą būsimai mamai, kad vaikelį nužudytų; kad dabar vis dar nežino, jog turi sūnų ir tamposi su eiline n-tąją "mergina"... verysad.gif Kad mama, neturėdama iš ko pragyventi, vaikelį priversta palikti auginti močiutei o pati skaudančia širdim išvažiuoti užsidirbti pragyvenimui į užsienį... verysad.gif
Na bet čia apie gražius dalykus bigsmile.gif Kažką reikia ir man sugalvot gražaus ir mielo prisiminimui nabagiukui g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas nors noretu pasidalinti savo gamintu krikstuku? Bandyciau kazka pasiskolinti,kazka savo prideti... ax.gif

Suprantu jei kartojuosi,bet kaip tas etiketes ten daro buteliams ar yra kokia programa jas apdoroti ar jau is kart pdf failas ir viskas?....
Atsakyti
Cia radau labi daug graziu zodziu apie mama ar nuo mamos vaikui, o gal kas turite nuo tecio kad tiktu, dukrytei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 25, 17:23)
aš būtent čia labai gražių fonų radau  thumbup.gif

Gal pasikartos klausimas, bet visgi, kaip jus ikeliat fona i worda kai darot??? kazkaip pasijauciau blonde blush2.gif , jeigu issisaugau kompe fona, paskui ikelineju per Insert Picture ta fona, ta sh... man gaunas.....neryskus tas fonas lieka kai istampai per visa lapa..
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2010 05 25, 21:32)
Gal pasikartos klausimas, bet visgi, kaip jus ikeliat fona i worda kai darot??? kazkaip pasijauciau blonde blush2.gif , jeigu issisaugau kompe fona, paskui ikelineju per Insert Picture ta fona, ta sh... man gaunas.....neryskus tas fonas lieka kai istampai per visa lapa..

Pas mane tai word2007, tai aš taip darau:
Page Layout- Page Color- Filll Effects- o ten jau renkuosi iš duotų arba spaudžiu pikture ir renkuosi iš savo kompo. Tik va bėda doh.gif kartais foną dalina į kokias keturias dalis doh.gif O kaip jį panaikinti nežinau. Tada renkuosi kitą, taip ir žaidžiu. Tačiau šitaip jei darysi, nuspalvins visus lapus, aš turiu mintį laikraštuką. Jei darysi kokius sveikinimus, tai tiks. Laikraštukui geriau nusipirkti spalvoto kopijavimo popieriaus ir atsispausdinti. Nuuu, manau suprasi ką aš čia prirašiau. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
sveikos, as jau po krykstynu, esu labai patenkinta buvo viskas ciki, nors ir laiko nelabai turejau, zinokit bandziau as visaip pati padaryti ta laikrastuka ir galu gale nusipirkau is saunios merginos zaliaruta, pati tokio grazaus niekada nebuciau padarius, o sumokejau tikrai nedaug uz darba, tik kad tas spauzdinimas brangiai kainavo... doh.gif nu svarbu kad visi buvo l.patenkinti, ideciau jums paziureti kaip pvz bet nemoku unsure.gif linkiu jums visoms sekmes, geru ir sauniu krikstuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 05 25, 22:41)
Pas mane tai word2007, tai aš taip darau:
Page Layout- Page Color- Filll Effects- o ten jau renkuosi iš duotų arba spaudžiu pikture ir renkuosi iš savo kompo. Tik va bėda doh.gif  kartais foną dalina į kokias keturias dalis doh.gif  O kaip jį panaikinti nežinau. Tada renkuosi kitą, taip ir žaidžiu. Tačiau šitaip jei darysi, nuspalvins visus lapus, aš turiu mintį laikraštuką. Jei darysi kokius sveikinimus, tai tiks. Laikraštukui geriau nusipirkti spalvoto kopijavimo popieriaus ir atsispausdinti. Nuuu, manau suprasi ką aš čia prirašiau. Sėkmės 4u.gif

Dekui 4u.gif As galvoju gal darysiu viska su power point'u, ten biski su tais fonais paprasciau..na ziuresiu dar ka cia sumastysiu ir kaip cia man seksis.. ax.gif
Atsakyti