Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

aciu laura-p uz atsakyma 4u.gif ,bet gal dar yra mamyciu zinanciu is kur galima butu parsisiusti drugeliu angeliuku ir kt graziu paveiksliuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareja2 @ 2010 05 07, 12:54)
aciu laura-p  uz atsakyma  4u.gif  ,bet gal dar yra mamyciu zinanciu is kur galima butu parsisiusti drugeliu angeliuku ir kt graziu paveiksliuku  smile.gif

na man tai ta nuoroda(pirmoji), kurią įdėjo laura-p, super. aš visada iš ten imu paveiksliukus. 4u.gif
Atsakyti
sveikos, o gal kuri zinot raides, zinau, kad temutei yra, bet nebelabai turiu laiko ja visa ziureti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 05 07, 11:13)
Turėjau atgal grįžti ir pažiūrėti ką aš įmečiau lotuliukas.gif  Ir pamiršus buvau visai doh.gif http://fotodovanos.b.....okami maketai
Jau turbūt matyta šimtą kartų ši nuoroda, bet vis tiek dar sykį įmesiu: nemokami maketukai. Gal pravers blush2.gif



Nuorodėlė thumbup.gif

Aš dar ieškau kažkokios pasakos/istorijos ar pan. kodėl buvompasirinkti šie krikšto tėveliai (būtų gerai jumoro forma).. Gal kuri ką nors turite?
Atsakyti
Gal kas nors turite kokių žodžių sesei? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2010 05 07, 13:15)
Gal kas nors turite kokių žodžių sesei? smile.gif

Nežinau ko tau reikia: juokais ar rimtai. Į laikraštuką, kol planai nebuvo pasikeitę nuo broliuko šitą buvau įdėjus: gražus, vaikiškas, mielas...
Mano sesė dar mažytė,
Miega, šypsosi lovytėj,
Dar nemoka piešti, žaisti,
Pasakų knygelių skleisti.
Tik ir taip labai smagu,
Kad sesytę aš turiu.
Greit užaugs ir kambary
Žaisim dviese mes linksmi.
Sesę savo aš myliu,
Kai ji miega, ša... tyliu,
Plaukučius švelniai paglostau,
Pabučiuoju dar į skruostą.
Auk, sesyte, auk mažyte,
Dovanosiu tau lėlytę,
Rudą meškiną gauruotą
Ir pelytę, kur po šluota.
Už rankytės pavedžiosiu
Ir kiemely paglobosiu,
Kad šunelis koks padykęs
Neišgąsdintų netyčia.
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 05 07, 15:17)
Nežinau ko tau reikia: juokais ar rimtai. Į laikraštuką, kol planai nebuvo pasikeitę nuo broliuko šitą buvau įdėjus: gražus, vaikiškas, mielas...


Oj, labai gražu, gal kam nors pravers wub.gif nes man reikia atvirškštinio varianto - krikštijamas berniukas sesei (vyresnei) žodelius nori skirti, kaip padėką, ar šiaip kokius mielus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 07, 15:21)
tik nepyk, man ta nuorodele labai patinka, as kai pati gaminu, ten daug grazios medziagos  4u.gif  tik va akys issoko uz kainas. jau geriau paciai pasedeti ir pavargti, nors yra mamyciu, kurios tyngi, todel aisku, tas puslapiukas kaip tik joms  4u.gif gerbiu protaujancias  4u.gif  thumbup.gif kaip sakoma, kas pirmesnis, tas gudresnis....  thumbup.gif

Is sono gal ir juokinga atrodo moketi uz kazkokius padeliotus paveiksliukus, bet kai pati darau, tai zinau, kiek darbo ir sirdies reikia ideti ax.gif Aciu D, man tai tik hobis, nes uzsidirbti as nesugebeciau is to, labai jau daug krapstymosi ir siaip, esu ne tos profesijos atstove blush2.gif

O dabar labiau i tema - gal zinot kokiu zodziu, ar siaip minti, kai brolis/sese dar tik pakeliui bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos. Merginos, prašau pagalbos 4u.gif Pradėjau aš daryti krikštuką ir koks š gaunasi man doh.gif . Prisisaugojau iš lietuviško puslapio nuotraukų su rėmeliais. Uždedu foną worde, tada įkeliu nuotrauką, bet jos neįmanoma niekur patempti, tik sumažinti arba pasukti. Bet čia dar ne bėda, bet kai keliu antrą nuotrauką, prmoji išnyksta unsure.gif . Ar čia taip ir turi būti? Ar aš čia nemoku ko? verysad.gif
Ir dar, kai pašviesinti man leidžia tik nuotrauką per tą FORMAT-BRIGHTNESS,jei su pele pasižymiu ant fono, FORMAT išvis nebelieka juostoje schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniux`s: 07 gegužės 2010 - 21:21
[quote=Agniux`s,2010 05 07, 20:20]
Sveikos. Merginos, prašau pagalbos 4u.gif Pradėjau aš daryti krikštuką ir koks š gaunasi man doh.gif . Prisisaugojau iš lietuviško puslapio nuotraukų su rėmeliais. Uždedu foną worde, tada įkeliu nuotrauką, bet jos neįmanoma niekur patempti, tik sumažinti arba pasukti. Bet čia dar ne bėda, bet kai keliu antrą nuotrauką, prmoji išnyksta unsure.gif . Ar čia taip ir turi būti? Ar aš čia nemoku ko? verysad.gif
Ir dar, kai pašviesinti man leidžia tik nuotrauką per tą FORMAT-BRIGHTNESS,jei su pele pasižymiu ant fono, FORMAT išvis nebelieka juostoje schmoll.gif
[


as ka galiu patarti tai pasiziureti cia remeliu http://www.loonapix.com/lt/framer man tai ten begalo graziu yra ir ,o paskui juos persikelus i worda nera jokiu problemu tvarkyti thumbup.gif
Papildyta:
tai vat mano laikrastukas jau baigtas beliko tik atspauzdinti thumbup.gif labai didelis aciu visom forumo mamytems is kuriu ir pasiskolinau idejas smile.gif nors uztrukau labai ilgai,bet rezultatu esu patenkinta (vien forumo skaitymas kiek laiko uzima doh.gif ) visom sekmes darbuose,o nezinancioms nuo ko pradeti siulyciau perskaityti ne tik sia temele nuo pradziu bet ir pora praeitu, tada isaiskes daug klausimu smile.gif
Atsakyti
SOS biggrin.gif
ka daryt, pasidariau visa laikratsuka, viska sudeliojau, fona, paveiksliukus, nunesiau spausdint ir fono nebera, paveiksliukai nusokineje, atsidarau kompe faila, pas mane viskas ok, bet kai siunciu gal viskas nusoka. viskas buvo daryta wordu. ka daryt, kad viskas isliktu, nes siunciu spausdint visai kitam zmogui, kuris tikrai nesupras kurioj vietoj koks paveiksliukas turi but biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulina @ 2010 05 09, 16:00)
SOS  biggrin.gif
ka daryt,  pasidariau visa laikratsuka, viska sudeliojau, fona, paveiksliukus, nunesiau spausdint ir fono nebera, paveiksliukai nusokineje, atsidarau kompe faila, pas mane viskas ok, bet kai siunciu gal viskas nusoka. viskas buvo daryta wordu. ka daryt, kad viskas isliktu, nes siunciu spausdint visai kitam zmogui, kuris tikrai nesupras kurioj vietoj koks paveiksliukas turi but biggrin.gif

gal wordo versijos skiriasi?
Atsakyti