Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(labukas @ 2010 05 12, 09:39)

o is kur toki antspauda gavote? 4u.gif

visagalis internetas.. ir pritaikius krikstynoms (uzrasa uzdeti tik lieka) cool.gif
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2010 05 12, 09:39)
o is kur toki antspauda gavote? 4u.gif

Stai gal pravers ir jums mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaidute-mazute @ 2010 05 12, 10:14)
neina paziureti ikeltu pavyzdeliu kur per safe.file ikelti, neatidaro nors nusisauk,

na, šitos nuorodos ir man neatidaro...su word turbūt neis padaryti kaip tu nori, jei aš gerai tave supratau, o foną aš išdidinu per visą lapą ir paskui ant jo keliu paveiksliukus ir tekstą, arba kaip tik kai viską susidėlioju pakišu išdidintą foną
Atsakyti
Daug fonu radau cia bigsmile.gif

http://www.magiagifs.../backpage01.htm


o cia ta pati visa tema,kur visko visko yra

http://www.magiagifs.com.br/
Atsakyti
QUOTE(strazdaniux @ 2010 05 10, 14:15)
nuliax, paspaudziu dukart ant foto, atsiranda lentele FORMAT PICTURE ir ten pasirenku LAYOUT, o ten ismeta paveiksliukus kaip noriu kad butu tekstas or paveiksliukas. as renkuosi BEHIND TEXT

tikiuosi padejau  mirksiukas.gif

aciu, o kodel tie fonai tokie mazi, o juos kai didni praranda ryskuma, ...ar jie buna is kart mazi ir dideli? ar kaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 05 14, 07:33)
aciu, o kodel tie fonai tokie mazi, o juos kai didni praranda ryskuma, ...ar jie buna is kart mazi ir dideli? ar kaip blush2.gif

Todel, kad mazos rezoliucijos. Geriausiai - vektoriniai failai, juos gali didini bele kiek, vistiek nepraras grozio.. gal ir kitu yra, as savamoksle, tai nepapasakosiu blush2.gif Ir savo darbuose stengiuosi tik lb geros kokybes naudoti paveiksliukus.
Atsakyti
nu nesuprantu. dedu paveiksliuka kaip fona, o man padaro visa puzle (net ir geriausio kokybes buna, kad skelia per puse)... unsure.gif ka as ne taip darau?
Atsakyti
sveikutės,



apie krikštynas svaigstu jau gal nuo kokios vasario mėn, nors su kunigu planuojam važiuoti tartis dar tik šį sekmadienį (praeitą neradom)... visokias etiketes gaminsiu pagal užsakymą, nes nlb pati moku dirbti su visokiom mandrom programom, o Mb moka, bet neturi nei laiko, nei noro... ir taip visokių zababonų prisigalvojau, kad tik spėčiau naktimis prisėsdama iki liepos pab...

laikraštukui medžiagą renku pati: bus ištraukos iš mano dienoraščių (nėštumo pirmieji pojūčiai, pirmosios dukrytės minutės šiam pasaulyje) , atskirų mėn pasiekimų aprašymai su foto, vaikiški eilėraščiai, Vaikų forumo frazės, Vaikų laiško Dievui pasisakymai, pasakėlė, šeimos medis, šypsenėlių pilis , mano šventės ir t.t.... tiek daug minčių, tik kaip gražiai visa tai apipavidalint man tokiai nieko neraukiančiai? u-sakyt brangoka... sakiua bent jau titulinį psl usakysiu, o toliau paliksim kad ir baltus psl su nuotraukom...
gal kuri man galit padėti padaryti pvz gražius skirtukus tarp eilėraščių (kai eilėraščiai vienas šalia kito ir juos atskirti kokiais nors angeliukų ar soskiukų paveiksliukais) ? ar padaryti balnkų kokio nors angelo ar kristaus foną ant viso psl, o ten surašytas visas tekstas...
na, jei galit kuri padėti , parašykit man į až savo eimailą- susibendrausim- atsiskaitysiu pinigėliais...
na, geneologinį medį gal kaip nors padarys MB...
bet dar turiu tokio vieno gražaus dvigubo psl idėja, tik kaip ją įgyvendint?: su langeliais kokkia nors pilis, o atidarius tą langelį mergaitės nuotraukėlė...


būsiu labai dėkinga už pagalbą... dar ne visą info susisteminau laikraštukui, bet jau didžiumą turiu... strigau ties kiekvieno mėn aprašymais, nes kas mėnesį nerašiau, tai dbr pagal lenteles bandau atsirinkt, kada ką išmokom...
Atsakyti
Sveikutes,turiu klausima,kaip jus paskui surisat,ta leikrastuka?Jau padariau,o kaip ji surist nezinau. blush2.gif
Labai gera temuke,aciu visom mamytem,kurios cia pasidalino savo mintimis,nuorodom.Jum visom 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2010 05 15, 07:48)
Sveikutes,turiu klausima,kaip jus paskui surisat,ta leikrastuka?Jau padariau,o kaip ji surist nezinau. blush2.gif
Labai gera temuke,aciu visom mamytem,kurios cia pasidalino savo mintimis,nuorodom.Jum visom 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Įvairiai galima surišti.
Dabar namudiniu būdu darau. A4 formatą lenkiu pusiau ir paprastai susiuvu. Atrodo super, sakytum, kad pagal spec.užsakymą daryta thumbup.gif
Čia tik griaučiai laikraštuko. Dar visas maketavimo eigoje.
user posted image

user posted image

Anksčiau spausdindavau visu dydžiu A4. Ir susegdavau. Pirmo lapo vaizdas man nepatikdavo. Na, bet kai verčiasi lapai, nieko negali prikišti. Su juostele perrištas man nepatinka.
user posted image

user posted image
Atsakyti
Mūsų krikštynų žurnaliuko titulinis puslapis:

user posted image
Atsakyti
tai tikriausiai su photoshopu cia, ania? man labai patiktu irgi....
Atsakyti