Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(nerida @ 2010 05 05, 23:51)
gali parsisiusti is  cia
cia
cia

gal galite parasyti ant saldainiu ar sokolado rasoma sudetis, kazkiek oziuku ir t.t. nebeatsimenu
Atsakyti
As pasidariau pati sokolado etikete, tereikia worde pasidaryti lentele pagal sokolado etiketes ismatavimus. I pagrindini virseli ikeliau remeli su nuotrauka, kuri pasidariau is sito psl.

http://www.loonapix.com/lt/framer

Kitas dalis nuspalvinau ir irasiau kokius noriu zodzius. Sokolado etiketes ismatavimai aukstis ~15,5cm plotis ~7,4cm. Is sonu dar po 1 cm palikti uzlenkimau. Gale vel tas pats kaip virselis. Krize yra, o taip norisi vaikams padaryti svente bigsmile.gif
Atsakyti
laba, man lavbai reikia pagalbos. noriu padaryti saldainious su mazyles nuotrauka, bet man neina uzdeti nuotraukos ant pasirinkto saldainio paveikslelio sablono. ir beje kai pasidarau remeli su www.loonapix.com man neina issaugoti nuotraukos.
Atsakyti
QUOTE(lauruciuxs @ 2010 05 06, 14:14)
laba, man lavbai reikia pagalbos. noriu padaryti saldainious su mazyles nuotrauka, bet man neina uzdeti nuotraukos ant pasirinkto saldainio paveikslelio sablono. ir beje kai pasidarau remeli su www.loonapix.com man neina issaugoti nuotraukos.

jau ismokau, tik viena beda, kad neina isdelioti i lapa po 6. as popierelius koregavau su picasa, tai gaunas toks kaip pilkas fonas ir neina isdelioti po kelis doh.gif
Atsakyti

Sveikutės, puikių idėjų čia yra thumbup.gif jau įpusėjau ir savąjį laikraštuką ax.gif

QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 23, 23:56)
Sveikos 4u.gif Įmečiau ir aš į gmail savo kurtą laikraštuką ir laukiu pasiūlymų ir patarimų. Jis dar nebaigtas, bet trūksta tik mūsų nuotraukutės. Gal ką praleidau, gal ko per daug, gal per mažai... Sakykit drąsiai 4u.gif  Man lyg kažko per daug g.gif  Žadu atsispausdinti juodraštinį variantą, tada gal geriau matysis g.gif



O į kokį gmail'ą čia metate, gal galėčiau pažiūrėti ir aš? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika+ @ 2010 05 06, 19:29)
Sveikutės, puikių idėjų čia yra  thumbup.gif  jau įpusėjau ir savąjį laikraštuką  ax.gif
O į kokį gmail'ą čia metate, gal galėčiau pažiūrėti ir aš?  blush2.gif

Kreipkis į Svajūnę arba Naktibaldą, gal duos prisijungimo slaptažodžius. Tik mano laikraštuko ten nėra: per didelis failas buvo. Kažkur buvau įmetus pavyzdėlį fotki.com blush2.gif Dabar jį pakeičiau ir pritaikiau berniukui ir mergaitei kartu. Tai jau galutinis variantas, daugiau neketinu keisti nieko schmoll.gif
Atsakyti
o sakykit is kokio puslapio tuos angeliukus ar drugelius imate?na kiek skaiciau nemaciau kad kas butu adresa rase blush2.gif o gal neatydziai skaiciau blush2.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(vasareja2 @ 2010 05 06, 21:24)
o sakykit is kokio puslapio tuos angeliukus ar drugelius imate?na kiek skaiciau nemaciau  kad kas butu adresa rase  blush2.gif o gal neatydziai skaiciau  blush2.gif

yra čia
dar visko galima rasti čia
gal kas nors tiks 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 05 05, 21:53)
Gal jau en kartu kartota, bet vis tik... kokie saldainio popieriuko ismatavimai geriausiai tinka, pvz. meska siaurej tipo saldainiams..  ax.gif


na as vafliniams saldainiams darau 10x8.5cm. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 07, 10:09)
Daivulka labai aciu  4u.gif tikrai pravers 4u.gif

Turėjau atgal grįžti ir pažiūrėti ką aš įmečiau lotuliukas.gif Ir pamiršus buvau visai doh.gif http://fotodovanos.b.....okami maketai
Jau turbūt matyta šimtą kartų ši nuoroda, bet vis tiek dar sykį įmesiu: nemokami maketukai. Gal pravers blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciuxs @ 2010 05 06, 16:07)
jau ismokau, tik viena beda, kad neina isdelioti i lapa po 6. as popierelius koregavau su picasa, tai gaunas toks kaip pilkas fonas ir neina isdelioti po kelis doh.gif



jeigu worde tai galima pasidaryti tokia vientisa lentele ir ja uzpildyti, po sukarpyti
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 07, 10:52)
hm, puslapis neblog as. reikia buti kvailam tokius pinigus uz sablona moketi, kai tas pats internete nemokamai yra  doh.gif tuo labiau, kad galima pasididinti ir viska nusikopijuoti paciai  thumbup.gif

Ten yra ir nemokamai kai kas. Man svarbiausia idėją pasigauti, paskui keičiu keičiu kol arba nieks neišeina, arba gaunasis viskas kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 07, 11:52)
hm, puslapis neblog as. reikia buti kvailam tokius pinigus uz sablona moketi, kai tas pats internete nemokamai yra  doh.gif tuo labiau, kad galima pasididinti ir viska nusikopijuoti paciai  thumbup.gif

Pinigeliai mokami ne uz sablona o uz padaryta maketa. Paciam nieko nereik daryti, tik atsispausdinti. O ideti darbai dideliu formatu tam kad ir kiti galetu pasirinkti ideju savo dabeliams, o gal kai ka ir nusikopijuoti. Negaila juk smile.gif

P.S. daug kas praso remelio i gimines medi. Nemoku ikelt per radical.ru, kam galeciau ji atsiusti png formatu, kad ikeltumet cia?
Atsakyti