Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(strazdaniux @ 2010 05 10, 14:15)
nuliax, paspaudziu dukart ant foto, atsiranda lentele FORMAT PICTURE ir ten pasirenku LAYOUT, o ten ismeta paveiksliukus kaip noriu kad butu tekstas or paveiksliukas. as renkuosi BEHIND TEXT

tikiuosi padejau  mirksiukas.gif



Gal kas turite krikstateviu diplomu pvz. ar bent jau koks tekstas ten rasomas buna? 4u.gif
Atsakyti
sumasciau brolio sventei daryti bendra laikrastuka - vestuvini ir krikstynu...tik galvoju kaip sumodeliuotil.... ax.gif
Atsakyti
gal galit man paaiskinti, kaip su imikimi naudotis. praso manes prisiregistruoti, o bandziau parsisiusti, tai neidiegia man jos...
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2010 05 11, 11:25)
Gal kas turite krikstateviu diplomu pvz. ar bent jau koks tekstas ten rasomas buna? 4u.gif

Nezinau ar tokio Jums reikia, bet del visa ko idedu pavyzdeli mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Vau koks diplomo grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimilite @ 2010 05 11, 13:39)
Vau koks diplomo grozis wub.gif

Aciu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as irgi pradejau daryt,laikrastuka,gal galit ,kas pasakyt,kaip padaryti fona,ta prasme g.gif lapas buna,toks grazus ruzavas melynas ar dar koks?pvz:,kaip to diplomo blush2.gif
Atsakyti
laba
gal zinote kur butu galima pigiau klaipedoje atsispauzdinti laikrastuka? labai reikia
Atsakyti
Gal žinote kur galima būtų Kaune atsispausdint laikraštuką?
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 11, 12:01)
gal galit man paaiskinti, kaip su imikimi naudotis. praso manes prisiregistruoti, o bandziau parsisiusti, tai neidiegia man jos...


prisiregistruoji, tada atsiuncia i meila nuoroda su patvirtinimu (berods, 100 proc neprisimenu ar tikrai siuncia) ir tada aktyvuoji ir prisijungi su savo kodais. viskas bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos mergytes, as cia dar naujoke tai daug ko nemoku ir nesuprantu. prasau jusu pagalbos, nezn kodel bet man niekaip neina paziureti ikeltu pavyzdeliu kur per safe.file ikelti, neatidaro nors nusisauk, man krikstynos jau si sestadieni, visas temas perskaiciau prisirinkau graziu zodziu, ideju, paveiksliuku, tik dabar nemoku to fono tokio grazaus padaryti. baigiu isproteti, krikstyti turejom tik liepa, o kadangi mano vyras isvyksta i uzsieni tai si savaitgali krikstynos, nieko nespeju..... gal kuri galetu man atsiusti bent minimalu pavyzdeli i a.z. vaidutejasione@gmail.com ir dar man idomu, jei as neturiu kazkokiu programu tai ir negalesiu tarkim nuotraukos i koki grazu fona ikelti? nes sitoj temoj radau labai graziai vienos paneles foto padarytas, kaip ir man taip padaryti?
is anksto aciu uz info, prisijungsiu tik ryt nes isvaziuoju i darba....
Atsakyti
QUOTE(lauruciuxs @ 2010 05 11, 17:08)
laba
gal zinote kur butu galima pigiau klaipedoje atsispauzdinti laikrastuka? labai reikia

Kazkur maciau forume rase pigiai spausdina, paziurek sitoj temoj arba "krikstynu planavimas"
Papildyta:
QUOTE(vilmutee @ 2010 05 11, 12:52)
Nezinau ar tokio Jums reikia, bet del visa ko idedu pavyzdeli  mirksiukas.gif

user posted image



o is kur toki antspauda gavote? 4u.gif
Atsakyti