Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(burbulina @ 2010 05 09, 16:00)
ka daryt,  pasidariau visa laikratsuka, viska sudeliojau, fona, paveiksliukus, nunesiau spausdint ir fono nebera, paveiksliukai nusokineje, atsidarau kompe faila, pas mane viskas ok, bet kai siunciu gal viskas nusoka. viskas buvo daryta wordu.

visus failus reikia siųsti pdf formatu, tada niekas niekur nenušokinės. o nušokinėja, nes pvz paveiksliukai yra jūsų pc tam tikroje vietoje, o kitame pc jų ten nėra. todėl gaunasi balaganas dėl kompų nustatymų skirtumų.
Atsakyti
QUOTE(vasareja2 @ 2010 05 08, 11:25)

as ka galiu patarti tai pasiziureti cia remeliu http://www.loonapix.com/lt/framer man tai ten begalo graziu yra ir ,o paskui juos persikelus i worda nera jokiu problemu tvarkyti  thumbup.gif


verysad.gif man neiseina....kitaip sakant nesuprantu,kaip padarius nuotraukyte, paskui persikelti viska i Worda...
Atsakyti
QUOTE(Dycka @ 2010 05 09, 15:16)
verysad.gif  man neiseina....kitaip sakant nesuprantu,kaip padarius nuotraukyte, paskui persikelti viska i Worda...



1.prideti nuotrauka
2.prideti remeli prie nuotraukos
3.issaugoti nuotrauka (tada atsivercia kitas puslapis kuriame yra nuoroda sakanti IRASYTI I DISKA tai reiksia ijusu komp. )tai tiekk belieka isikelti i worda smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Grafee` @ 2010 05 09, 14:55)
visus failus reikia siųsti pdf formatu, tada niekas niekur nenušokinės. o nušokinėja, nes pvz paveiksliukai yra jūsų pc tam tikroje vietoje, o kitame pc jų ten nėra. todėl gaunasi balaganas dėl kompų nustatymų skirtumų.




o kaip padaryt ta pdf formata blush2.gif ?
Atsakyti
Sveikos meginsiu pradeti daryti laikrastuka.pas jus labai daug geros ir naugingos informacijos.

QUOTE(Gitatuka @ 2010 05 05, 10:50)

Bet kaip laikrastuke reikia isdidinti ir kad gerai viskas matytusi?
Atsakyti
aciu uz pasisakymus, o kaip wordini dokumenta paversti pdf?
Atsakyti
QUOTE(vasareja2 @ 2010 05 09, 18:12)
1.prideti nuotrauka
2.prideti remeli prie nuotraukos
3.issaugoti nuotrauka (tada atsivercia kitas puslapis kuriame yra nuoroda sakanti IRASYTI I DISKA tai reiksia ijusu komp. )tai tiekk belieka isikelti i worda  smile.gif
Papildyta:
o kaip padaryt ta pdf formata blush2.gif ?

man neiseina, irasau arba i picasa arba i kokia pakyte kur negaliu tvarkyti, o kaip ja i worda taip ir neaisku.. verysad.gif

dar issaugojau fona irgi nemoku ikelti i worda, kad prideti teksta ir nuotrauku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuliaX: 10 gegužės 2010 - 08:53
Sveikutes, as is loonapix issisaugojau jepg formatu ir i worda keliau kaip foto smile.gif jekiu keblumu nebuvo... dariau paprasciausiai copy-paste ir paskui worde rinkau foto nustatymus,kad foto liktu uz teksto ir psio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareja2 @ 2010 05 09, 18:12)
o kaip padaryt ta pdf formata blush2.gif ?



QUOTE(burbulina @ 2010 05 09, 22:49)
aciu uz pasisakymus, o kaip wordini dokumenta paversti pdf?


http://www.supermama...?...&p=32798394

Šioje temoje kalbama apie word formato dokumentų pavertimą pdf formatu.

Žinutėje, kurios nuorodą įkėliau, viskas labai aiškiai parašyta. Tikrai konvertavimas užtrunka kelias minutes ir jokio vargo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(strazdaniux @ 2010 05 10, 10:11)
Sveikutes, as is loonapix issisaugojau jepg formatu ir i worda keliau kaip foto smile.gif jekiu keblumu nebuvo... dariau paprasciausiai copy-paste ir paskui worde rinkau foto nustatymus,kad foto liktu uz teksto ir psio smile.gif

na tiksliai, o as galvojau kad ten gudriau, tongue.gif
vat kur dar rast tuos nustatmus doh.gif
Atsakyti
merginos, ar buvo kam nors taip, kad fono paveikslelis iseina ne per visa lapa, o priklausomai nuo paveikslelio ir jo skaicius? pvz, viena paveiksleli uzdejau kaip fona (tai dokumentas isejo kaip tokie paveiksleliai, o kita paemiau - is vis puzle isejo g.gif ar cia kokie nustatymai? nes nenoriu, kad viename lape man paveiksliukai tokie butu. bandziau su visokio formato paveiksliukais (aisku ir dydzio) unsure.gif gal bus protingu merginu, kurios ta problema isspres?
Atsakyti
konvertavau faila i pdf, viskas ok, nu bet fonas vistiek dingsta... sakes..
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 05 10, 10:04)
na tiksliai, o as galvojau kad ten gudriau, tongue.gif
vat kur dar rast tuos nustatmus doh.gif



nuliax, paspaudziu dukart ant foto, atsiranda lentele FORMAT PICTURE ir ten pasirenku LAYOUT, o ten ismeta paveiksliukus kaip noriu kad butu tekstas or paveiksliukas. as renkuosi BEHIND TEXT

tikiuosi padejau mirksiukas.gif
Atsakyti