Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(baikscioji @ 2010 05 20, 14:44)
Prasau pagalbos doh.gif pasidariau ta laikrastuka su wordu ir kaip pradeda spausdinti nelieka apacios teksto.gal kas mokat pataisyti labai prasau  bigsmile.gif

Pirmiausia patikrinkit spausdinimo parinktis, ar puslapio krastines suderintos su spausdinimo krastinemis.
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2010 05 20, 10:15)
o jūs kai paspaudžiat mygtuką "print" ar jums iškart spausdina, neišmeta lentelės su parametrais?  unsure.gif
Papildyta:

Labai gražus jūsų maketukas  4u.gif

ismeta ta lentele, bet pas mane butent spausdinimas rusu kalba, kurioje as nelabai ka suprantu blush2.gif . gal galit padeti, kur ten ka spausti, kad tu krastiniu neuzbalintu? 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif vakar pasiemiau savo laikrastukus atspausdintus...
Nu dziaugiuos be galo... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 05 21, 09:07)
thumbup.gif  vakar pasiemiau savo laikrastukus atspausdintus...
Nu dziaugiuos  be galo... wub.gif

kaip spausdinai turiu galvoj ar kaip nuotraukos stilium ar laikraštiniu, kur ir kokia kaina...
Atsakyti
QUOTE(Tina*** @ 2010 05 21, 09:37)
kaip spausdinai turiu galvoj ar kaip nuotraukos stilium ar laikraštiniu, kur ir kokia kaina...

Va toks mano laikrastukas... blush2.gif
user posted image

Man 1 laikrastuko kaina gavos apie 12 lt. berot... g.gif
Spausdinau Klp...vienoj spaustuvej...kur dirba pazystamas, kuris pritaike nuolaidele... 4u.gif
Atsakyti
super laikrastukas drinks_cheers.gif labai grazus ir siltas wub.gif . man dar toli iki tokio blush2.gif
O tai be nuolaideles nepaklauset kiek butu spausdinti? ir kurioj cia vietoj klp ta spaustuve? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 05 21, 11:48)
super laikrastukas  drinks_cheers.gif  labai grazus ir siltas  wub.gif . man dar toli iki tokio  blush2.gif
O tai be nuolaideles nepaklauset kiek butu spausdinti? ir kurioj cia vietoj klp ta spaustuve?  ax.gif

g.gif kiek zinau 1 A3 formato lapas 5lt. + susegimas dar kazkiek...
Cia silutes plente... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 05 21, 12:56)
g.gif  kiek zinau 1 A3 formato lapas 5lt. + susegimas dar kazkiek...
Cia silutes plente... mirksiukas.gif

na tai Jums nuolaidele tikrai nemaza pritaike bigsmile.gif . Na nors nzn kiek pas lapu. jei as savo nesciau spausdinti, tai man gautusi vienas laikrastukas 20lt kazkur g.gif , gal biskuti ir brangokai gautusi, nes tikrai ne vieno noriu .... doh.gif aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 05 21, 13:39)
na tai Jums nuolaidele tikrai nemaza pritaike  bigsmile.gif . Na nors nzn kiek pas lapu. jei as savo nesciau spausdinti, tai man gautusi vienas laikrastukas 20lt kazkur  g.gif , gal biskuti ir brangokai gautusi, nes tikrai ne vieno noriu ....  doh.gif  aciu uz informacija  4u.gif

O kur Kaune spaustuvės yra, kad galėčiau atsispausdinti? Kiek ieškojau neradau arba pražioplinau blush2.gif
Atsakyti
nezinau nuo ko pradeti kurti laikrastuka. susirinkusi pavyzdeliu turiu, tik va jau noriu kurti wordu, bet kazko nebeiseina, susinervinu ir numetu... su fonu vargstu baisiausiai. nezinau, is kur man graziu gauti.... blush2.gif ir kad ant kiekvieno lapo skirtingai butu, o ne visas vienodai.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 05 21, 11:08)
Va toks mano laikrastukas... blush2.gif


Man 1 laikrastuko kaina gavos apie 12 lt. berot... g.gif
Spausdinau Klp...vienoj spaustuvej...kur dirba pazystamas, kuris pritaike nuolaidele... 4u.gif



QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 05 21, 14:39)
na tai Jums nuolaidele tikrai nemaza pritaike  bigsmile.gif . Na nors nzn kiek pas lapu. jei as savo nesciau spausdinti, tai man gautusi vienas laikrastukas 20lt kazkur  g.gif , gal biskuti ir brangokai gautusi, nes tikrai ne vieno noriu ....  doh.gif  aciu uz informacija  4u.gif

jo jau norejau klaust kur spausdino bet brangiai doh.gif
va copy1 A3 3,78 g.gif
o tai jus cia spausdinot A3 formate po du puslapius? kaip cia sudet tuos lapus kad taip atspasdinti?
Mano laikrastis virs 30 lapu,tai sakau biski skaudziai unsure.gif kaina kaip geros knygos lotuliukas.gif sakau mazinsiu konreciai viska doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 05 21, 18:30)
jo jau norejau klaust kur spausdino bet brangiai doh.gif
va copy1 A3 3,78 g.gif
o tai jus cia spausdinot A3 formate po du puslapius? kaip cia sudet tuos lapus kad taip atspausdinti?
Mano laikrastis virs 30 lapu,tai sakau biski skaudziai unsure.gif  kaina kaip geros knygos lotuliukas.gif  sakau mazinsiu konreciai viska doh.gif

Taip...po 2 puslapius A3 formate. mirksiukas.gif
Na...as dirbau su photoshopu... tai ten ner problemu pasidaryt lapo formata kokio reik ax.gif
blink.gif Nieko sau...virs 30 psl?! Nu cia tai tai tikrai skaudziai... doh.gif Tokia "knyga" galima butu nebent viena ant visu pasidaryt...tiesiog pavartymui...ir palikt keleta puslapiu tusciu pvz, palinkejimams... g.gif liktu puikus atsiminimas vaikui kai paaugtu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti